25.09.07, 22:43
Obserwer.
Obserwuj wątek
    • obserwer11 Re: Dzieki 26.09.07, 22:07
      przypomnij Hansie za co ?
      tyle osób dziękuje mi ostatnio ...?
      • hansgrubber Re: Dzieki 27.09.07, 22:40
        Za wpisanie Czarnej do ulubionych.
        • obserwer11 Re: Dzieki 27.09.07, 22:54
          ha ha;
          dawno, dawno temu kiedy na Forum Czś/Black Midle * było zaledwie 99 wpisów / pewnie setkę tradycyjnie chwyciłem/*
          zapisałem w/w FBM do ulubionych, ponieważ polonista hansgrubber był niedoścignionym wzorem stylu, kultury oraz najciekawszych wpisów w promieniu 111km*
          po jakimś czasie kiedy na FCzŚr pojawiły sie 222wpisy,
          wkleiłem foto piramidy -222m
          moderator w/w forum, zmienił stosunek do sasiedzkich forów, ich uczestników, rozpoczął szarpaniną nie zmieniając nawet sygnaturki po zamieszczeniu linków z prezentacji podsłuchiwanych Vip-ów,
          ale co to ma do ulubionych i porzadnych ???
          • hansgrubber Re: Dzieki 07.10.07, 00:02
            Dwoch ostatnich zdan nie rozumiem, slowo.
          • burak-cukrowy Re: Dzieki 07.10.07, 09:06
            carramba napisała :
            ja mysle Hans, ze my lepiej odpuscmy komentarze, bo jakby nie stal d...a z tylu.
            narazimy sie jak nie jednym, to drugim.
            ps
            zalosne to wszystko, brak slow.
            • obserwer11 Re: Dzieki 07.12.07, 20:09
              a teraz, co ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka