aldonab1960 21.03.08, 19:57 Zobaczcie sondaż www.platforma.org/pl/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stachkonwa Re: Platforma nie chce Traktatu 21.03.08, 20:17 Ale się dziś napracowałaś! Ponad dwa tysiące razy kliknąć! Jestem pod wrażeniem Odpowiedz Link Zgłoś
dziwny_gosc Re: Platforma nie chce Traktatu 24.03.08, 21:06 Sonda nie zlicza kliknięć z tego samego komputera, tak po prostu klikali internauci. Straszne, co? Ale administratorzy zostali już ściągnięci do pracy i wszystko wróciło do normy. Dla tych co nie wiedzą o co chodzi: zdziwiony.salon24.pl/67193,index.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: azp11 Re: Platforma nie chce Traktatu IP: *.elpos.net 24.03.08, 21:25 Przedstawiasz fakty. Temu nie można zaprzeczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
dziwny_gosc Re: Platforma nie chce Traktatu 24.03.08, 21:30 To nie ja jestem autorem tego blogu. Ale też widziałem wynik sondy gdy pojawił się ten wątek, no i teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: azp11 Re: Platforma nie chce Traktatu IP: *.elpos.net 24.03.08, 22:13 Też widziałem przed moderacją. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomekk Re: Platforma nie chce Traktatu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.08, 15:58 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=52&w=77304021&a=77380113 (rzecze azp do grossa) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: azp11 Re: Platforma nie chce Traktatu IP: *.elpos.net 25.03.08, 17:45 Nadawałbyś się na moderatora strony PO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomekk Re: Platforma nie chce Traktatu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.08, 18:14 Ty jesteś jednak dziwnym człowiekiem: z jednymi faktami nie dyskutujesz, z innymi zawzięcie próbujesz to robić. Odpowiedz Link Zgłoś
stachkonwa E tam 25.03.08, 12:23 to był żart z tym klikaniem, choć ja sprawdziłem i kliknąłem kilkanaście razy pod rząd (z 30-sekundowymi przerwami), no i sie okazało, że wszystkie moje głosy zostały policzone, więc nie masz racji. Czy straszne? Straszne jest to, że ktokolwiek traktuje takie sondy poważnie. Bo to jest tak samo wiarygodne, jak wyniki włoskiej sondy, z której wynikło, że Włosi najbardziej boją się na euro polskiej reprezentacji. Najwierniejszymi czytelnikami partyjnych witryn są przeciwnicy polityczni danej partii. Na stronach PiS i SLD też zdarzają się wyniki niezgodne z programami tych partii. Przed wyborami na jednej z witryn znalazłem sondę przedwyborczą, z której wynikało, że 12% głosów zdobędzie UPR. I każda partyjna witryna zatrudnia takich administratorów. Ale każdy pretekst dobry, żeby nielubianą partię obsobaczyć i o to chodzi (i tylko o to) w tym wątku Odpowiedz Link Zgłoś
aldonab1960 POjaśnienie 25.03.08, 14:26 Masz rację, że sondaże są mało wiarygodne, ale teraz już nie to chodzi w tej sprawie. Chodzi o to, że gdy Platforma zorientowała się, że na ich oficjalnej stronie zdecydowanie przeważają głosy przeciw ratyfikacji traktatu, zmanipulowała wyniki na jedyne słuszne. Dała się złapać na gorącym uczynku; szczegóły np. tutaj makroman.salon24.pl/67278,index.html Odpowiedz Link Zgłoś
stachkonwa Re: POjaśnienie 25.03.08, 15:28 E tam, zmanipulowała. Po prostu młodzieżówka zasiadła przed komputery. Nie jesteś chyba na tyle naiwna, by sądzić, że inne partie by tego nie zrobiły. Odpowiedz Link Zgłoś
stachkonwa Re: POjaśnienie 25.03.08, 15:32 Sprawdziłem treść linku i zobaczyłem, że bywają gorsi admini, niż admin tego forum. Chociaż może za jakiś czas będzie komunikat, że tym, co głosowali na "tak" wychodziło "nie" ze względu na winę oprogramowania :) Odpowiedz Link Zgłoś
aldonab1960 Re: POjaśnienie 25.03.08, 16:09 Manipulacji ciąg dalszy www.dziennik.pl/polityka/article142107/PO_cudownie_zmienila_wyniki_sondazu.html I kto w te bajki uwierzy? Odpowiedz Link Zgłoś
stachkonwa Re: POjaśnienie 25.03.08, 16:17 "Od osób odpowiedzialnych za prowadzenie naszej strony dowiedziałem się, że strona była w przebudowie. I to właśnie dlatego dochodziło do takich technicznych niespodzianek" - tłumaczy w rozmowie z dziennikiem.pl Grzegorz Dolniak, wiceszef klubu Platformy Obywatelskiej. "Teraz już jest wszystko w porządku. Zapewniam, że to nie było żadne przekłamanie. Celowe przekłamanie możnaby podejrzewać raczej w przypadku, gdyby wyniki na naszej stronie rażąco różniły się od sondaży społecznych. A większość Polaków jest za ratyfikacją traktatu" - dodaje. ------------- A nie mówiłem? Odpowiedz Link Zgłoś
stachkonwa Re: POjaśnienie 25.03.08, 16:18 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=52&w=77304021&a=77405145 Odpowiedz Link Zgłoś
aldonab1960 Tak się kręci lody w Platformie 25.03.08, 16:27 Jest już film o kręceniu lodów w Platformie: pl.youtube.com/watch?v=ysKiejV68m0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomekk Re: Tak się kręci lody w Platformie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.08, 16:36 Jak ci się unia nie podoba zrób to, co cejrowski albo wyjedź do łukaszenki. Wolny niezależny antyunijny kraj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: azp11 Re: Tak się kręci lody w Platformie IP: *.elpos.net 25.03.08, 17:42 To teraz robisz w departamencie czystek ideologicznych? Tak czy inaczej, gratuluję wysokich lotów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomekk Re: Tak się kręci lody w Platformie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.08, 18:05 Po prostu pokazuję, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: azp11 Re: Tak się kręci lody w Platformie IP: *.elpos.net 25.03.08, 18:15 Metoda z tradycjami. Odpowiedz Link Zgłoś
stachkonwa Azp i Tomku 25.03.08, 18:17 Mam prośbę. Wymieniajcie swoje czułości na gadu-gadu albo czymś takim, ponieważ kolejny wątek sprowadzicie na oślą ławkę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: azp11 Re: Azp i Tomku IP: *.elpos.net 25.03.08, 18:25 Napisz do admina, żeby nie wysyłał tego wątku na oślą ławkę. Odpowiedz Link Zgłoś
stachkonwa Re: Platforma nie chce Traktatu 25.03.08, 18:47 Znów nie chce, Ale za to teraz już na pewno tylko raz można zagłosować Odpowiedz Link Zgłoś
aldonab1960 Zmiękła im rura 25.03.08, 21:16 Wyniki były nie PO ich myśli, więc sondę usunęli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomekk Re: Zmiękła im rura IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.08, 21:26 Ach, wreszcie poPiSszczeć można, co za radość! Odpowiedz Link Zgłoś