matysiaczek.0
07.05.08, 12:53
Moja opinia jest taka:
Poród w Sokółce to najlepsza opcja dla rodzących w naszym regionie. Jechać w bólach porodowych?? Ja tam wole jechać w bólach w miłym towarzystwie niż leżeć w samotności w państwowym albo płacić grubą kasę za towarzystwo w prywatnym szpitalu. Cała opieka przed i po porodzie jest na wielki plus. A o samym porodzie nie wspomnę bo tam naprawdę da się godnie urodzić i niczego ci nie będą narzucać (cięcie lewatywa golenie). O zzo można poprosić, dadzą. Opłaty? No są: 100zł za poród rodzinny i 100zł jak chcesz leżeć na sali jednoosobowej, ale po co? Porównywać do parkowej nie ma co, bo płacić 1200 za to, że w ładnych kafelkach wypchną ci dziecko to nie chcę. A poza tym na parkowej przecież idą na ilość. Nikt tam nie będzie czekał aż skurcze przybiorą na sile naturalnie, bo kolejna pacjentka za 1200 czeka. Dostajesz oksytocynę i zaraz masz dzieciątko na świecie i szybciutko uciekaj. Tak rodziłam pierwsze dziecko (jeszcze wtedy za 300) i było całkiem miło, ale teraz zawijam do Sokółki, czego Wam również życzę..