Dodaj do ulubionych

koncert Voo Voo!?

IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.01.04, 11:57
zespół, który osobliwie połączył takie odrębne muzyczne światy, jak choćby
rock spod patronatu Jimiego Hendrixa, piosenkę w stylu Toma Waitsa i przede
wszystkim folk różnych kultur - co zapewniło mu miano jednego z
najoryginalniejszych na polskiej scenie, jeśli wręcz nie najoryginalniejszego.

Czyżby szykował się koncert? 7luty godzina 20:00, Mózg
www.mozg.pl/aktua2.php?id=32
Obserwuj wątek
    • l_jane UP (ntxt) 21.01.04, 19:53
    • l_jane Voo Voo to zespół, dla którego muzyczna treść... 21.01.04, 19:58
      ... i pozamuzyczny kontekst są równie ważne.

      www.studencka.pl/view.php?arch=4&art=33
      POLECAM!
      • Gość: zinek Re: Voo Voo to zespół, dla którego muzyczna treść IP: *.iweb.pl 21.01.04, 20:36
        Voo Voo OK.jak najbardziej. Klasa
        • Gość: kattorna Re: Voo Voo kocha kobiety... IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 21.01.04, 22:06
          kobiety(niestety:)kochają voo voo.kurde,bydgoszcz znowu ma dobry koncert...
          • Gość: LJane Bydzia i Mózg, kattorna IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 22:11
            Do 7. jeszcze trochę czasu.
            Zdąrzysz wrócić ;)

            Pozdrawiam
            • Gość: kattorna Re: Bydzia i Mózg, kattorna IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 22.01.04, 13:21
              Nie da rady:)może i u mnie zagrają
              pozdrawiam
              • Gość: goosia Re: Bydzia i Mózg, kattorna IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 22.01.04, 18:54
                kattorna to gdzie cie tak wywiało ze przybyc do bdg nie mozesz?
                • l_jane Re: Bydzia i Mózg, kattorna 22.01.04, 19:34
                  Goosia, obejrzyj sobie IP kattorny ;)

                  Pozdrawiam ;)
                  Kattornę szczególnie
                • Gość: kattorna Re: "wieje, wieje, IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 22.01.04, 20:35
                  no wieje i rozwiewa mnie". obecnie, co widać powyżej, przebywam nie tak daleko
                  nawet.ale jakoś nie mogę wyjechać :)
    • l_jane W temacie ;) 22.01.04, 19:41
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=10321991
      i
      www.voovoo.art.pl/teksty/nim.html
      "Ta zima kiedyś musi minąc", prawda?

      Pozdrawiam ciepło
      • Gość: kattorna Re: W temacie ;) IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 22.01.04, 20:46
        minie, minie. wszystko mija. trzeba sobie jakoś radzić:usiąść, zapalić,
        pozdrawiam :)
        • Gość: goosia Re: W temacie ;) IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 22.01.04, 20:54
          no tak tak. nie ma to jak zdrowe czekanie na wiosne :)
          • Gość: kattorna Re: W temacie ;) IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 22.01.04, 21:02
            no można np. cedr zapalić. zdrowy i o działaniu relaksacyjnym lub też coś
            innego-sprawdzonego,co ma dobroczynny wpływ :)
            • Gość: LJane Albo... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 22.01.04, 23:31
              ... wziąć kąpiel w olejkach relaksacyjnych a potem resztę dopracować balsamem
              z tej samej serii ;)
              Cuuuudownie relaksujące ;)

              Bydzia pozdrawia Łódź ;)
              • Gość: kattorna Re: Albo... IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 22.01.04, 23:37
                albo "blue in green" Davisa:)))...
                dzięki LJane
                pa
                • Gość: LJane I tak się wątek o Voo Voo... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 22.01.04, 23:54
                  ... bardzo sympatycznie rozkręca i dzieki temu sam Waglewski będzie
                  zadowolony ;)

                  Kattorna, kiedy ostatni raz byłaś w Bydzi i Mózgu?
                  • Gość: kattorna Re: I tak się wątek o Voo Voo... IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 23.01.04, 12:29
                    a dlaczego pytasz?:)LJane?
                    • l_jane Re: I tak się wątek o Voo Voo... 23.01.04, 13:12
                      Aaaaa tak sobie ;)
                      Twoja odpowiedź chyba powinna mi wystarczyć, co? ;P

                      Pozdrawiam ;)

                      PS: Gdybyś gdzieś tam kiedyś zabłądziła w te progi... możesz dać znać ofc. ;)
                      • Gość: kattorna Re: I tak się wątek o Voo Voo... IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 23.01.04, 22:28
                        jutro chyba zabłądzę na koncert pink freud. myślę, że to mi dobrze zrobi,bo
                        dzisiaj to sama zima.
                        • Gość: LJane Re: I tak się wątek o Voo Voo... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 24.01.04, 01:13
                          PF był w Mózgu jakiś dobry tydzień temu.
                          Potem zaraz toruńska Od Nowa.
                          Będę miała stamtąd płytkę ;)

                          Miłych wrażeń, Katt ;)
    • Gość: LJane Wątek UP (ntxt) IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 27.01.04, 23:47
    • l_jane Sprostowanie, czyli... 05.02.04, 19:19
      ... info z ostatniej chwili:

      koncert Waglewskiego odbędzie się NIE o 20., ale o 21. w najbliższą sobotę.
      Wjazd - 25 zł.

      Pozdrawiam ciepło a z niektórymi do zobaczenia ;)
      • Gość: goosia Re: Sprostowanie, czyli... IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 05.02.04, 22:28
        tia....tyle to ja tez wiem :)....aaa i za info jeszcze 5 złotyszy :)))....
    • Gość: LJane Re: koncert Voo Voo!? IP: *.telsten.com / *.telsten.com 05.02.04, 23:10
      Goosia, ale w tym linku, co podałaś jest 20., bo pierwotnie TAK własnie miało
      być.
      Stąd to moje info.

      Pozdrawiam ;)
      • Gość: goosia Re: koncert Voo Voo!? IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 07.02.04, 10:56
        nie no ja sobie zartuje....nie chciałam urazic ...z gory przepraszam...sie nie
        powtorzy :))
        • Gość: LJane Goosiu ;) IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 07.02.04, 12:25
          Żadne urażenie ;)

          Do miłęgo po 21. gdzieś tam w tłumie ;)
    • Gość: LJane I już PO... ;( IP: *.telsten.com / *.telsten.com 08.02.04, 04:08
      Kto to jest ja
      i o kim jest mowa,
      gdy mówię o sobie
      nim w sobie się schowam...

      Kim jesteś Ty
      i czym to co czujesz
      gdy nagle się wszystko
      kołysze, wiruje...

      I po co tyle pytań
      to proste jak drut
      niebo jest w niebie
      a ziemia tu...

      Nie godząc się z tym faktem
      musimy sprawić cud
      ziemię pchnąć do nieba
      a niebo tu...

      Cudowanie było...
      Żałujcie!

      Pozdrawiam ciepło i dobrej niedzieli życzę

      PS: A Mateusz Pospieszalski... po prostu... hmmm słów brak. Może jutro napiszę.
      • zinekk Re: I już PO... ;( 08.02.04, 04:09
        Co sadzisz o płycie snopowiazałka? Moja ulubiona VOO VOO.
        • Gość: LJane Re: I już PO... ;( IP: *.telsten.com / *.telsten.com 08.02.04, 04:17
          TEJ akurat nie znam.
          Ale poznam ;)
          Postanowiłam dziś przyjrzeć się Im bliżej. Baaaardzo blisko.
          Jestem pewna, że WARTO!
          (pierwsza będzie ta z Dudziak i Jopkową - intrygująca wokalna konstelacja)

          Pozdrawiam ciepło
          • zinekk Re: I już PO... ;( 08.02.04, 04:22
            Tez pozdrawiam.Cała Snopowiazałka jest o snach-teksty na blache,hipnotyzujaca
            płyta,nie piosenkowa.1987 rok.Poecam kładac sie juz spac.
            • Gość: LJane Re: I już PO... ;( IP: *.telsten.com / *.telsten.com 08.02.04, 04:26
              TEŻ się kładę.
              To był dłuuugi dzień i jeszcze dłuższa noc.

              Dobranoc, Zinekk
              • bator1 Dlaczego... 09.02.04, 14:55
                ...oni tak potrafią od lat, hmmm, -dziestuparu? Dlaczego dają tylko te dwie
                godziny? :-)))
                Może by tak choć częściej, skoro nie da się dłużej? Nawet po 30 zeta....

                ps. no i nie mniejsze brawa dla akustyka - tym razem udało się, a w Bydzi to
                sztuka nie lada!
                • l_jane Cieszmy się, że "dwudziestuparu"... 09.02.04, 14:58

                  • l_jane To, co miało być wyżej 09.02.04, 14:59
                    ... dali się namówić na bis ;P

                    Cierpliwa publiczność ;)
                    Pozdrawiam ciepło, Bator
                    • bator1 Re: To, co miało być wyżej 09.02.04, 15:18
                      Bis jak najbardziej w porządku, ale czemu tylko jeden?
                      Ja tam maiałem jeszcze troche czasu zarezerwowane, na szczęsci9e się nie
                      zmarnował :-)
                      pozdrawiam
                      • Gość: LJane Może ". nad i"? IP: *.telsten.com / *.telsten.com 09.02.04, 16:04
                        ;)

                        "I tylko wtedy jestem
                        Gdy Ci spotkani
                        We mnie żyją po to bym
                        Nie zapomniał... " (Dla mej drogi - Voo Voo)

                        Pozdrawiam ciepło, Bator

                        • bator1 Re: Może ". nad i"? 09.02.04, 17:03
                          Gość portalu: LJane napisał(a):

                          > ;)
                          >
                          > "I tylko wtedy jestem
                          > Gdy Ci spotkani
                          > We mnie żyją po to bym
                          > Nie zapomniał... " (Dla mej drogi - Voo Voo)
                          >
                          > Pozdrawiam ciepło, Bator

                          Biorąc pod uwagę okrutną pluchę dzisiejszą
                          tym bardziej doceniam i dziękuję.
                          Odwzajemniając niezmiennie - rzecz jasna :-)
                          • wsn Re: Może ". nad i"? 10.02.04, 02:04
                            ciesze sie, ze sie dobrze bawiliscie
                            ja sie bede bawila dzis
                            niestety (a moze stety;) BEZ zadnych forumowiczow
                            niezaleznie od przeroznych indagacji
                            --
                            Wiadomość nie została wysłana. Powód: blokada antyspamowa. W celu wyjaśnienia
                            proszę się skontaktować z administratorem: forum@agora.pl.

                            Za pół roku będęmagistrem
    • l_jane "Nie poddaj się... 10.02.04, 09:09
      ... bierz życie, jakim jest i pomyśl, że na drugie nie masz szans (...)
      Popełniaj błędy i naprawiaj je, gdy dotkniesz dna - odbijaj się.
      Wykorzystaj czas drugiego juz nie będziesz miał... "

      Posłucham sobie płytki wieczorem
      (...)

      Dobrego dnia wszystkim życzę
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka