Forum   przytyk

przytyk

(19 wyników)
 • Ostatnio usłyszałem jak ktoś powiedział "robili mu przytyki". Bardzo mnie to zdziwiło, bo powiedziała to osoba, której nie podejrzewałbym o błąd językowy. Ciekaw jestem czy to nie jest jakis regionalizm.
 • Ludzie! Duda poparł komucha! PIS dla wladzy zbrata sie nawet z czerwonymi :) Glos na Majrchra to jak glos za Ziobre. Wszystko ustalone. Teraz Majchrowski - nastepne wybory Duda albo Ziobro! hahaha! ale macie syf w Krakowie, normalnie skansen PRL-owski!
 • ostrzegam przed stomatologiem na przytyku w mieszkaniu pani zrobiła sobie gabinet,niestety nie majac pojecia o stomatologii.spieprzyła mi zeba,a przy okazji drugiego.przyciagneła mnie cena 50 zł,ale i tak zapłaciłam 80 zł.nie idzcie tam. dodam jeszcze adres ul.Przytyk 6 m 43, Justyna Waligóra. zamiast oczxyścić zęba z poprzedniej plomby,wsadziła drugą,zrobiła niechlujnie,spiłowała na koniec pół zęba,i uszkodziła drugiego obok. Nie potrafi robić zębów,poszłam do kilku innych sto...
 • jutro gramy o 16:00 w Przytyku z Bronią
 • Moja Księga już przygotowana! Ma rozdziały: 1. Co mi nagadał mąż? 2. Co reszta rodziny? 3. Jak mnie obrażają forumowicze? 4. Obrazy i wyzwiska różne. Okładki złotem zdobione, papier czerpany.
 • Jak jeden maz demokraci wystapili zwartym frontem przeciwko naczelnikowi oskarzajac go o szesciokrotne uzycie wyrazenia "nine-eleven" i zarzucajac mu bezczelna manipulacje uzasadniajac, ze Irak z 911 nic wspolnego nie mial. Senator Rockefeller przewodzil w wyscigu. Tak na marginesie senator Rockefeller glosowal za rezolucja dajaca naczelnikowi prawo do ataku. A w rezolucji, przeglosowanej 77-23 znajdujemy takie dwa ustepy: 1. Whereas members of al-Qaida, an organization bearing respon...
 • w mieszkaniu pani zrobiła sobie gabinet,niestety nie majac pojecia o stomatologii.spieprzyła mi zeba,a przy okazji drugiego.przyciagneła mnie cena 50 zł,ale i tak zapłaciłam 80 zł.nie idzcie tam.
 • Zagłosuj i Zdecyduj 20 marca 2011 w godz. 8.00 - 20.00 przyjdź i oddaj swój głos na PIĄTKOWO
 • Niemiecki garnizon , 38 zamordowanych , nu i czepiaja sie Zydow ,... Massacre in Koniuchy ============================= ज्ञानकोश: - The Indological Knowledgebase In 1944, probably in 29 january, the Polish village of Koniuchy, was completely destroyed and all its inhabitants murdered by partisans from the Lithuanian Brigade, a group of Jewish soldiers of the Red Army, under the command of Jacob Penner and Shmuel Kaplinsky. Th...
 • Może złamię obowiązującą tu konwencję i wpisując się na forum po raz pierwszy i ostatni podpiszę się imieniem i nazwiskiem. Z resztą nie mam innego wyjścia, w końcu robię to jawnie z radiowego komputera. Swojego nie posiadam. Można by powiedzieć, że tłumaczą się winni, ale właściwie nie widzę powodu by dłużej pozwalać niektórym "kolegom" z pracy na bezkarne wycieranie się moją osobą, bo i tak większość czytających z bliskiego otoczenia wie, że chodzi o mnie, a nie o inną Izę i...
 • Od kilku miesięcy mam nowego kierownika i naprawdę nie wiem jak reagować na uwagi. W pracy mamy określone standardy jeśli chodzi o ubiór, tj. spodnie z materiału, ew. spódnica plus biała koszula. Kilka razy usłyszałam od kierownika, do tego przy pozostałych kolegach (jestem jedyną kobietą), że powinnam nosić mini poza tym mieć makijaż i jak to określił "fryz"... Sprawa powtarza się wiele razy dzięki czemu koledzy mają przy okazji powód do różnych przytyków pod moim adresem. Prz...
 • W Mexx w Złotych Tarasach przecena ubranek niemowlęcych i dziecięcych do -70%, bluzeczki można kupić już od 15 zł, spodnie od 30 zł.
 • Cześć !! Znowu zginął górnik... Przed chwilą przeczytałem o wypadku w kopalni Śląsk... Straszne (zostawił żonę z dzieckiem). Jakieś refleksje na temat pracy w górnictwie?
 • Czy ktoś jeszcze używa gramofonu do odtwarzania muzyki? Mam kilkadziesiąt płyt winylowych, chętnie się ich pozbędę. Ktoś reflektuje? zdrv zdzicha ------- "Nie zgnębi mnie byle przytyk, w dupie miejsce mam dla krytyk..." Sztaudynger J.
 • "Przyjemności słabną w miarę częstości ich doświadczania i prawie wszystkie są albo szkodliwe, albo niemoralne" (Charaktery)
 • Mam do odstapienia po symbolicznej cenie kilkadziesiąt albumów, całkiem niezłych, ktos będzie reflektował czy mam zutylizować? zdrv zdzicha ------- "Nie zgnębi mnie byle przytyk, w dupie miejsce mam dla krytyk..." Sztaudynger J.
 • odnośnie komuszej postawy w czasie wizyty Papieża - była co prawda szansa, by millerowa, jak to zwykła czynić w kontaktach z głowami państw, załozyła kolejną na siebie szmatkę, w której na codzień myje podłogę w kuchni, z wielkim dekoltem i napisami "lolitka" " anal", "oral" i "sex" . ale nawet tę gułę, która nie zauważa, ze reprezentuje państwo, a nie siebie, ktoś przypilnował i kazał tą razą przyodziać jako taki strój nie uhybiający Papiezowi i nam. w każdym razie, Twoja antyko...
 • Widziałam go parę dni temu w pięknych okolicznościach przyrody. zdrv zdzicha ------- "Nie zgnębi mnie byle przytyk, w dupie miejsce mam dla krytyk..." Sztaudynger J.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się