Gość: bakerm
IP: 62.244.137.*
07.02.04, 18:31
Czy ktos zna te szkole blizej? Moze mial tam dziecko albo sam skonczyl?
Jak tam jest?
Jakie liczne klasy? Jak nauczyciele? Jak dyrekcja? Czy duzy rygor? Czy wrecz
przeciwnie? Jak duzo tam jest muzyki?
Dzieki za wszystkie wypowiedzi.
Mama