bederyk
04.10.10, 22:00
Dzisiaj byłem na sztuce wystawionej przez Teatr Powszechny z Łodzi, nawet świetny, owacje na stojąco. Przekaz dośc prosty, ale interesująco przedstawiony szczególnie dla młodzieży. Niestety, fotele porażka. W zeszłym roku juz mnie pobolewało, w tym coraz gorzej.