Dodaj do ulubionych

Prapremiery.. d..a boli

04.10.10, 22:00
Dzisiaj byłem na sztuce wystawionej przez Teatr Powszechny z Łodzi, nawet świetny, owacje na stojąco. Przekaz dośc prosty, ale interesująco przedstawiony szczególnie dla młodzieży. Niestety, fotele porażka. W zeszłym roku juz mnie pobolewało, w tym coraz gorzej.
Obserwuj wątek
    • antyarek Re: Prapremiery.. d..a boli 05.10.10, 20:22
      starzejesz się :)? No ja też byłem niedawno i rzeczywiście tez się starzeję ;). Na fotele w Horzycy marszałek dał :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka