Dodaj do ulubionych

Ktoś w końcu zadba o bydgoskich rowerzystów

28.01.11, 03:55
Wideo ze spotkania. Zapraszam. www.itv24.com.pl/film/1242/nowa_era_komunikacji_rowerowej_prezydent_powola_pelnomocnika/
Obserwuj wątek
    • bimbo53 Siuda ? 28.01.11, 07:49
      co on jeszcze robi na tym stanowisku ? :/
      • newsnews Re: Siuda ? 28.01.11, 09:43
        bimbo53 napisał:

        > co on jeszcze robi na tym stanowisku ? :/

        Właśnie też się zaczynam obawiać, że Bruski go nie posunie... :-(
    • speedybike Ktoś w końcu zadba o bydgoskich rowerzystów 28.01.11, 08:56
      Siuda,żeby stanowiska nie stracić, pewnie będzie wszystko teraz robił dl ludzi.
      Ten człowiek nie wie co to rower.
      Pewnie nawet jeździć na nim nie umie.
      Świat idzie do przodu.
      Stare Bydgoskie ulice, nieprzystosowane do tak dużego ruchu samochodowego.
      A dróg rowerowych nie budujemy.
      Że na Gdańskiej nie ma miejsca na ścieżkę?
      Po ulicy jak jadę to ryzyko ze palant mnie potrąci.
      Z chodnika przepędzają piesi.
      To gdzie mam jeździć?
      Ponoć jest równouprawnienie.
      A rowerzyści są dyskryminowani.
      • newsnews Re: Ktoś w końcu zadba o bydgoskich rowerzystów 28.01.11, 09:44
        speedybike napisał:

        > Ten człowiek nie wie co to rower.
        > Pewnie nawet jeździć na nim nie umie.

        Tu akurat muszę go bronić - widziałem go w Myślęcinku na rowerze.
    • wojtula10 Ktoś w końcu zadba o bydgoskich rowerzystów 11.02.11, 11:41
      wielkie TAK dla rowerów,
      ale żeby ograniczyć ruch pojazdów to za mało.
      komunikacja miejska czysta, częsta, punktualna i dużo tańsza.
      odpowiednie kalkulacje, symulacje wskażą co gdzie i za ile.
      a ludzie sami policzą i wsiądą to na rowery to do tramwaju czy też autobusu
    • poklepywacz Re: Ktoś w końcu zadba o bydgoskich rowerzystów 12.02.11, 17:32
      jeśli ktoś zadba w tym mieście o rowerzystów to chyba jedynie WD-40

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka