re-volt 04.05.04, 13:29 całkiem ciekawy artykulik na WP o naszych niedawnych grajkach... Przeczytajcie i napiszcie co Wy na to! wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=5213740&kat=340 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
re-volt Re: Lady Cham? 04.05.04, 14:56 jeczsze mi się przypomniało że podobny wyczyn chłopaki z Lady odwalili u nas na którejś z imprez studenckich... na juwenaliach, jak były kłopoty z prądem krzyknęli: "wypierdalać z takim miastem... zaraz spadamy..." Odpowiedz Link Zgłoś
krotoss Re: Lady Cham? 05.05.04, 00:13 może i chamskie, nawet na pewno, ale tych łosi co sobie stawiają stołeczki na każdej imprezie, pokazie, meczu i sadzają swoje tłuste złodziejskie tyłki na nich, olewając reszte ludzi powinno sie tępić! Jak to wyglądało scena bądź co bądź rockowa, wychodzi LP a tu nie ma publiczności.. rząd stołków z garniakami i garsonkami siedzą.. Ludzie dalej za barierkami stoją jak bydło a oni grać, dla mistrzów - reszta plecy! Na moje to mało im krzyknął jeszcze za taki wałek. Odpowiedz Link Zgłoś
zinekk Re: Lady Cham? 05.05.04, 00:17 Jan Borysewicz to jeden z niewielu muzyków w ogóle w tym kraju. Ma pojecie co gra i jak gra. Jest wybitnym gitarzysta. Zachowania ma chamskie,co nie zmienia rzeczy ze go lubie i na dodatek znam. Teraz chodzi z Iwoną lat 29 Odpowiedz Link Zgłoś
zinekk Re: Lady Cham? 05.05.04, 00:22 i ani mi nie przeszkadza ze pokazał ze jest chłopem z jajami w czerwcu 1986-ani to ze opierdolił kilku politykierów.A wódke tez lubie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gall Re: Lady Cham? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 08:48 Gitarzysta fakt niezły. A że cham, no cóż nikt nie jest doskonały. Mamy (mieliśmy?) w Regionie wybitnego sportowca, który również jest chamidłem. i nie przeszkadza to w pozytywnej ocenie jego sportowych dokonań, przy jednoczesnym zdegustowaniu jego postawą osobistą. Ja tam nie zamierzam chodzić na koncerty, na których jestem obrażany (Borysewicz ma na swym koncie wiele takich zachowań, vide ubiegloroczne nadmorskie koncerty z tym gościem od Do boju Polsko (wyleciało mi z głowy jego nazwisko)) i dlatego pozostaje płytka CD. Tym bardziej, że nie muszę wtedy oglądać czterdziestoparoletnich gości, którzy zachowują się jak gówniarze i na siłę nie dostrzegają upływającego czasu. A obecne teksty. No cóż infantylizm pierwszej wody. Chłopakom brakuje godności, ale czy mamy jej prawo oczekiwać od prostaków. A płytka jak najbardziej, zwłaszcza, że ożywia miłe wspomnienia z przeszłości. Pozdrawiam Gall Odpowiedz Link Zgłoś
vviosna Re: Lady Cham? 05.05.04, 08:53 pivko tyz ok, tak btw ;) a tak przy okazji, to ile lat ma on sam? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gall Re: Lady Cham? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 09:17 Lider zespołu Lady Pank Jan Borysewicz urodził się 17 kwietnia 1955 roku we Wrocławiu. Zatem pięćdzisiąty rok mu idzie. Pozdrawiam Gall Odpowiedz Link Zgłoś
krotoss Re: Lady Cham? 05.05.04, 09:57 hmm Gall z tego co rozumiem, to także siedzisz na koncertach rockowych w garniaku na krzesełku przed estradą? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zinekk Re: Lady Cham? 05.05.04, 10:06 Nie bede prostował ze Borysewicz to przykład dobrego zachowania itd. Ale on ma głowe to grania fajnych solówek i do robienia wrzawy wokół siebie. Ten facet pragnie jak wody czegokolwiek, by o nim pisano lub mówiono. Mimo wszystko- ostatnim prostakiem nie jest-ale tez nie swieci przykładem kultury. A teraz podskoczy sprzedaz najnowszej płytki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gall Re: Lady Cham? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 10:13 Wątpię, by traktować to jako efekt marketingowy przekładalny na sprzedaż płyt. Myślę, że to już nie działa. To tak jak informacja, że Pamela Anderson miała kolejną operację biustu. Pierwszy raz to było faktycznie wydarzenie, ale i jednocześnie koniec prawdziwej kariery (teksty Mogielnickiego były ważne, a on po wydarzeniach we Wrocławiu zakończył współpracę z LP). Więc z tym marketingiem nie tak. Bardziej chyba chodzi o jego własne samopoczucie. Jest wówczas taki buntowniczy, energiczny, by nie powiedzieć odmłodzony. Ot buntownik z wyboru. A że siwe włosy czynią z tego żenadę. No cóż, każdy ma swój pomysł na życie. Zakładam, że jego może się niektórym podobać i nie mnie oceniać nieocenialne gusta. Pozdrawiam Gall Odpowiedz Link Zgłoś
zinekk Re: Lady Cham? 05.05.04, 10:17 Cos z tym odmładzaniem jest :) A zachowania chamskiego do publicznosci nie popieram. Uwazam jednak ze odgradzanie młodziezy barierkami to przesada-nawet w dniu wejscia do UE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gall Re: Lady Cham? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 10:32 A to już rzecz z innej beczki, której nie pochwalam. Pozdrawiam Gall Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gall Re: Lady Cham? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 10:07 Absolutnie nie. Lubię sobie pomachać w trakcie koncertu ciuchami, a w takim przypadku marynara stanowi tylko problem (młyneczek nie jest zły). To wspomnienie przypomniało mi miłe chwile. A czy pogo dalej jest odstawiane na koncertach (tego już mi nie wypada czynić)? Moje uwagi miały charakter ogólny, nie odnoszący się tylko do tego incydentu. Jan Bo wielokrotnie poobrażał ludzi, którzy przyszli odpowiednio ubrani i z rzeczywstą wolą posłuchania dobrej muzyki. Ich błędem było na przykład upominanie się o bisy, a to już wykraczało poza normy ustalone przez Borysewicza (opowiadano mi, jak w ub. roku na tak przyjazne i chyba zazwyczaj miłe dla wykonawcy prośby wyszedł i odpowiedział - a ch_j wam w d__ę). Przyjemniaczek. Smaczku dodaje fakt, że ten koncert był płatny (bilety całkiem nie tanie), a nie sponsorowany. Ot Fabryka małp Pozdrawiam Gall Odpowiedz Link Zgłoś
re-volt Re: Lady Cham? 05.05.04, 10:29 trzeba przyznać borysowi że nie wygląda raczej na swój wiek... Co do chamskiego zachowania na przytaczanym koncercie to nie nalezy zapominać że mógł sie on odbyć tylko dzięki mecenatowi sulęcińskich notabli! Więc tym bardziej obrażanie burmistrza czy wicewojewody miało patologiczny charakter... I nie sadzę by takie zachowanie przystawało tym staruszkom - bo jeśli wciąż będą rzucać wyzwiskami to juz nikt ich nie opłaci! a za darmo to oni na pewno nie bedą grać (przypominam że za koncert w Sulęcinie zgarnęli okrągłą sumke 30 tys PLN, co jak na dinozaurów polskiej muzy jest kwotą bardzo przyzwoitą!) Odpowiedz Link Zgłoś