Gość: latajacy_latawiec IP: *.bydgoszcz.vectranet.pl 06.03.12, 18:02 dobrze, ze w artykule jest podana cena za karnet. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: anty Bruski & Chmara do wymiany IP: *.opera-mini.net 07.03.12, 08:25 Szkoda tylko ze stadion Polonii to juz ruina. Szkoda tez ze kupujac karnet na sektor B nie mam nawet gwarancji miejsca numerowanego tylko stara zardzewiala lawke i widok przez wysokie metalowe kraty i dmuchane bandy. Dziekujemy za to panie Bruski i Chmara. Drugi raz juz nikt na was nie zaglosuje napewno! Odpowiedz Link Zgłoś