Dodaj do ulubionych

Zmarł Jacek Kuroń

18.06.04, 01:40
Żal niesamowity... Taki człowiek... Taki polityk - niesamowita strata:((
Obserwuj wątek
    • Gość: [B]B Re: Zmarł Jacek Kuroń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.04, 23:34
      Pan Jacek Kuron dal przyklad, jak byc zwyklym czlowiekiem w swiecie
      polityki.Byl tym, ktory nie zapomnial o wrazliwosci na krzywde i biede.
      Wielu z jego srodowiska, po przemianach '89-go zaczelo nosic glowe tak wysoko,
      ze nie dostrzegali zyjacych obok.Tak jest i teraz.

      Pan Jacek ma swoje miejsce w historii Polski, ale rowniez miejsce w sercach
      Polakow (to slowa Prezydenta).
      Byl niewatpliwie postacia nietuzinkowa.

      BzT

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka