elodia 18.06.04, 01:40 Żal niesamowity... Taki człowiek... Taki polityk - niesamowita strata:(( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: [B]B Re: Zmarł Jacek Kuroń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.04, 23:34 Pan Jacek Kuron dal przyklad, jak byc zwyklym czlowiekiem w swiecie polityki.Byl tym, ktory nie zapomnial o wrazliwosci na krzywde i biede. Wielu z jego srodowiska, po przemianach '89-go zaczelo nosic glowe tak wysoko, ze nie dostrzegali zyjacych obok.Tak jest i teraz. Pan Jacek ma swoje miejsce w historii Polski, ale rowniez miejsce w sercach Polakow (to slowa Prezydenta). Byl niewatpliwie postacia nietuzinkowa. BzT Odpowiedz Link Zgłoś