Dodaj do ulubionych

Laryngolog

07.11.13, 19:45
Szukam dobrego laryngologa.
Chodzi o dziecko, które mówi bardzo niewyraźnie, problem prawdopodobnie nie jest logopedyczny, a właśnie laryngologiczny. Szukam więc lekarza, który rzetelnie sprawdzi wszystko co trzeba, bo na jednym już się sparzyłam..
Obserwuj wątek
    • bianna Re: Laryngolog 09.11.13, 10:44
      Spróbuj u Olijewskiego, przyjmuje u Gizińskich.
    • mentorka1 Re: Laryngolog 09.11.13, 14:09
      lekarz Piotr Sawicki
      • asta6265 Re: Laryngolog 09.11.13, 16:50
        Też polecam Gizińskich dobrych specjalistów mają.
      • mentorka1 Re: Laryngolog 10.11.13, 22:42
        ja polecam Sawickiego bo ma niesamowite podejście do dzieci, z resztą jak ktoś raz do niego pójdzie to już nie będzie chciał chodzić do nikogo innego, gwarantuje :D
        • eszmeraldka Re: Laryngolog 11.11.13, 00:10
          Sawicki przyjmuje tylko prywatnie?
          Gdzie ma praktykę?
          Trafiłam na informację, że przyjmuje też w Sanitasie na Dworcowej, ale nie pokrywa się to z informacjami na stronie Sanitasu..
          • mentorka1 Re: Laryngolog 11.11.13, 17:33
            w sanitasie przyjmuje na pewno, pewnie kontrakty się pokończyły bo to koniec roku. Może zadzwoń bezpośrednio do doktora, numer tel jest w necie. To jest bardo miły człowiek, na pewno powie co i jak
    • caa_yari Re: Laryngolog 11.11.13, 20:46
      Katarzyna Gizińska, pediatra-laryngolog dzieciecy
    • megi74 Re: Laryngolog 05.01.14, 22:03
      My chodzimy do Gizińskiej, ale na 100% nie jestem do niej przekonana.
      • monaliska1985 megi 10.01.14, 21:11
        czemu nie jestes do niej przekonana? masz cos na mysli.
        • megi74 Re: megi 12.01.14, 20:57
          Ciężko tak w 2 słowach, to są czasem drobiazgi, ale jednak.
          Jeżeli dziecko będzie reagować dobrze na leczenie to nie ma problemu. Znam co najmniej kilka zadowolonych osób.
          Jednak mój syn leczy się u Niej od przeszło roku (w zasadzie to niedługo 2 lata nam stuknie) a ciągle coś się dzieje.

Ale mój synek to ciężki przypadek...
          • monaliska1985 Re: megi 14.01.14, 20:48
            no ok ale nie rozumiem co to ma do tego pani doktor. jesli twoj syn nie reaguje na leki to chyba nie jej wina,indywdualnie od dziecka zalezy. . bo jest ale ,ale jednak nie ma ale.
            ja sama jestem z niej zadowolona.
            • aniulka8503 Re: megi 06.02.14, 12:55
              Ja na pewno nie polecam dr. Drela. Chyba nie do końca zna się na laryngologii. My leczyliśmy się ponad rok u niej, ale tak naprawdę była to tylko obserwacja. Przez tą obserwację dziecko czekałoby do dziś na operację, a jest już ponad pół roku po operacji. Polecam za to dr. Kordas na Bernardyńskiej 3. No i bardzo dobry laryngolog jest w Instytucie Matki i Dziecka, ale to w Warszawie.
    • enya75 Re: Laryngolog 02.03.14, 20:04
      dr.Kordas laryngolog super polecam tak jak wyżej aniulka
    • karolbatory Re: Laryngolog 12.03.19, 07:18
      Zdecydowanie dr Sawicki. Operował moje dziecko.bardzo dobra opieka. Super sprzęt w gabinecie. Wszystko logiczne. Po zabiegu dziecka prawie nic nie bolało
    • Gość: gina Re: Laryngolog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.22, 15:14
      Dr Gizińskiej nie polecam ona potrafi tylko leczyć antybiotykami

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka