Dodaj do ulubionych

Po Grand Prix Polski na żużlu

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.04, 08:32
13,5 tyś widzów??????? To jakiś przekręt! Na meczach z APATOREM (super
widowiska) jest nieraz ponad 20 tyś. Na GP ludzie siedzieli "gęsto" na
trybunach od dołu do góry no a na koronie stadionu ja sam stałem w trzecim,
nieraz w czwartym rzędzie... Z widocznością były problemy, a oni piszą, że
kibiców było 13,5 tyś??? No chyba, że drugie tyle było oficjeli i gości, bo
według mnie było około 25 tyś! Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
      • Gość: BKS Re: Po Grand Prix Polski na żużlu IP: *.hipernet.ras.pl 21.09.04, 10:28
        No teraz to juz chyba wogole prysl mit 20 tysiecznego stadionu Polonii. Tak jak
        mowilem wczesniej 17 tysiecy to max, a GP to tylko potwierdza. W expressie
        oczywiscie musieli napisac scieme, ze bylo 15 tysiecy mimo, ze wiedzieli, ze
        bedzie wydrukowanych tylko 14 tsiecy biletow. Na tym stadionie NIGDY nie bylo
        20 tysiecy ludzi, to ze tak pisza w gaztach to nic nie znaczy, tez moge sobie
        napisac, ze bylo 30 tysiecy i co z tego? 14 tysiecy i prawie komplet na GP,
        czyli mialem 100% racji!
    • Gość: maciej Re: Po Grand Prix Polski na żużlu IP: 62.244.137.* 21.09.04, 10:32
      Stan jest podany na podstawie sprzedazy biletów. Pytanie ilu ludzi było za
      darmoche. Skoro na trybunie B siedzieli nawet na przejsciach. A czy to takie
      istotne. Ludzi mnostwo, atmosfera wspaniala, impreza strzałem w 10. Za rok
      ponownie!!!!NIektorych krew zalewa, ze to nie u nich, no coz grajdolom takich
      imprez nie daje sie!!!
    • Gość: Azja Re: Po Grand Prix Polski na żużlu IP: 158.75.8.* 22.09.04, 12:54
      Wszystko ładnie pięknie gdy by nie bydło które po wypiciu wódki zaczeło szarpać
      się z wszystkimi dookoła. Dalczego kolesi pijących jawnie wódkę nikt nie
      wyprowadził ze stadionu (na bilecie pisze że spożywanie alkoholu jest
      zabronione), dlaczego po pierwszych budrach nikt nie wypieprzył tych głabów
      siedzieli do końca i czekali na lepszy moment by oddać.
      Ale to Polska przecież i tu nic się nie może zmienić zawsze był jest i pewnie
      będzie burdel, a szkoda bo myślałem że ludzie z całej Polski przyjechali
      dopingować reprezentantów , pomyliłem się. Sądziłem że czasy demokracji nauczą
      nas kultury, ogłady, współzycia z i inymi w zgodzie, nie to nie możliwe, zawsze
      jest ekipa debili, zawsze trzeba się zchlać jak świnia i narobic gnoju, a Co?
      WSTYD mi za tych którzy nie wydorośleli, za tych którzy ewolucje zakończyli na
      epoce kamienia łupanego, za to że jestem Polskim kibicem.
    • krotoss Re: Po Grand Prix Polski na żużlu 22.09.04, 15:36
      obserwuję od dawna jakąś ponurą farsę co do zaniżania ilości kibiców na meczu.
      Czasem też dane z oficjalnej WwW, serwisów żużlowych i gazet różnią sie
      diametralnie, bo potrafi być różnica nawet do 5tysięcy!! Stadion był
      przebudowywany aktualnie chyba max to 18tysięcy myślę, ale skoro ludzie siedza
      na schodach itp to na ścisk wejdzie te 20. Skąd więc te dane? Jak sami
      napisaliście - zprzekrętów, na głównej to chyba w ogóle mało kto płacił za
      bilet :/

No i pozostaje rzecz o której już kiedyś pisałem i mnie bardzo wpieniła ale GW
      oczywiście to olała - wchodzenie za darmola policjantów i strażników miejskich,
      i to nie tlyko ich, lecz wchodzą z synalkami rodzinkami itp!!! Niech ktoś sobie
      posiedzi na murku przy wejściu na drugim łuku (od komendy) a wszystko zobaczy.
      Nie ma reportera by to opisał? Farsa..

ps. jeszcze co do ilości to śmieszy mnie nieraz jak kiboli jest praktyzcnie
      tyle samo na stadionie na 2 różnych spotkaniach ale pisza różne ilości, za dużo
      lat chodze, by nie odróżniać iż jest tyle samo co poprzednio kibiców lub
      minimalnie więcej, a tu nagle po dowiaduje się iż było dużo mniej na przykład..
      • coolek Re: Po Grand Prix Polski na żużlu 22.09.04, 17:30
        A ja tam wierze, ze na stadionie bylo 13,5 tysiaca kibicow. Dla mnie zawsze ten
        stadion byl maly i raczej nigdy nie wierzylem w doniesienia prasowe.
        Njabardziej rozsmieszajace byly jednak doniesienia z Torunia, ze na tamtym
        stadioniku bylo np.: 20 tysiecu ludzi. Coraz wiecej prezesow decyduje sie na
        podawanie oficjalnej liczby kbicow, co burzy troche mit potegi polskiego zuzla,
        ale ja wole brutalna prawde niz mamienie kibicow liczbami wyssanym z palca.

Coolek
        • Gość: weteran Re: Po Grand Prix Polski na żużlu IP: *.pl 23.09.04, 13:09
          Rzeczywiscie najbardziej z tego Grand Prix zapamietam zachlanych palantow,
          ktorzy po zawodach jeszcze na koronie katowali jakiegos pijaczka - kopanie itp.
          W tym miejscu pytanie do sluzb porzadkowych - czy wam kazali przymykac oczy na
          to jak wielu osobnikow wnosi na stadion alkohol? Nikt nie przestrzegal tych
          ostrzezen co wypisali na biletach, ta farsa moze w przyszlosci jeszcze drozej
          kosztowac. Po prostu ludzie normalni, ktorzy poszli dla emocji sportowych, a
          byli taranowani przez ,,bydlo'' mimo woli, albo wpadli do kotla gdzie ktos
          dymil ze swiata nie bylo widac, na pewno zostana w domu. Wszyscy chcieli pomoc
          posrednio w trudnej sytuacji finansowej Polonii, i boje sie ze wielu da sobie
          na luz w przyszlym sezonie. To jest skandal ze o tych anonimowych kibicach sie
          zapomina, ktorzy chcieliby w spokoju obejrzec zawody zuzlowe. Ale Sawarski mowi
          ze wszystko sie udalo. Czyzby?
          • Gość: ;-) Re: Po Grand Prix Polski na żużlu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.04, 15:47
            Kto, jak kto, ale pan Matuszak musi się na tym znać. I tak przedstawił sprawę:
            stadion mieści 17.000 osób, wolnych było 3, max 4 dolne rzędy, bo zza band
            ludzie by nic nie widzieli, tak więc osób było 13,5 tys. to jedyna racja, ale
            trzeba stwierdzić że po upadku komuny stadiony się nam mocno "zmniejszyły",
            kiedyś pisano że na Polonię wejdzie 30.000 osób, a na Zawiszę 45.000-
            największe stadiony świata musiałyby wg tej wizji mieć tylko 2x większą koronę.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka