Dodaj do ulubionych

Szwederowo

IP: 5.5R* / *.jed.isu.net.sa 17.10.04, 21:09
największa dzielnica "starej" Bydgoszczy zasługuje na własne forum:

forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24108
Obserwuj wątek
    • Gość: rynkowo Re: Szwederowo IP: *.proxy.aol.com 18.10.04, 01:24
      serdeczna dla tam wszystkich pozdrowienia.mimo ze ja nie stamtad,to jednak
      szwederowo bliskie memu sercu jak zadne inne miejsce na swiecie.
    • Gość: Gall Re: Szwederowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 08:06
      Szkoda, że to stare Szwederowo minęło bezpowrotnie.
      Nie chlubą to, że największe, lecz to, że swego czasu najbardziej polskie
      osiedle.

      Pozdrawiam
      Gall
      • Gość: €uro Re: Szwederowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 10:14
        Gość portalu: Gall napisał:

        > Szkoda, że to stare Szwederowo minęło bezpowrotnie.
        > Nie chlubą to, że największe, lecz to, że swego czasu najbardziej polskie
        > osiedle.<

        no, i fakt, ze stoi tam przeciez II-jeczka ;-)


        ° °
        • Gość: Gall Re: Szwederowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 10:17
          Już w Bydzi, jak było nad Bałtykiem (Miłutki nam wybaczy trochę prywaty)?
          Pozdrawiam
          Gall
          • Gość: €uro Re: Szwederowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 10:28
            Gość portalu: Gall napisał:

            > Już w Bydzi, jak było nad Bałtykiem (Miłutki nam wybaczy trochę prywaty)?
            > Pozdrawiam
            > Gall

            A ja sie jednak Milutkiego boje,
            wiec opowiem Tobie na kulturze :-)
            pozdrawiam Cie
            • millutki Re: Szwederowo 18.10.04, 13:09
              skończyliście II LO ...niemożliwe ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka