Gość: miły IP: 5.5R* / *.jed.isu.net.sa 17.10.04, 21:09 największa dzielnica "starej" Bydgoszczy zasługuje na własne forum: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24108 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rynkowo Re: Szwederowo IP: *.proxy.aol.com 18.10.04, 01:24 serdeczna dla tam wszystkich pozdrowienia.mimo ze ja nie stamtad,to jednak szwederowo bliskie memu sercu jak zadne inne miejsce na swiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gall Re: Szwederowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 08:06 Szkoda, że to stare Szwederowo minęło bezpowrotnie. Nie chlubą to, że największe, lecz to, że swego czasu najbardziej polskie osiedle. Pozdrawiam Gall Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: €uro Re: Szwederowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 10:14 Gość portalu: Gall napisał: > Szkoda, że to stare Szwederowo minęło bezpowrotnie. > Nie chlubą to, że największe, lecz to, że swego czasu najbardziej polskie > osiedle.< no, i fakt, ze stoi tam przeciez II-jeczka ;-) ° ° Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gall Re: Szwederowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 10:17 Już w Bydzi, jak było nad Bałtykiem (Miłutki nam wybaczy trochę prywaty)? Pozdrawiam Gall Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: €uro Re: Szwederowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 10:28 Gość portalu: Gall napisał: > Już w Bydzi, jak było nad Bałtykiem (Miłutki nam wybaczy trochę prywaty)? > Pozdrawiam > Gall A ja sie jednak Milutkiego boje, wiec opowiem Tobie na kulturze :-) pozdrawiam Cie Odpowiedz Link Zgłoś