Dodaj do ulubionych

AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!!

    • Gość: zorientowany AKCJA: portal akademicki IP: *.autocom.pl 03.12.04, 21:54
      Nowy portal akademicki

      varia.p4u.pl/test/index.php
    • Gość: Yaraz Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 23:52
      Czemu na stronie www.sejm.gov.pl nie ma jeszcze raportów za listopad
      ile było listów do Sejmu od nas???
    • Gość: Yaraz Jeszcze brak raportu za listopad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.04, 14:55
      Nie ma jeszcze na stronach Sejmu raportu za listopad.Ciekawe ile bydgoszczanie
      wyslali maili w slusznej sprawie:)
    • Gość: behemot Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.04, 15:13
      jestem za!!!!!
      • Gość: Yaraz Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.04, 15:27
        Jest już na www.sejm.gov.pl opis korespondencji za listopad
        • Gość: zły66 Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.04, 15:33
          Uniwersytet Bydgoski na bazie AB oraz Uniwersytet Technologiczny na
          fundamentach ATR !!!n To jest nasz cel!!!
          • Gość: ;p Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 22:19
            ;p
    • Gość: hym szczerze: chciałem wspierac AB, ale ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 23:25
      szczerze: chciałem wspierac AB, ale po przeczytaniu spisu afer i przekrętów na
      Akademii Bydgoskiej:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=18218795&v=2&s=0
      - przeszła mi chęc na wspieranie. Im szybciej AB padnie, tym szybciej nauka w
      Bydgoszczy sie odrodzi.
      • m-classic Re: szczerze: chciałem wspierac AB, ale ... 17.12.04, 23:40
        Za moich czasów (tzn.1986/1987) też raczej nie było lepiej. Akademia to już
        szumna nazwa, ale Uniwersytet... czy nazwa coś zmieni?
    • Gość: Yaraz Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.04, 11:20
      Zazdrośni"jątrzący"torunianie dobrze ze dzieki waszym wpisom wątek jest na
      topie:-)
      • Gość: feluś Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! IP: *.int.elnet.pl / 195.85.209.* 18.12.04, 11:22
        Toruniewo znowu zaczyna działać. Przed świetami przychodzą z Betlejemskim
        Światełkiem nadzieji!!Jakie to polskie, jakie katolickie!!!
        • Gość: balum Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.04, 11:33
          Zróbmy aglomerację - dogadajmy się itd czytamy od jakiegoś tygodnia a tutaj z
          boku AB taka owaka i po co wam uniwersytet. Ja proponuję tym Panom aby
          korzystali ze swego forum, które coraz bardziej upodobnia się do gazet z lat 80
          dzięki cenzurze. I nie chodzi tu o usuwanie postów wulgarnych czy obelżywych a
          o usuwanie takich które wyrażają swoje zdanie i są nieprawomyslne dla sposobu
          myslenia www.torun-byd....pl
          Coraz więcej osób o tym pisze na waszym forum w tym torunian (np: torunianka).
          Bawcie się dobrze za jakieś pół roku będziecie mieli 3 posty na krzyż dziennie
          na forum ale forum będzie prawomyślne i prawidłowe.
      • m-classic Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! 18.12.04, 15:17
        Mylisz się. Toruń to zupełnie nie moja bajka.
        • Gość: Yaraz Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.04, 16:20
          Dziwne ze ni z Gruchy ni z pieruchy pojawiają sie nowe nicki.Ten twoj to za
          pewne kolejna postac ad,maxa,ediego,willmana i innyc;p
          • Gość: hym mam dość AB i co z tego wynika? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.04, 17:02
            tak rozumujac mozna kazdemu kto skrytykuje Gruszke czy AB, czy Obremskiego
            zarzucic ze jest z Torunia.
            Ja mam dość AB i jej afer - tez jestem z Torunia?
          • m-classic Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! 18.12.04, 17:44
            Wyluzuj i nie dopatruj się tego, czego nie ma. Poziom jescze WSP nie był może
            najwyższy, ale to dało się poprawić, natomiast to co teraz dzieje się w AB to
            już naprawdę przegięcie. Grupa trzymająca władzę jednak istnieje. Chodzi tutaj
            o poziom nauczania, atmosferę studiów jak i oczywiście kadrę naukową, która ma
            ambicje, ale robi raczej zupełnie odwrotnie w stosunku do oczekiwań.
            • Gość: Yaraz Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.04, 22:50
              Spadaj do Wyzszej Szkoly Kultury Medialnej i Spolecznej ks.Rydzyka:D
    • Gość: Yaraz CZEMU ONI BOJĄ SIE UNIWERKU W BYDZI??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.04, 23:01
      Jest pewna grupa osób która zawistna o naszą akcję,od kilku tygodni zaczyna
      mieszac zeby ją zdyskredytowac.Nagle na forum zaczynają powstawać wątki o
      spisie afer itp,o akcji NIE dla UKW.Nie rozumiem tego szczególnie jako student
      UMK.Dobrze że w pięknym Toruniu większość to rozsądni ludzie a nie tacy
      zawistni jak tych kilku(a może jeden)osobników .Życzę AB żeby stała sie
      uniwersytetem.
      • Gość: feluś Re: CZEMU ONI BOJĄ SIE UNIWERKU W BYDZI??? IP: *.int.elnet.pl / 195.85.209.* 18.12.04, 23:52
        Bo im głupszy tym więcej obaw. Kiedyś ludzie myśleli, że jak jest zaćmienie
        słońca, to smok je połyka!!!
        • Gość: torunianka Re: CZEMU ONI BOJĄ SIE UNIWERKU W BYDZI??? IP: *.petrus.com.pl 19.12.04, 23:33
          a to kto słońce połyka jak nie smok?
          • Gość: paulos głos z Poznania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 14:52
            popieram!
            to ewenement, żenujący precedens na skalę UE, że w Bydgoszczy nie ma jeszcze
            uniwersytetu, podczas gdy w takiej dziurze - Zielonej Górze jest.
            Nie wiem czyja to wina, ale życzę wam powodzenia.
            Obyście wygrali z warszawskimi urzędasami!
            pozdr
            • Gość: rwe Re: głos z Poznania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 08:15
              Wina tych, co se wybrali kaprala na rektora, a ten wprowadza kapralskie metody
              komenderowania. To rzeczywiście żenujący precedens na skalę wszechświata. Całe
              szczęście że wybory rektora za pasem. Jest szansa na rehabilitacje
    • Gość: Margot Mam pewne wątpliwości... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.05, 13:56
      OK. Akcja ta jest jak najbardziej potrzebna, jednak czy po właczeniu bydgoskiej
      Akademii Medycznej do UMK jest taka szansa?? Śmiem w to watpić... Jednak nie
      podważam słuszności takich działań. Jeżeli mam szczerą nadzieję, że uda sie
      znaleźć choć skrawek nadzieji na to, że powstanie Uniwersytetu Bydgoskiego się
      wreszcoie ziści... Obawiam się również że powoływanie się na różnego rodzaju
      instytrucje i "osobistości" polityczne może niewiele zmienić... A więc trzeba
      działać w inny sposób... Powodzenia wszysstkim, którzy tego chcą dokonać...
      • Gość: Ekspatriowany "Studenci" AB: Dlaczego marnujecie swoje zycie? IP: *.vnnyca.adelphia.net 25.01.05, 00:24
        W Berlinie jest Hunboldt Universitaet, Medizinische Akademii, Freie Uniwersitat Berlin.

        Jest uniwersytet w Zurychu, Oxfordzie, Cambridge.

        W Bdg za waszego zycia uniwersytetu nie bedzie. Zdecydowa; o tym Zyd Stolzman, by wkupic sie do Brukseli zbudowaniem szklanego
        Disneylandu biurowcowego dla opresyjnego rzadu Judeopolonii w Wilanowie.

        Nie zostalo pieniedzy dla Polaczkow. Nie walcz z wiatrakami, tylko naucz sie zagranicznego jezyka i jedz na prawdziwe studia.

        Haika Silberstein (Hanna Suchocka) i inne Zydy rzadowe poslalz swoje mioty na studia do Zurychu. Te zydziatka wyrosna na opresyjne
        Zydziska, rzadzace z Wilanowa, stolicy Judeopolonii.

        Ty, Polaczku, mozesz sprzedawac tylko swoja robocizne. Zadbaj, zeby ona byla czegos warta na rynku pracy (zatrudnienia). Wlasnosc w
        Polsce jest dla kogo innego.

        Jezeli jestes patriota i chcesz utrzymac polskosc i Polske, to pomys;, co stanie sie z Polaczkami niedouczkami?

        Hitler mawial w przystepie dobrego humoru, my jestesmy zainteresowani wyksztalceniem Polakow tylko na tylem by rozeznawali znaki
        drogowe, aby usuwali sie nam z drogi, kiedy bedziemy jezdzili naszymi Volkswagenami.
        (Zob. "Rozmowy Adolfa Hitlera przy stole spisane na rozkaz Martina Bormana")

        To samo mowia Zydzi w warszawce.

        Klub Rzymski (masonow) postanowil w latach 80-tych, ze liczbe Polaczkow w kraju zmniejszy sie do 15 mln. Kraj najedzie szrancza
        osadnikow zydowskich i Polaczki beda im palstynczykowac.

        Zeby obronic sie przed ta szarancza, trzeba miec mozgi wyksztalcone. Arafat poslal swoich na studia do Paryza i prosze popatrzec, dzisiaj oni
        tworza rzad i administracje, ktora opiera sie politycznie przemocy zdydowskiej nie mniej efektywnie niz sam Arafat.

        A jak nie chcesz walczyc z szarancza, to plun na wszystko, na tych "wyborcow" Stolzmanow, Geremkow i innych Zydow budujacych
        konsekwentnie Judeopolonie dla przyszlej nawale osadnikow, i wywedruj na emigracje.

        W Niemczech dla studiow pomocny w Berlinie jest Studentenwerk, jest rowniez agent Polak, zajmujacy sie wszystkimi aspektami studenta
        polskiego w Niemczech.

        Pieniadze na Twoje studia zagranica winien wydotowac Prezydent Miasta, Rada Miejska, Wojewoda, Sejm, Prezydent PL-u itd.
        Ale od nich nie wydrzesz pieniedzy z podatku Twoich rodzicow, bo Polaczki nie sa zorganizowane. A dopoki nie sa, jestes sam, zdany na siebie
        i Twoja madrosc i inicjatywe,

        Zal mi Ci
        • Gość: tow. Re: "Studenci" AB: Dlaczego marnujecie swoje zyc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 08:20
          Uniwersytet Marksizmu-Leninizmu im. Adama Małego - ku temu zmierza AB i na to
          ją stać
          • Gość: agfa Re: "Studenci" AB: Dlaczego marnujecie swoje zyc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 09:28
            Zróbcie sobie lepiej porządek z autoplagiatami. A uniwersytet prędzej czy
            później u nas będzie nawet z waszą życzliwą pomocą.
            • Gość: :) JUTRO BEDZIE UNIWEREK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 18:50
              :)
    • Gość: Ja Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.05, 16:33
      Musi byc
      • Gość: Yaraz Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.05, 14:50
        Wie ktos kiedy bedzie głosowanie?
        • Gość: zyga Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.05, 15:06
          Wykładowca AB prof. Kazimierz W. przyznał się do brania łapówek od studentów.
          Wsadzili go na 2 lata i również na 2 lata odebrali mu prawo prowadzenia zajęć
          dydaktycznych.
          Profesora fizyki AB od molestowania studentek zawieszono na 6 miesięcy.
          Komisja Dyscyplinarna cały czas bada sprawę. Coraz więcej studentek pisze
          podania.
          • Gość: gosc Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.05, 15:07
            nowa "niewielka" garstka afer na Akademii Bydgoskiej z ostatnich 6 tygodni:

            Wyrok na doktora z Akademii Bydgoskiej
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=20347573
            Akademia Bydgoska będzie skontrolowana
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=20347757
            Kolejna rezygnacja na Akademii Bydgoskiej
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=19599538
            Molestowanie seksualne w AB
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=19755692
            Władze AB komentują sprawę przyjęć na anglistykę...
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=19470271
            AB = wybór złej uczelni do promowania Bydgoszczy
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=19468862
            AKCJA: "NIE NIE NIE dla Uniwerku z WSP !!!"
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=18687036
            Pełnomocnik Prezydenta ds. Powołania Uniwersytetu
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=19699275&a=19699275
            Dziwny argument przeciwko Uniwersytetowi K.W.
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=19828953
            dr Irena K. z AB oskarżona o łapówki i wyłudzenia
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=18849119
            pułkowniku Marcinkowski - WYSTĄP !
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=19593059
            Afera na Akademii Bydgoskiej
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=19398639
            afery w AB = brak uniwerka + kontrola Ministerstwa
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=19650675
            Pytania do prof Szwedka!!!!
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=19438605


            • Gość: balum Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.05, 16:04
              A coś tam ostatni u was po akademikach śmierdzi
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=71&w=20369277
              No i jakiś taki zapach się unosi
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=71&w=20256622&v=2&s=0
            • Gość: ala Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.05, 20:23
              W sam raz jak na uniwersytet
            • Gość: maciej Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! IP: *.int.elnet.pl / 195.85.209.* 18.04.05, 17:03
              Ostatnie tchnienia oszołomów z Torunia.
              ps. człowieku co ty zrobisz w piątek, chyba potniesz sie!
    • Gość: Yaraz Re: AKCJA: UNIWERSYTET BYDGOSKI !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.05, 17:14
      LOBBING LOBBING I JESZCZE RAZ LOBBING
    • mylady1 czy to jeszcze ma sens po tych aferach? 25.02.05, 17:52
      czy to jeszcze ma sens po tych aferach?
      • Gość: balum Re: czy to jeszcze ma sens po tych aferach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.05, 18:01
        Nie tobie to oceniać toruńczyku
        • Gość: PIT Jest IP: 195.85.209.* 25.02.05, 21:28
          Po dziegciu teraz trochę miodu.

          Akademia Bydgoska w rankingu wyższych uczelni Polityki 2004

          Pedagogika: 7 miejsce w kraju
          polityka.onet.pl/uczelnie2004/ped/
          Politologia: 16 miejsce w kraju
          polityka.onet.pl/uczelnie2004/poli/
          Psychologia: 7 miejsce w kraju
          polityka.onet.pl/uczelnie2004/psych/
          Może nie są to miejsca medalowe, ale cieszą lepsze pozycje niż w 2003 roku i
          latach wcześniejszych. Czyli obiektywne media zauważają wzrost jakości
          nauczania na najbardziej popularnych kierunkach na AB.
          Warte odnotowania, że AB wyprzedza niejednokrotnie Uniwersytety.
          • ethanak Re: Jest 25.02.05, 23:16
            AB przede wszystkim traci tam gdzie ocenia je UMK i torunianie - wszak jakże to
            tak przeciw sobie występować???W końcu utrata monopolu uniwersyteckiego a nawet
            podniesienie prestiżu bydgoskich uczelni jest nie po myśli UMK bo oznacza że
            część studentów odpłynie do bydgoskich uczelni.Stąd ogromne zainteresowanie UMK
            zaognianiem "afer" na AB.
            • Gość: z torunia Re: Jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.05, 00:00
              " zaognianiem afer " ?? czy kolega praktykował w agencji TASS ? co ma umk do
              informacji , które ukazują sie na łamach prasy regionalnej albo
              ogólnokrajowej ? sponsoruje artykuły ? a może umk zajmuje się organizowaniem
              afer na AB - np. agenci umk udający studentów AB wreczają swoim wykładowcom
              kontrolowane łapówki ? pewnie ethanak wierzy, ze tak właśnie jest.. bardzo
              bydgoskie..zrobić kupę na srodku ulicy i następnie objawić ,że ten kto to
              zauważył po prostu " zaognia " sytuację .. ale przede wszystkim - co do tego ma
              umk ???
              i jeszcze jedno - kilka miesięcy temu kiedy AB starała się o nadanie jej
              statusu uniwersytetu to właśnie umk - ze wszystkich 3 recenzentów - wystawił
              jej najbardziej pozytywną opinię..ethanak widzi to zupełnie inaczej.. znowu -
              bardzo bydgoskie, kłamstwo to dla was naturalny sposob dyskusji ..
              • Gość: PIT Re: Jest IP: 195.85.209.* 26.02.05, 00:22
                Drobne sprostowanie.
                Opinia UMK była pozytywna tylko dla opinii publicznej.
                W rzeczywistości treść opinii była bardziej rozbudowana, w całości wcale nie
                taka pozytywna. Cały tekst można znaleźć na stronach www sejmu.

                Uniwersytet Wrocławski wydał korzystniejszą opinię.

                Wbrew temu co napisał przedmówca, generalizując WSZYSTKICH bydgoszczan jako
                kłamców, nie poczuwam się do tego miana.
                Bardzo niski jest poziom dyskusji, gdy wyzywa się osoby od kłamców, dlatego że
                mieszkają w Bydgoszczy. Namiastka segregacji rasowej ?

                Polecam, aby toruńscy akademicy napisali rozprawę na temat: "Położenie
                geograficzne jako determinanta etyki i inteligencji".

                Nie mam ochoty na dalszą dyskusję na tym poziomie.
        • Gość: torunianka Re: czy to jeszcze ma sens po tych aferach? IP: *.petrus.com.pl 26.02.05, 00:34
          a czemu toruńczycy nie mogą oceniać?
          • Gość: balum Re: czy to jeszcze ma sens po tych aferach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.05, 00:40
            Rzecz w tym torunianko że twój krajan pod różnymi nickami podbijał prawie
            codziennie ten temat podobnie jak u was wątki o telewizji. Do Ciebie nikt nic
            nie ma.
          • Gość: maciej Re: czy to jeszcze ma sens po tych aferach? IP: *.int.elnet.pl / 195.85.209.* 18.04.05, 17:13
            Toruniank doskonale wiesz, ze tu wcale nie chodzi o ocene. Z reguły jak cos sie
            ocenia to uwydatnia sie minusy, ale tez podaje plusy!Tej osobie głównie biega o
            to aby podbijac te watki i miec wrazenie, ze w tej Bydgoszczy to totalna lipa.
    • yaraz82 Bydgoscy internauci brawo! 18.04.05, 13:20
      My internauci bedziemy miec skromy udział w utworzeniu Uniwersytetu Kazimierza
      Wielkiego
      info za miesiąc marzec
      www.sejm.gov.pl/listy/listy.html
      Wnioskowano o:
      przyspieszenie prac:
      nad poselskim projektem ustawy o utworzeniu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w
      Bydgoszczy (druk 3500).

      :]
    • vigla Polityka a nauka 18.04.05, 17:28
      www.nauka-edukacja.p4u.pl/
      • Gość: Yaraz Mozesz sie cieszyc Vigla bedziesz mogl pisac... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.05, 17:29
        Mozesz sie cieszyc Vigla bedziesz mogl pisac o Uniwersytecie Kazimierza
        Wielkiego w Bydgoszczy:)
        • Gość: maciej Re: Mozesz sie cieszyc Vigla bedziesz mogl pisac. IP: *.int.elnet.pl / 195.85.209.* 13.05.05, 00:31
          Praktycznie dzisiaj AKCJA UNIWERSYTET KAZIMIERZA WIELKIEGO ZAKOŃCZONA. PEŁEN
          SUKCES MIESZKAŃCÓW BYDGOSZCZY!!!!BRAWO!!!!
    • yaraz82 VIVAT ACADEMIA VIVAT PROFESORES:) 13.05.05, 23:12
      VIVAT ACADEMIA:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka