Dodaj do ulubionych

Kontrolerzy

IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 24.05.02, 11:20
Co do kontrolerów, to ja już mam swoje zdanie. Po prostu dramat tych
zawodników. Powiedziałem sobie, że gdy będę świadkiem znanych mi praktych
wymuszania wręcz i agesywnego zachowania, będe dzwonił na policję oraz
świadczył w sądzie przeciwko tym "rozbójnikom". Praktyki kontroli tych panów są
wręcz gangsterskie.
Obserwuj wątek
    • de_long Re: Kontrolerzy 24.05.02, 19:04
      A konkretnie?
      • Gość: arturek2 Re: Kontrolerzy IP: *.hipernet.ras.pl / *.hipernet.ras.pl 24.05.02, 22:00
        Kontrolerzy to bandyci. Ostatnio kumpel spoznil sie na mature, bo kanar
        powiedzial ze skasowal bilet 10 seksund po rozpoczeciu kontroli i zabral go na
        komende, gdzie chlopaka puscicli. Do mnie przyczepli sie ze mam o pol
        milimetra !!! za cienka legitymacje studencka wiec jest podrobiona. SZOK

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka