Gość: Bond
IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl
24.05.02, 11:20
Co do kontrolerów, to ja już mam swoje zdanie. Po prostu dramat tych
zawodników. Powiedziałem sobie, że gdy będę świadkiem znanych mi praktych
wymuszania wręcz i agesywnego zachowania, będe dzwonił na policję oraz
świadczył w sądzie przeciwko tym "rozbójnikom". Praktyki kontroli tych panów są
wręcz gangsterskie.