Dodaj do ulubionych

Ranking klubów

27.04.05, 08:27
Witam chciałem się dowqiedzieć waszego zdania na temat klubów w Bydzi jakie
wam się podobają jakiej muzy można tam posłuchać za ile piwo :) Mnie
osobiście podoba się w kubryku byłem tam kilka razy i jest super muzyka
szantowa piwo kosztuje 4 -5 zł a co najważniejsze nie ma tam dzieciaków tak
jak w innych klubach gdzie się nie spojrzy tam 15-latek albo i młodszy pijany
siedzi i pali papierosy.
Obserwuj wątek
    • sir_delek Re: Ranking klubów 27.04.05, 08:37
      w okresie wiosenno - letnim najlepszy jest "klub" DZIAŁKA :) tanie piwo, grill,
      najlepsza muza i dobre towarzystwo ;)
      • Gość: leluch Re: Ranking klubów IP: 217.17.44.* 27.04.05, 09:33
        matko, toć takich wątków było już ze 42,
        poszukac trzeba

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka