snajper23
27.04.05, 08:27
Witam chciałem się dowqiedzieć waszego zdania na temat klubów w Bydzi jakie
wam się podobają jakiej muzy można tam posłuchać za ile piwo :) Mnie
osobiście podoba się w kubryku byłem tam kilka razy i jest super muzyka
szantowa piwo kosztuje 4 -5 zł a co najważniejsze nie ma tam dzieciaków tak
jak w innych klubach gdzie się nie spojrzy tam 15-latek albo i młodszy pijany
siedzi i pali papierosy.