Gość: unsatisfied
IP: *.bydg.pdi.net
28.10.02, 20:57
Znajomy mówi że głosował na X . Na co jaj jemu , że podejrzewa go się
o to i tamto . Na co on ,że każdy musi się nachapać jak przy korycie .
Ja mu na to :
A ja myślałem , że nie do koryta wybieramy . Bo jeżli tak , to nasze
uczestnictwo nie tylko źle świadczy o wybranych , ale i o wyborcach .