Dodaj do ulubionych

Argument ?

IP: *.bydg.pdi.net 28.10.02, 20:57
Znajomy mówi że głosował na X . Na co jaj jemu , że podejrzewa go się
o to i tamto . Na co on ,że każdy musi się nachapać jak przy korycie .
Ja mu na to :
A ja myślałem , że nie do koryta wybieramy . Bo jeżli tak , to nasze
uczestnictwo nie tylko źle świadczy o wybranych , ale i o wyborcach .
Obserwuj wątek
    • Gość: polonus Re: Argument ? IP: 198.138.227.* 28.10.02, 21:13
      Gość portalu: unsatisfied napisał(a):

      > Znajomy mówi że głosował na X . Na co jaj jemu , że podejrzewa go się
      > o to i tamto . Na co on ,że każdy musi się nachapać jak przy korycie .
      twoj znajomy jest realista, masz madrych znajomych...

      > A ja myślałem , że nie do koryta wybieramy .
      naprawde kto jak kto ale TY sprawiasz osoby twardo na ziemi stojacej...

      > Bo jeżli tak , to nasze
      > uczestnictwo nie tylko źle świadczy o wybranych , ale i o wyborcach .
      widzisz wyjscie?
      • Gość: unsatisfied Re: Argument ? IP: *.bydg.pdi.net 28.10.02, 21:31
        Nie głosować na partyjnych , bo tych później tylko partia , a nie wyborca
        może usunąć z urzędu . Albo zmienić system z partyjnego na proporcjonalny .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka