Gość: gandi IP: 158.75.8.* 22.10.01, 11:31 Wszystkich milosnikow kina i sztuki filmowej zapraszam do forum KINOFIML. Dzisiaj ruszamy! Wpadajcie pod adres www.kinofilm.prv.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gandi Re: do miłośników KINA IP: 158.75.8.* 30.10.01, 09:31 Coraz więcej odwiedzających, coraz więcej wątków tematycznych. Wystarczy kliknąć www.kinofilm.prv.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: atomski Re: do miłośników KINA IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 30.10.01, 10:22 OK ! Odpowiedz Link Zgłoś