Dodaj do ulubionych

Gruszka pije, ale nie połyka

07.06.06, 19:31
Cud, nie pil, nie polykal, a z pelnego kufla stala sie pustka. Kto wypil?
Duch swiety! Od czasu zajscia w ciaze dziewicy Maryji to jest najwieksze
wydazenia z cyklu cudow. Zrobic tego przestepce swietym!!!

Swietny kraj trzeciego swiata ta Polska. Politycy to pijacy, zlodzieje,
cwaniacy i cw..e. Dobrze ze nie mamy ropy naftowej bo mielibysmi jak w Iraku.
Obserwuj wątek
    • sumbrs Re: Gruszka pije, ale nie połyka 07.06.06, 20:24
      Brawo!!!!
      CZekam niecierpliwie na kolejnych świadków (z imienia i nazwiska), którzy
      potwierdzą, że poseł G. tylko markował picie, a samochodowy slalom spowodował
      tylko obolały kręgosłup... Idą wybory... Spokojnie...
      • moroux To na pewno wina PO! 08.06.06, 09:21
        Rokita z Tuskiem podmienili wyniki na zlecenie Olejniczaka!
        • kochanka.dorna tak wyglada Szopiński... 08.06.06, 12:06
          ...warto zapamietac te gebe i dzwonic na policje jak sie go zobaczy za
          kierownica - niech przebadaja go alkomatem, czy tylko plukal

          www.kujawsko-pomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=8&Itemid=54
          • pozlotemu Komuchy zawsze klamia 08.06.06, 13:19
            To kryminalna partia z kryminalna ideologia.
            Hitleryzm i komunizm to zakazane ideologie.
          • vectra500 Posłowie z PiS i Samoobrony też popijają 08.06.06, 15:29
            wystarczy czytać prasę i ogladać TV aby wiedzieć że wszyscy są do siebie
            podobni panie Kowalski.
      • masterlata A Bill Clinton...... 08.06.06, 11:25
        ...palił trawe ale sie nie zaciągał :D wsadzał Monice Lewinsky ale sie nie spuszczał :P Tu jest podobnie hahaha
        • michalng Re: A Bill Clinton...... 08.06.06, 12:43
          Ta. Jaki kraj, taki Clinton :/
          • armagon Re: A Bill Clinton...... 08.06.06, 16:01
            Nie porownujmy Cintona z tym baranem.. Palenie marihuany? czy to mozna porownac
            do wsiadania za kolko po wodce?

            • armagon Re: A Bill Clinton...... 08.06.06, 16:02
              Badania robione w UK pokazaly, ze zjarani jezdza BEZPIECZNIEJ.
    • putekm NO tak... 07.06.06, 20:47
      wystarczy być radnym, posłem, sędzią - wszytko CI się upiecze. Jetseś szarym
      obywatelem, to za małe wykroczenie sąd grocki i duży mandtat (nie posła) lecz
      karny
    • bromberg1 Gruszka pije, ale nie połyka 07.06.06, 22:24
      Szopiński to kandydat na prezydenta bydgoszczy, od trzech tygodni o tym głośno.
      • facet.36 Re: Gruszka pije, ale nie połyka 07.06.06, 22:32
        pan Szopiński udowdnił tymi mętnymi zeznaniami przed Sądem że ważniejsze dla
        niego od sprawiedliwosci są: kolesiostwo i przywiązanie do barw politycznych!
        Rece opadaja tyle mozna powiedzieć!
        • rokoman Komusza mafia 07.06.06, 23:24
          Tak komuch broni komucha.Kłamie,wymyśla androny,jakby wszyscy inni łącznie z
          sędzią byli idiotami.A pozostali świadkowie w liczbie ok.100 osób to
          ślepi,niedowidzący i niepoważni ludzie.
          Zwykły obywatel byłby już po wyroku.Można wierzyć tylko,że kariera Gruszki jak
          i Szopińskiego,jego politycznego "obrońcy" i przyjaciela po tych eskapadach
          jest skończona!!!A Wysoki Sąd powinien Gruszkę obciążyć wszelkimi kosztami
          trwającego już 1,5 r. postępowania i procesu.
          Jsk mawiał Kałużyński:"nie tylko ręce opadają "!
          • ht Duży moze wiecej. 08.06.06, 08:04
            Zwykły obywatel za takie opowiastki przed sądem dostałby taką grzywnę, że hej,
            za obrazę i robienie sobie jaj z sądu, a towarzysz Szopiński może sobie robić
            cyrk w sądzie " skolko ugodno", wstawiać banialuki i wszystko jest OK.
          • maria333 Re: Komusza mafia 08.06.06, 09:14
            rokoman napisał:

            > Tak komuch broni komucha.Kłamie,wymyśla androny,jakby wszyscy inni łącznie z
            > sędzią byli idiotami.A pozostali świadkowie w liczbie ok.100 osób to
            > ślepi,niedowidzący i niepoważni ludzie.
            > Zwykły obywatel byłby już po wyroku.Można wierzyć tylko,że kariera Gruszki
            jak > i Szopińskiego,jego politycznego "obrońcy" i przyjaciela po tych
            eskapadach jest skończona!!!A Wysoki Sąd powinien Gruszkę obciążyć wszelkimi
            kosztami > trwającego już 1,5 r. postępowania i procesu.
            > Jsk mawiał Kałużyński:"nie tylko ręce opadają "!

            Masz niestety rację...

            Ale co gorsza do władzy doszła kolejna 'kolesiowa' mafia, a już miało być
            lepiej... :((
            Co za kraj, co za ludzie...
    • ponury_drwiacy_szyderca ...a dodatkowo także ssie i nie wypluwa 08.06.06, 09:13
      WSZECHSTRONNIE UZDOLNIONY, ZNACZY SIĘ.
      • hetmanwiechu Re: ...a dodatkowo także ssie i nie wypluwa 08.06.06, 18:35
        Dobre!!! Ekspert z tej gruchy jest. ciekawe kto tego pijaka szkolil, musialy to
        byc sluzby specjalne.
    • liloop Re: Gruszka pije, ale nie połyka 08.06.06, 09:14
      dwie kanalie, to jest taka żenda że głowa boli, Szop s....wiel pełni jeszcxze
      funkcję vice marszłka, jak ktoś kto opowida takie bzdury może pałnić taka
      funkcję, na szczęście już nie długo.
    • pablopic palił trawkę ale się nie zaciągał... to już było 08.06.06, 09:31
    • steku [...] 08.06.06, 09:33
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • ktosik1001 Re: Gruszka pije, ale nie połyka 08.06.06, 09:34
      Jak można tak pogrążać się. Jak można być tak zakłamanym. Jak można nie mieć
      HONORU i powiedzieć "tak piłem, to moja wina". WSTYD Panie Gruszka!
    • eptesicus poseł odmawia brania z połykiem 08.06.06, 09:37
    • mario.osh sąd powinien ukarać szopińskiego za obrazę sądu 08.06.06, 09:40

    • kaaarooll co za kanalie!!! 08.06.06, 09:44
      W glowie sie nie miesci jak mozna klamac PRZED SADEM! Strach myslec jak oni
      klamia nie bedac przed sadem...ZENADA!
    • ezpa7z9 Komunista-abstynent ? Buhahahahahahahahahaha 08.06.06, 09:44
      • pandada Gomułka 08.06.06, 09:59
        był abstynentem wojującym.

        W ogóle za komuny była sprzedaż alkoholu po 13, antyalkoholowe harcerstwo.
        • zigzaur Re: Gomułka 08.06.06, 10:20
          I Gomułka upadł.

          A sprzedaż alkoholu po 13 wprowadził dopiero Jaruzelski. I to też z "dziurami",
          bo w Pewexach i Baltonach można było przez cały czas otwarcia sklepu.
          Ale i z tego się wycofano.
          I Jaruzelski też stracił władzę.

          Podobnie Gorbaczow, który też walczył z pijaństwem.
    • emkas76 Re: Gruszka pije, ale nie połyka 08.06.06, 09:50
      No ludzie, spadlem z krzesla ze smiechu. Jogobelka - hehehehehehehe.
      Ten swiadek to powinien dostac wyrok za robienie sobie jaj z sadu.
    • lucky7pl Re: Gruszka pije, ale nie połyka 08.06.06, 09:52
      pałą po głowie sędziemu ! jak tak można - porządnego i uczciwego obywatela nękać. człowiek nie pije, tylko wznosi do góry i wypluwa do innego kubeczka.
      sąd pod osąd !
      a ja nazywam się Elvis Presley ...
    • fairbanks Re: Gruszka pije, ale nie połyka 08.06.06, 09:58
      No i lista schorzeń powiększyła się o nową pozycję:
      1. pomroczność jasna
      2. ból goleni
      3. ból gardła, na który pomaga tylko płukanie piwem i jobobelką
      • fairbanks Re: Gruszka pije, ale nie połyka 08.06.06, 09:59
        *jogobelką, a nie jobobelką, dżizas ;)))))
    • at_work "Grucha, czy ty naprawdę taki głupi jesteś, 08.06.06, 10:06
      czy tylko udajesz?"
      To cytat, jakby co. Chłopaki z SLD nie płac(z)ą,
      zresztą nie tylko z SLD: "Marian raz po pijanemu spowodował wypadek, ile osób kosztowało, by nie
      wyszło to na wierzch" - to też cytat
      _
      A teraz, kochani wyborcy... itd.
    • kazimierz1111 Re: Gruszka pije, ale nie połyka 08.06.06, 10:10
      Ludzie! Co się dziwicie. Po pomrocznosci jasnej, jest nowy sposób by wybronić
      kumpla- szop pracz.
      Swoją drogą niezawisły Sąd Najjaśniejszej winien przykładnie ukarać
      p.Szopińskiego za robienie sobie z niego żartów.
    • zigzaur Szopiński Gruszce podłożył świnię! 08.06.06, 10:17
      Kto zaprosi na przyjęcie osobnika, który przy ludziach pluje wódką?

      A taką reputację Gruszka dzięki Szopińskiemu ma.
      • myszka_333 Re: Szopiński Gruszce podłożył świnię! 08.06.06, 10:19
        czyli w takim razie kelerki i kelnerzy powinni byc oskarżeni o składanie
        fałszywych zeznań.
        • zigzaur Re: Szopiński Gruszce podłożył świnię! 08.06.06, 10:55
          Albo Grucha powinien przed sądem zademonstrować plucie wódą z musztardą.

          Albo, jeszcze lepiej, przed kamerami.
    • jasiek.pl Kabareton na koszt państwa 08.06.06, 10:21
      Gruszka nadaje się tylko do wożenia cementu a vicek Szop-iński do Kabaretu
      Moralnego Niepokoju. Chociaż obaj zachowują się jak Polacy, obojętne czy
      lewiczka czy prawiczka. Moralnie i politycznie są zwykłym dnem!
    • uu1 Re: Gruszka pije, ale nie połyka 08.06.06, 10:31
      Mrożąca krew w żyłach relacja, opracowana kosztem wielu wyrzeczeń, przez dwóch
      "dziennikarzy". Dokąd zmierzasz, Gazeto?
    • piwosz8 przeprasam ale rope mamy----- w karlinie 08.06.06, 10:32
    • b.krakus ten kto jeździ po pijaku... 08.06.06, 10:51
      jest niebezpiecznym przestępcą, ten kto go ochrania jest wspólnikiem
      przestępcy, na obaj – krzewiąc pijacką podkulturę (nie wypada nie wypić!) - są
      żałosnymi i szkodliwymi prymitywami…
    • jacek.69 Może wrogie siły coś mu wsypały? 08.06.06, 11:09
      Janowskiego Gabriela też upiły wrogie moce.
    • fnoll ta gruszka to chyba z jakiejś wierzby spadła... 08.06.06, 11:14
      łącznie ze swym "wysoko po(w)stawionym kolegą", który najwyraźniej swą pozycję
      zawdzięcza umiejętności krętaczej

      dziwnym nie jest, że z takimi ludźmi u sterów Polska idzie zygzakiem
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka