Gość: Ted® IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 26.10.01, 11:20 Ford Mondeo * Granatowy * BCZ 67** Ford Mondeo * Zielony * BCZ 1976 Ford Mondeo * Zielony * BCZ 6425 Volkswagen Vento * Biały * BDK 7406 Ford Mondeo * Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: adek Re: videoradary IP: *.ic.net.pl 26.10.01, 11:41 Ja bym tylko dodał do Fordów , że są ciemno zielone. Odpowiedz Link Zgłoś
geo Re: videoradary 26.10.01, 16:01 A ten vento jest raczej kremowy... Mialem watpliwa przyjemnosc byc zatrzymany przez panow z VW, ktorych z tego miejsca serdecznie pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
radca Re: videoradary 04.11.01, 17:00 Idealnym rozwiazaniem byloby postawienie stacjonarnych radarow. Na poczatek glowne ulice wjazdowe do miasta tj.np Fordonska i Szubinska. radca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SDB Re: videoradary IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 05.11.01, 11:55 U nos w Turuniu to tyz jes jeden Mondeło granatowy. A i wynto bialego tyz momy. Jo, jo trza na nich uwazac to som smoruny. Odpowiedz Link Zgłoś