Dodaj do ulubionych

videoradary

IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 26.10.01, 11:20
Ford Mondeo * Granatowy * BCZ 67**
Ford Mondeo * Zielony * BCZ 1976
Ford Mondeo * Zielony * BCZ 6425
Volkswagen Vento * Biały * BDK 7406
Ford Mondeo *
Obserwuj wątek
    • Gość: adek Re: videoradary IP: *.ic.net.pl 26.10.01, 11:41
      Ja bym tylko dodał do Fordów , że są ciemno zielone.
      • geo Re: videoradary 26.10.01, 16:01
        A ten vento jest raczej kremowy...
        Mialem watpliwa przyjemnosc byc zatrzymany przez panow z VW, ktorych z tego miejsca serdecznie
        pozdrawiam
        • radca Re: videoradary 04.11.01, 17:00
          Idealnym rozwiazaniem byloby postawienie stacjonarnych radarow.
          Na poczatek glowne ulice wjazdowe do miasta tj.np Fordonska i Szubinska.

          radca
    • Gość: SDB Re: videoradary IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 05.11.01, 11:55
      U nos w Turuniu to tyz jes jeden Mondeło granatowy. A i wynto bialego tyz momy.
      Jo, jo trza na nich uwazac to som smoruny.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka