Dodaj do ulubionych

Bydgoszcz już nie jest potrzebna

10.08.06, 09:16
Otóż po wpisaniu rozbudowy kolejki miezymiejskiej i mostu w toruniu na listę
projektów prorytetowych dla województwa, nawet z naszym oporem wobec budowy
tej kolejki i toruńskiego skm (bo u nas niby gdzie to ma jeżdzic) bydgoszcz
nie będzie już potrzebna.
Wybitnie wiec pokazali w Toruniu gdzie mają teraz bydgoszcz (ostatni
porzykład cargo). I taka jest rzeczywistosc.
Na jesieni będziemy mieli powtórkę z dwumiasta tj. wybory na marszałka i
bratanie sie PiS toruńskiego z bydgoskim. Po wyborze marszałka - a jak sądze
będzie skowyt że była umowa i marszałek ma byc z torunia sytuacja się
powtórzy.
Pytanie tylko ile razy bydgoscy politycy się będą uczyc na błędach.
Obserwuj wątek
    • muvon200 od dawna wiadomo 10.08.06, 10:39
      wiadomo przecież, że politycy mają w dupie swoje miasto. Wszędzie tak jest.
      Uruchamiają się tylko przed w2yborami i obiecują. Wiadomo, że cała reszta
      działań to utrzymanie się przy korycie. Nie ma co liczyć na to, że zostanie
      odbudowana właściwa proporcja w tym zakichanym dwumieście.
      • tytt Re: od dawna wiadomo 10.08.06, 10:55
        muvon200 napisał:

        > wiadomo przecież, że politycy mają w dupie swoje miasto. Wszędzie tak jest.
        > Uruchamiają się tylko przed w2yborami i obiecują. Wiadomo, że cała reszta
        > działań to utrzymanie się przy korycie. Nie ma co liczyć na to, że zostanie
        > odbudowana właściwa proporcja w tym zakichanym dwumieście.

        jakos o torun dbają!! i w tym 'problem'! to najbardziej kole w oczy
        bydgoszczan,ze torun potrafi! ze sie wydziera, ze jest skuteczny, czesto
        cyniczny,ale skuteczny! moze byloby inaczej,gdybysmy nie wybrali dziennikarzyne
        na prezydenta, gdybysmy z taką radoscią nie wypieprzyli postkomuszego
        prezydenta ze stołka.. z persopektywy czasu ten gosc naprawde zrobil relatywnie
        wiecej dla bydgoszczy niz obecny, przy czym obecnemu przyszlo rzadzic w
        zupelnie innej lepszej sytuacji (unijna kasa)
        czas pokarze co po wyborach-ale wydaje mi sie,ze sld moze wygrac w sejmiku a i
        w toruniu ma szanse-jesli sld wykorzysta 'swoje' osiagniecia i dokonania dla
        miasta zarowno na szczeblu miejskim jak i wojewodzkim-a my jeszcze bardziej na
        prawo, na pis zapewne-czyli jeszcze bardziej pod gorke..sobie pod gorke..
        • akrytas Re: od dawna wiadomo 10.08.06, 15:33
          tytt napisał:

          > moze byloby inaczej,gdybysmy nie wybrali dziennikarzyne
          > na prezydenta, gdybysmy z taką radoscią nie wypieprzyli postkomuszego
          > prezydenta ze stołka.. z persopektywy czasu ten gosc naprawde zrobil
          > relatywnie wiecej dla bydgoszczy niz obecny...

          Nie ma żadnego porównania pomiędzy Dombrowiczem a Jasiakiewiczem. Różnica 5
          poziomów. Ale przy Dombrowiczu każdy z byłych prezydentów wypada znakomicie.

          Jednak Jasiakiewicz wypadł ze stołka nie dlatego, że "był komuszy", ale za
          przekręty z Budlexem. Pazerność go zgubiła (i Bydgoszcz niestety także przez to
          dużo straciła).
          • milosztor Re: od dawna wiadomo 10.08.06, 15:46
            Tak,tak...i znowu ten niedobry Toruń w postaci Budlexu pognębił biedną
            Bydgoszcz.Konia Trojańskiego puściliśmy na teren wroga hehe :-)
            • gracz_nr_1 Re: od dawna wiadomo 10.08.06, 18:44
              Torun jest jak taka Hiena!!!
              • rozczarowana-torunianka Re: od dawna wiadomo 10.08.06, 18:49
                jak hiena to może być Bydgoszcz, Toruń zaś może być szakalem
    • nauczyciel2006 Re: Bydgoszcz już nie jest potrzebna 11.08.06, 08:59
      nigdy nie była potrzebna do niczego !
      • campenile Re: Bydgoszcz już nie jest potrzebna 11.08.06, 09:02
        nauczyciel2006 napisał:

        > nigdy nie była potrzebna do niczego !


        Cudownie by wtedy było, ale niestety była potrzebna i jest nadal :(
      • gracz_nr_1 Re: Bydgoszcz już nie jest potrzebna 11.08.06, 19:18
        Torun chce sie rozwijac pod pozorem wspolpracy i tworzenia dwumiasta!
        Bydgoszczanie nie dajmy sie nabrac!
        • kdesw Re: Bydgoszcz już nie jest potrzebna 11.08.06, 20:18
          gracz_nr_1 napisał:

          > Torun chce sie rozwijac pod pozorem wspolpracy i tworzenia dwumiasta!
          > Bydgoszczanie nie dajmy sie nabrac!
          Przesada,jakie pozory?,przecież kazde miasto prowadz samodzielna gospodarkę,a
          fundusze regionalne?,nie znam ich podziału,ale nie sadzę,aby Bydzia była
          pokrzywdzona.
          • kdesw Re: Bydgoszcz już nie jest potrzebna 11.08.06, 20:20
            notabena,sam kiedys mieszkałem w Bydzi,a teraz w Tor..
    • poetapamieta Re: Bydgoszcz już nie jest potrzebna 12.08.06, 11:49
      !!!!!!!!!
      Będzie awans dla płka Kuklińskiego
      Piątek, 11 sierpnia (16:48)

      W Kancelarii Prezydenta planowany jest awans na stopień generalski dla płka
      Ryszarda Kuklińskiego.

      Ze względu na konieczność zmian w prawie, najprawdopodobniej płk Kukliński
      otrzyma go 11 listopada - poinformował podsekretarz stanu w Kancelarii
      Prezydenta Andrzej Krawczyk.

      O awansowanie płka Kuklińskiego na stopień generalski zabiegają środowiska
      kombatanckie. Wcześniej media sugerowały, że mogłoby się to stać 15 sierpnia, w
      dniu Święta Wojska Polskiego. Stanie się to jednak najprawdopodobniej w Święto
      Niepodległości
      • gracz_nr_1 Re: Bydgoszcz już nie jest potrzebna 13.08.06, 12:32
        Bydgoszcz dla rozwoju nie potrzebuje Torunia!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka