tlss
10.08.06, 09:16
Otóż po wpisaniu rozbudowy kolejki miezymiejskiej i mostu w toruniu na listę
projektów prorytetowych dla województwa, nawet z naszym oporem wobec budowy
tej kolejki i toruńskiego skm (bo u nas niby gdzie to ma jeżdzic) bydgoszcz
nie będzie już potrzebna.
Wybitnie wiec pokazali w Toruniu gdzie mają teraz bydgoszcz (ostatni
porzykład cargo). I taka jest rzeczywistosc.
Na jesieni będziemy mieli powtórkę z dwumiasta tj. wybory na marszałka i
bratanie sie PiS toruńskiego z bydgoskim. Po wyborze marszałka - a jak sądze
będzie skowyt że była umowa i marszałek ma byc z torunia sytuacja się
powtórzy.
Pytanie tylko ile razy bydgoscy politycy się będą uczyc na błędach.