gracz_nr_1 12.09.06, 15:06 www.express.bydgoski.pl/look/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=2&NrIssue=395&NrSection=1&NrArticle=42586&IdTag=18 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
akff Popieram.Apel do Krzyżanowskiej 12.09.06, 15:50 Jedyny normalny z klasą i z głową na karku - Roman Jasiakiewicz. Jeżeli SLD na czele z Bukowskim nie wycofają Krzyżanowskiej to będzie bardzo źle. Zawsze głosowałem na lewice bo nie cierpie różnej maści katoprawicy ale tym razem jedynie Pan Jasiakiewicz może naprawdę odmienić oblicze Bydgoszczy.Brawo Panie Romanie. Odpowiedz Link Zgłoś
tylko_bydgoszcz Tylko Jasiakiewicz 12.09.06, 18:18 Tylko Jasiakiewicz, wierze w szybki rozwoj miasta Odpowiedz Link Zgłoś
lew131313 Re: Tylko Jasiakiewicz 12.09.06, 18:23 Otóż to! Wreszcie się zdecydował. I już ma 3 głosy. Odpowiedz Link Zgłoś
q_b.a Re: Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!! 12.09.06, 18:52 ale czy to jest konkurs na największego bydgoskiego kryminalistę? Jesli tak to ja tez popieram jego kandydaturę. Odpowiedz Link Zgłoś
poherbacie Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!! 13.09.06, 10:40 q_b.a napisała: > ale czy to jest konkurs na największego bydgoskiego kryminalistę? Jesli tak to > ja tez popieram jego kandydaturę. szkaluj, szkaluj zobaczymy jak długo... Odpowiedz Link Zgłoś
jamnik.szorstkowlosy Re: Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!! 12.09.06, 19:11 Jasiakiewicz albo Krzyzanowska? Czyzby rozpad bydgoskiej lewicy? Odpowiedz Link Zgłoś
pelnepoparcie Re: Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!! 13.09.06, 07:32 Kolejny głos dla RJ i to napewno jest mój prezydent a nie ten który obecnie "rządzi" Całkowite NIE dla Dombrowicza oraz jego przydupasa Walkowiaka. Odpowiedz Link Zgłoś
gracz_nr_1 Krzyzanowska chce SSE w Bydgoszczy 15.09.06, 18:02 Krzyzanowska powiedziala wczoraj ze jak wygra wybory to bedzie sie starala o utworzenie w Byddgoszczy SSE Tylko pytanie kto jej uwiarzyl? Odpowiedz Link Zgłoś
mylady1 Tylko NIE Jasiak! Pamietacie jego afery? 13.09.06, 08:11 Tylko NIE Jasiak! Pamietacie jego afery? Pamietacie ze nagle bedac prezydentem pojawilo sie u niego ileś tam mieszkan? Pamietacie afere ze sprzedażą domu po zaniżonej cenie? A to jak zadłuzył miasto?????? Tak lubicie SLD? Odpowiedz Link Zgłoś
dj-mix Re: Tylko NIE Jasiak! Pamietacie jego afery? 13.09.06, 10:49 Największe afery, to te które skrywa obecny prezydent wraz z jego świtą. Skutki przeinwestowania oraz nieprawidłowości związanych programem MWIK, opisywanym na portalu infobydgoszcz będziemy odczuwać w cenie wody i ścieków przez minimum 20 lat. Tylko gratulować obecnym władzom, poprę każdego - ale nigdy Dombrowicza. Odpowiedz Link Zgłoś
piss_on_pis afery? jakie afery? pluć potrafisz, zaompleksiony 15.09.06, 10:55 mały człowieczku. nagle ileś mieszkań? - cały majątek był jawny- zgodnie z ustawą, a domy miał w spadku po rodzicach na długo przed objęciem prezydentury,więc po co się ciskasz? jaka afera ze sprzedażą domu? czy ktoś doszukał się nieprawidłowości? jak zadłużył miasto, skoro według wszystkich ocen Bydgoszcz miała największą wiarygodność kredytową? Poczekaj, jak twój ulubieniec beknie za drukarnię...... Odpowiedz Link Zgłoś
coooler1 Re: Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!! 13.09.06, 14:31 Na mój głos też może liczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
gracz_nr_1 Re: Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!! 13.09.06, 17:14 Niestety albo stety Jasiakiewicz musi wygrac bo lewica jest szansa na rozwoj Bydgoszczy Odpowiedz Link Zgłoś
0maniek0 Re: Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!! 13.09.06, 18:15 a umiesz myslec logicznie? jaka lewica jest szansa dla bydgoszczy??!?!?!?!?!?!?!?! jakies problemy z pamiecia? ten narodek jest zalosny...ja pier...o kur..w chu...:/ az mi cisnienie skacze Odpowiedz Link Zgłoś
kanton2 Re: Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!! 13.09.06, 18:56 lewica już swoje zrobiła dla Bydgoszczy.Przegłosowała w sejmie wraz z toruńskimi posłami -również byłą spikerką Radia Maryja tzw. fuzję AMB z UMK. Na marginesie przypomnę że , poseł włocławski p. Lech Kuropatwiński z tak nielubianej Samoobronay był przeciwko. Lewicowy marszałek -brat posłanki Ciemniak zapominał najczęściej ,że Bydgoszcz wogóle istnieje przy podziale środków unijnych.Szczytem jego rządów była chęć zlikwidowania szpitala dziecięcedo w naszym mieście.Jasiakiewicz sam pozbawił się fotelu prezydenta w poprzedniej kadencji wybierając Ciemniak na przewodniczącą swojego komitetu wyborczego.Tak twierdzili jego zwolennicy. Odpowiedz Link Zgłoś
coooler1 do Mańka !!! 13.09.06, 23:21 Maniek nie rozpatruj jego kandydatury jako powrotu lewicy do Bydgoszczy !!!!! Prawda jest taka , że za jego prezydentury miasto przeżywało rozwój ! A co do afer... to każdy potencjalny kandydat ma jakieś aferki na swoim koncie... Tu nie chodzi o to, żeby wybrać mniejsze zło, ale o to , żeby wybrać kandydata który postawi na rozwój miasta. Szczerze , ale wali mnie w tym przypadku, że jasiakiewicz jest z lewicy. Mój głos będzie miał. Wybór jego nie oznacza powrotu czerwonych. Odpowiedz Link Zgłoś
0maniek0 Re: do Mańka !!! 14.09.06, 10:11 nie odpowiedzialem jeszcze... zadalem pytanie jaki rozwoj? co takiego fantastycznego sie dzialo za jego kadencji? Odpowiedz Link Zgłoś
akff <a href="http://jasiakiewicz.hk.pl/" target="_blank">jasiakiew 14.09.06, 14:14 Popieramy Jasiakiewicza. Odpowiedz Link Zgłoś
akff Roman Jasiakiewicz kampania 13.09.06, 19:09 Powstała juz pierwsza stronka. jasiakiewicz.hk.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
q_b.a Re: Roman Jasiakiewicz do więzienia. 13.09.06, 19:26 Re: Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!! Autor: gracz_nr_1 Data: 13.09.06, 17:14 + dodaj do ulubionych wątków skasujcie post + odpowiedz -------------------------------------------------------------------------------- Niestety albo stety Jasiakiewicz musi wygrac bo lewica jest szansa na rozwoj Bydgoszczy Cała Bydgoszcz głosuje na naszego komunistę.Tylko bydgoszczanie w Polsce głosuja na czerwonych. Taka jest bydgoska tradycja. Odpowiedz Link Zgłoś
mac_byd Re: Roman Jasiakiewicz do więzienia. 13.09.06, 21:05 Osioku poczytaj najpierw o Jasiakiewiczu a potem pieprz te swoje torunskie komunaly! Odpowiedz Link Zgłoś
sympatyk32 Re: Roman Jasiakiewicz do więzienia. 13.09.06, 21:41 Nie dorosłeś ani ty ani Dombrowicz Jasiakiewiczowi do pient,jeżeli Jasiakiewicz nie przejdzie Bydgoszcz jest skazana na stagnacje,jeżeli sie popatrzy na pozostałych kandydatow i ich dokonania A do wiezienia możesz trafić szybko Odpowiedz Link Zgłoś
0maniek0 Re: Roman Jasiakiewicz do więzienia. 14.09.06, 00:10 no do pient pewnie nie Odpowiedz Link Zgłoś
q_b.a Re: Roman Jasiakiewicz do więzienia. 14.09.06, 09:57 Nie chcemy aferzysty na stanowisku . Co chcecie od prezydenta Dombrowicza? Zły? Odpowiedz Link Zgłoś
0maniek0 Re: Roman Jasiakiewicz do więzienia. 14.09.06, 10:10 Zaleski aferzysta??...co sie porobilo Odpowiedz Link Zgłoś
tutejszy80 Roman Jasiakiewicz to najlepszy kandydat 15.09.06, 10:32 > Co chcecie od prezydenta Dombrowicza? Zły? Oczywiscie, ze zly. Jesli jestes mlody i jezdzisz od czasu do czasu za granice to powinno byc dla Ciebie oczywiste, ze Konstanty jest miernym prezydentem. Skonczmy z minimalizmem! Potrzebny jest nam prezydent, ktory z Bydgoszczy i Torunia zrobi liczaca sie w Polsce metropolie. Specjalisci od kamykow i szczotek klozetowych z powodzeniem moga pracowac na innym stanowisku. Odpowiedz Link Zgłoś
tlss Re: Roman Jasiakiewicz do więzienia. 15.09.06, 12:21 q_b.a napisała: > Re: Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!! > Autor: gracz_nr_1 > Data: 13.09.06, 17:14 + dodaj do ulubionych wątków > > skasujcie post > > + odpowiedz > > ------------------------------------------------------------------------------ - > - > Niestety albo stety Jasiakiewicz musi wygrac bo lewica jest szansa na rozwoj > Bydgoszczy > > > Cała Bydgoszcz głosuje na naszego komunistę.Tylko bydgoszczanie w Polsce > głosuja na czerwonych. > Taka jest bydgoska tradycja. Prekursorem w regionie byliście jednak wy. Odpowiedz Link Zgłoś
gw06 To nie jest strona internetowa R. Jasiakiewicza 15.09.06, 11:04 Oficjalna strona Romana Jasiakiewicza to www.jasiakiewicz.pl , która zostanie przedstawiona niebawem. Odpowiedz Link Zgłoś
akff strona zwolennika 15.09.06, 16:03 chyba mozna jeszcze w tym kraju? jasiakiewicz.hk.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
gracz_nr_1 Re: strona zwolennika 15.09.06, 18:03 Krzyzanowska powiedziala wczoraj ze jak wygra wybory to bedzie sie starala o utworzenie w Byddgoszczy SSE Tylko pytanie kto jej uwierzyl? Odpowiedz Link Zgłoś
akff www.jasiakiewicz.webpark.pl 15.09.06, 18:27 Jasiakiewicz: jasiakiewicz.webpark.pl/ lub jasiakiewicz.hk.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
pit1233 Re: www.jasiakiewicz.webpark.pl 16.09.06, 00:04 Życzę powodzenia p. Jasiakiewiczowi. Dombrowicz uporządkował nam trochę osiedla, pobudował drogi lokalne. Z drugiej strony, tak kłótliwego prezydenta chyba jeszcze nie mieliśmy. Czas aby wahadełko się odwróciło. Byle tylko wielka polityka nie zdominowała prezydentury. Ci, którzy chcą sie wyżywac politycznie, nich zostaną w Warszawie. Bydgoszczy potrzeba człowieka z wizją, który ożywi inwestycje strategiczne oraz podejmie próbę ożywienia gospodarczego. Park przemysłowy, drogi, węzły komunikacyjne, lotnisko, cargo, renowacja starówki, rekreacja, utrzymanie poziomu sportu wyczynowego w mieście, promocja miasta, egzekucja interesów w samorządzie województwa. Odpowiedz Link Zgłoś
jamnik.szorstkowlosy Re: www.jasiakiewicz.webpark.pl 16.09.06, 16:49 Dokladnie ale ta osoba na pewno nie jest Dombrowicz Odpowiedz Link Zgłoś