Dodaj do ulubionych

Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!!

12.09.06, 15:06
www.express.bydgoski.pl/look/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=2&NrIssue=395&NrSection=1&NrArticle=42586&IdTag=18
Obserwuj wątek
    • akff Popieram.Apel do Krzyżanowskiej 12.09.06, 15:50
      Jedyny normalny z klasą i z głową na karku - Roman Jasiakiewicz. Jeżeli SLD na
      czele z Bukowskim nie wycofają Krzyżanowskiej to będzie bardzo źle.
      Zawsze głosowałem na lewice bo nie cierpie różnej maści katoprawicy ale tym
      razem jedynie Pan Jasiakiewicz może naprawdę odmienić oblicze Bydgoszczy.Brawo
      Panie Romanie.
      • tylko_bydgoszcz Tylko Jasiakiewicz 12.09.06, 18:18
        Tylko Jasiakiewicz, wierze w szybki rozwoj miasta
        • lew131313 Re: Tylko Jasiakiewicz 12.09.06, 18:23
          Otóż to! Wreszcie się zdecydował. I już ma 3 głosy.
    • q_b.a Re: Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!! 12.09.06, 18:52
      ale czy to jest konkurs na największego bydgoskiego kryminalistę? Jesli tak to
      ja tez popieram jego kandydaturę.
      • poherbacie Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!! 13.09.06, 10:40
        q_b.a napisała:

        > ale czy to jest konkurs na największego bydgoskiego kryminalistę? Jesli tak
        to
        > ja tez popieram jego kandydaturę.


        szkaluj, szkaluj zobaczymy jak długo...
    • jamnik.szorstkowlosy Re: Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!! 12.09.06, 19:11
      Jasiakiewicz albo Krzyzanowska? Czyzby rozpad bydgoskiej lewicy?
      • pelnepoparcie Re: Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!! 13.09.06, 07:32
        Kolejny głos dla RJ i to napewno jest mój prezydent a nie ten który
        obecnie "rządzi" Całkowite NIE dla Dombrowicza oraz jego przydupasa Walkowiaka.
      • gracz_nr_1 Krzyzanowska chce SSE w Bydgoszczy 15.09.06, 18:02
        Krzyzanowska powiedziala wczoraj ze jak wygra wybory to bedzie sie starala o
        utworzenie w Byddgoszczy SSE Tylko pytanie kto jej uwiarzyl?
    • mylady1 Tylko NIE Jasiak! Pamietacie jego afery? 13.09.06, 08:11
      Tylko NIE Jasiak! Pamietacie jego afery?
      Pamietacie ze nagle bedac prezydentem pojawilo sie u niego ileś tam mieszkan?
      Pamietacie afere ze sprzedażą domu po zaniżonej cenie?
      A to jak zadłuzył miasto??????
      Tak lubicie SLD?
      • dj-mix Re: Tylko NIE Jasiak! Pamietacie jego afery? 13.09.06, 10:49
        Największe afery, to te które skrywa obecny prezydent wraz z jego świtą.
        Skutki przeinwestowania oraz nieprawidłowości związanych programem MWIK,
        opisywanym na portalu infobydgoszcz będziemy odczuwać w cenie wody i ścieków
        przez minimum 20 lat.

        Tylko gratulować obecnym władzom, poprę każdego - ale nigdy Dombrowicza.
      • piss_on_pis afery? jakie afery? pluć potrafisz, zaompleksiony 15.09.06, 10:55
        mały człowieczku.
        nagle ileś mieszkań? - cały majątek był jawny- zgodnie z ustawą, a domy miał w
        spadku po rodzicach na długo przed objęciem prezydentury,więc po co się ciskasz?
        jaka afera ze sprzedażą domu? czy ktoś doszukał się nieprawidłowości?
        jak zadłużył miasto, skoro według wszystkich ocen Bydgoszcz miała największą
        wiarygodność kredytową?

        Poczekaj, jak twój ulubieniec beknie za drukarnię......
    • coooler1 Re: Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!! 13.09.06, 14:31
      Na mój głos też może liczyć.
      • gracz_nr_1 Re: Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!! 13.09.06, 17:14
        Niestety albo stety Jasiakiewicz musi wygrac bo lewica jest szansa na rozwoj
        Bydgoszczy
        • 0maniek0 Re: Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!! 13.09.06, 18:15
          a umiesz myslec logicznie?
          jaka lewica jest szansa dla bydgoszczy??!?!?!?!?!?!?!?!
          jakies problemy z pamiecia?
          ten narodek jest zalosny...ja pier...o kur..w chu...:/
          az mi cisnienie skacze
          • kanton2 Re: Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!! 13.09.06, 18:56
            lewica już swoje zrobiła dla Bydgoszczy.Przegłosowała w sejmie wraz z
            toruńskimi posłami -również byłą spikerką Radia Maryja tzw. fuzję AMB z UMK.
            Na marginesie przypomnę że , poseł włocławski p. Lech Kuropatwiński z tak
            nielubianej Samoobronay był przeciwko.
            Lewicowy marszałek -brat posłanki Ciemniak zapominał najczęściej ,że Bydgoszcz
            wogóle istnieje przy podziale środków unijnych.Szczytem jego rządów była chęć
            zlikwidowania szpitala dziecięcedo w naszym mieście.Jasiakiewicz sam pozbawił
            się fotelu prezydenta w poprzedniej kadencji wybierając Ciemniak na
            przewodniczącą swojego komitetu wyborczego.Tak twierdzili jego zwolennicy.
          • coooler1 do Mańka !!! 13.09.06, 23:21
            Maniek nie rozpatruj jego kandydatury jako powrotu lewicy do Bydgoszczy !!!!!
            Prawda jest taka , że za jego prezydentury miasto przeżywało rozwój ! A co do
            afer... to każdy potencjalny kandydat ma jakieś aferki na swoim koncie... Tu
            nie chodzi o to, żeby wybrać mniejsze zło, ale o to , żeby wybrać kandydata
            który postawi na rozwój miasta. Szczerze , ale wali mnie w tym przypadku, że
            jasiakiewicz jest z lewicy. Mój głos będzie miał. Wybór jego nie oznacza
            powrotu czerwonych.
            • 0maniek0 Re: do Mańka !!! 14.09.06, 00:08
              jaki rozwoj?
              • coooler1 Re: do Mańka !!! 14.09.06, 01:00
                i to cała twoja odpowiedź ?
                • 0maniek0 Re: do Mańka !!! 14.09.06, 10:11
                  nie odpowiedzialem jeszcze...
                  zadalem pytanie
                  jaki rozwoj?
                  co takiego fantastycznego sie dzialo za jego kadencji?
                • akff <a href="http://jasiakiewicz.hk.pl/" target="_blank">jasiakiew 14.09.06, 14:14
                  Popieramy Jasiakiewicza.
    • akff Roman Jasiakiewicz kampania 13.09.06, 19:09
      Powstała juz pierwsza stronka.
      jasiakiewicz.hk.pl/
      • q_b.a Re: Roman Jasiakiewicz do więzienia. 13.09.06, 19:26
        Re: Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!!
        Autor: gracz_nr_1
        Data: 13.09.06, 17:14 + dodaj do ulubionych wątków

        skasujcie post

        + odpowiedz

        --------------------------------------------------------------------------------
        Niestety albo stety Jasiakiewicz musi wygrac bo lewica jest szansa na rozwoj
        Bydgoszczy


        Cała Bydgoszcz głosuje na naszego komunistę.Tylko bydgoszczanie w Polsce
        głosuja na czerwonych.
        Taka jest bydgoska tradycja.
        • mac_byd Re: Roman Jasiakiewicz do więzienia. 13.09.06, 21:05
          Osioku poczytaj najpierw o Jasiakiewiczu a potem pieprz te swoje torunskie
          komunaly!
          • q_b.a Re: Roman Jasiakiewicz do więzienia. 13.09.06, 21:24
            .
            • sympatyk32 Re: Roman Jasiakiewicz do więzienia. 13.09.06, 21:41
              Nie dorosłeś ani ty ani Dombrowicz Jasiakiewiczowi do pient,jeżeli Jasiakiewicz
              nie przejdzie Bydgoszcz jest skazana na stagnacje,jeżeli sie popatrzy na
              pozostałych kandydatow i ich dokonania
              A do wiezienia możesz trafić szybko
              • 0maniek0 Re: Roman Jasiakiewicz do więzienia. 14.09.06, 00:10
                no do pient pewnie nie
                • q_b.a Re: Roman Jasiakiewicz do więzienia. 14.09.06, 09:57
                  Nie chcemy aferzysty na stanowisku .
                  Co chcecie od prezydenta Dombrowicza? Zły?
                  • 0maniek0 Re: Roman Jasiakiewicz do więzienia. 14.09.06, 10:10
                    Zaleski aferzysta??...co sie porobilo
                  • tutejszy80 Roman Jasiakiewicz to najlepszy kandydat 15.09.06, 10:32
                    > Co chcecie od prezydenta Dombrowicza? Zły?

                    Oczywiscie, ze zly. Jesli jestes mlody i jezdzisz od czasu do czasu za granice
                    to powinno byc dla Ciebie oczywiste, ze Konstanty jest miernym prezydentem.

                    Skonczmy z minimalizmem! Potrzebny jest nam prezydent, ktory z Bydgoszczy i
                    Torunia zrobi liczaca sie w Polsce metropolie. Specjalisci od kamykow i
                    szczotek klozetowych z powodzeniem moga pracowac na innym stanowisku.
        • tlss Re: Roman Jasiakiewicz do więzienia. 15.09.06, 12:21
          q_b.a napisała:

          > Re: Roman Jasiakiewicz wystartuje w wyborach !!!
          > Autor: gracz_nr_1
          > Data: 13.09.06, 17:14 + dodaj do ulubionych wątków
          >
          > skasujcie post
          >
          > + odpowiedz
          >
          > ------------------------------------------------------------------------------
          -
          > -
          > Niestety albo stety Jasiakiewicz musi wygrac bo lewica jest szansa na rozwoj
          > Bydgoszczy
          >
          >
          > Cała Bydgoszcz głosuje na naszego komunistę.Tylko bydgoszczanie w Polsce
          > głosuja na czerwonych.
          > Taka jest bydgoska tradycja.

          Prekursorem w regionie byliście jednak wy.

      • gw06 To nie jest strona internetowa R. Jasiakiewicza 15.09.06, 11:04
        Oficjalna strona Romana Jasiakiewicza to www.jasiakiewicz.pl , która zostanie
        przedstawiona niebawem.
        • akff strona zwolennika 15.09.06, 16:03
          chyba mozna jeszcze w tym kraju?
          jasiakiewicz.hk.pl/
          • gracz_nr_1 Re: strona zwolennika 15.09.06, 18:03
            Krzyzanowska powiedziala wczoraj ze jak wygra wybory to bedzie sie starala o
            utworzenie w Byddgoszczy SSE Tylko pytanie kto jej uwierzyl?


            • akff www.jasiakiewicz.webpark.pl 15.09.06, 18:27
              Jasiakiewicz: jasiakiewicz.webpark.pl/

              lub jasiakiewicz.hk.pl/
              • q_b.a Re: www.jasiakiewicz.webpark.pl 15.09.06, 21:19
                kto stoi za tym oszustem?
                • pit1233 Re: www.jasiakiewicz.webpark.pl 16.09.06, 00:04
                  Życzę powodzenia p. Jasiakiewiczowi.
                  Dombrowicz uporządkował nam trochę osiedla, pobudował drogi lokalne. Z drugiej
                  strony, tak kłótliwego prezydenta chyba jeszcze nie mieliśmy.
                  Czas aby wahadełko się odwróciło.
                  Byle tylko wielka polityka nie zdominowała prezydentury.
                  Ci, którzy chcą sie wyżywac politycznie, nich zostaną w Warszawie.

                  Bydgoszczy potrzeba człowieka z wizją, który ożywi inwestycje strategiczne oraz
                  podejmie próbę ożywienia gospodarczego.
                  Park przemysłowy, drogi, węzły komunikacyjne, lotnisko, cargo, renowacja
                  starówki, rekreacja, utrzymanie poziomu sportu wyczynowego w mieście, promocja
                  miasta, egzekucja interesów w samorządzie województwa.


                  • jamnik.szorstkowlosy Re: www.jasiakiewicz.webpark.pl 16.09.06, 16:49
                    Dokladnie ale ta osoba na pewno nie jest Dombrowicz
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka