a_creep 12.12.06, 09:40 Za Expressem Bydgoskim: "Prezydent Konstanty Dombrowicz obiecał, że kompetencje zastępców przedstawi najpóźniej w poniedziałek." Oczywiście tylko naiwni wierzyli w obietnice Dombrowicza. :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tlss Re: Wiceprezydenci 12.12.06, 09:58 a było napisane w który ? Bo jeśli nie to może ten poniedziałek jeszcze nie nastąpił :) Odpowiedz Link Zgłoś
a_creep Re: Wiceprezydenci 12.12.06, 10:00 > Bo jeśli nie to może ten poniedziałek jeszcze nie nastąpił :) A może nie przedstawił, bo nie mają kompetencji. Biorą tylko wypłatę za nic. Przynajmniej nie będzie takich problemów, jak z obecnymi, że niby powinni coś robić. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
tlss Re: Wiceprezydenci 12.12.06, 10:05 A może czasu nie było ? Bo może jakiś wyjazd się szykuje w celu poszukiwania inwestorów ? A ty się malkontencie tylko czepiasz. Ja myślę że czasu nie było. Bo skoro prezydent nie miał czasu na napisanie listu w sprawie cargo i propozycji marszałka to i pewnie nie było czasu na kompetencje wiceprezydentów. Odpowiedz Link Zgłoś
a_creep Re: Wiceprezydenci 12.12.06, 10:10 > A może czasu nie było ? No tak, nie pomyślałem o tym. Aż mi głupio. Prezydent dba o nas bardzo, a ja się czepiam. O wszystkich takich, jak ja: "To nie ludzi to wilki!" > Bo może jakiś wyjazd się szykuje w celu poszukiwania inwestorów ? Inwestorów będzie szukał gdzieś, gdzie jest ciepło, czy gdzieś, gdzie można na nartach jeździć, jak sądzisz? ;-) > Bo skoro prezydent nie miał czasu na napisanie listu w sprawie cargo Nie ma potrzeby pisać listów (za Wyborczą): "Już o tym mówiłem z marszałkiem i nie widzę zagrożeń, że coś złego się stanie" Odpowiedz Link Zgłoś
tlss Re: Wiceprezydenci 12.12.06, 10:19 Bo generalnie nasz prezydent jakoś tak nie pisze nie działa jak coś się dzieje dla potrzeb regionu a dotyczy bydgoszczy. Z połączniem AM z UMK nie widział problemu to i pewnie jak pieniądze pójdą na toruńską starówkę co jak twierdzi marszałek będzie kołem zamachowym dla regionu pewnie i z tym się pogodzi. A co do poszukiwania inwestorów zawsze twierdziłem że lepiej szukac ich tam gdzie jest ładna pogoda i ciepło. No bo sam pomyśl jeśli inwestorzy są w zimnym kraju pólnocy i ciepłym kraju południa to przecież lepiej szukac ich na południu. A przecież odpadają ewentulane problemy związane z zadymką snieżną na lotnisku czy oblodzeniem. Odpowiedz Link Zgłoś
a_creep Re: Wiceprezydenci 12.12.06, 13:42 > Oczywiście tylko naiwni wierzyli w obietnice Dombrowicza. Można się zastanowić, czy gdy to mówił, wierzył, że tak będzie, a później mu się odwidziało, czy kłamał świadomie? Odpowiedz Link Zgłoś