Dodaj do ulubionych

Zakochaj się w Toruniu, 11 maja w Polsacie na żywo

29.04.07, 15:23
piątek, 11.05, godz. 20.00

Zakochaj się w Toruniu czyli Muzyczna Majówka Polsatu

Zapraszamy na relację na żywo z tego wyjątkowego muzycznego wydarzenia!
W Toruniu nie sposób się nie zakochać, a jeśli jeszcze na toruńskim rynku,
nastrojowo iluminowanym, wystąpią ze swoimi największymi przebojami tak
interesujący i popularni polscy artyści, jak: Stachursky, Gosia Andrzejewicz,
Kasia Cerekwicka, Justyna Steczkowska, zespół KOMBII oraz Sławek Uniatowski,
to zapowiada się niepowtarzalny koncert.

W scenerii toruńskiej Starówki w wykonaniu Kasi Cerekwickiej usłyszymy jej
dwie przebojowe piosenki: "Na kolana" i "Potrafię kochać". Stachursky
zaprezentuje dwa swoje hity: "Z każdym twym oddechem" i "Jesteś moim
przeznaczeniem" z albumu "Trwam". Gosia Andrzejewicz przedstawi nam trzy
swoje utwory: "Słowa", "Pozwól żyć" i "Trochę ciepła". Justyna Steczkowska
zaśpiewa aż cztery piosenki ze swojego repertuaru: "To nie miłość, to tylko
złudzenie", "Za karę", "Kryminalna miłość" oraz "Oko za oko". Równie bogato
zapowiada się mini recital zespołu KOMBII, w którym nie mogło zabraknąć
takich przebojów z ich długoletniej kariery, jak: "Ślad", "Pokolenie", "Sen
się spełni", "Nasze Radez-Vous" oraz "Black&White". Podczas koncertu na Rynku
w Toruniu wystąpi dla nas też reprezentant najmłodszej generacji -
finalista "Idola", Sławek Uniatowski ze swoimi piosenkami: "Kocham Cię"
i "You are So Beautiful". W wykonaniu Macieja Miecznikowskiego i Anny
Węgorzewskiej usłyszymy także wspaniały, miłosny przebój z repertuaru Andrea
Boccellego - "Time to say goodbye".

Koncert poprowadzą między innymi Tomasz Karolak oraz Joanna Koroniewska i
Maciek Dowbor.

Wstęp na imprezę - wolny! Transmisja (na żywo) na antenie Telewizji Polsat 11
maja o godz. 20.00.
Obserwuj wątek
    • coooler1 Re: Zakochaj się w Toruniu, 11 maja w Polsacie na 29.04.07, 22:44
      ty znowu pomyliłes fora. co nas to obchodzi ?!
      • w_l Re: Zakochaj się w Toruniu, 11 maja w Polsacie na 30.04.07, 15:51
        > ty znowu pomyliłes fora. co nas to obchodzi ?!

        Moze ktos mialby ochote wpasc? to ze Ty nie masz nic nie znaczy.
        A jesli jednak nabierzesz ochoty to daj swoj numer, moge byc kolejnym z paczka
        piernikow na rogatkach. Jak piernikow nie lubisz moze byc 4pak albo halba*.

        W_L

        Halba to ZTCW na Slasku mawiaja (polowka z niemiecka). Do Slazakow tez nie mam
        uprzedzen.
    • czwarty.wymiar Ctrl+c --> Ctrl+v 29.04.07, 22:55
      ...pasjonujące.
      • campenile Re: Ctrl+c --> Ctrl+v 29.04.07, 22:59
        Ach bedzie mozna zobaczyć antypieknosc Koroniewską oraz Dowborka. rewelka po
        prostu chyba sie wybiorę.
        • kuroslip Re: Zapraszamy 29.04.07, 23:19
          Zapraszamy was serdecznie.
          Bedziemy przy rogatkach miasta czekać na was z pernikami.
          • rozczarowana-torunianka Re: Zapraszamy 30.04.07, 01:14
            coś mi tu nie pasuje;) czy mamy znowu epidemię ptasiej grypy?:)))
            a tak w ogóle to pięknie jest, choć znowu nieco chłodniej
            • rokoman toruński koncert? 30.04.07, 07:21
              Wystapi też duet Całbecki + Zalewski z przebojem " Many for Thorn ". Grać
              będzie zespół Urząd Marszałkowski / trąbka, pompka i lewarek! "/
              • rozczarowana-torunianka mała korekta 30.04.07, 10:50
                Z powodu zmian w zespole Urzędu Marszałkowskiego przebojem koncertu będzie
                "Money for Torun". Towarzyszyć będzie chórek.
                Zaś przebój "Many for Thorn" przygotowywany jest na Euro 2012
                • rokoman Re: mała korekta 30.04.07, 11:05
                  Many for Thorn behind maney from Bydgoszcz. Śpiewa oczywiście duet Całbecki +
                  Zalewski przy akomnpaniamencie chóru radnych Urzędu Marszałkowskiego Wojew.
                  Kujawsko - Pomorskiego!!!
                  • rozczarowana-torunianka Re: mała korekta 30.04.07, 11:18
                    niestety, proszę nie spodziewać się zbyt wiele.
                    Będzie tylko, jak w informacji wyżej: "Money for Torun".
                    A o Bydgoszczy nic w reperatuarze nie ma.
                    Zgadza się tylko skład chóru, chociaż i tu szykuje się niespodzianka... mogą
                    wystąpić chóry połączone:)))
                    • kuroslip Re:z ostatniej chwili 30.04.07, 12:59
                      na zyczenie wielu bydgoszczan ,koncert Many for Toruń ,bedzie powtarzany
                      kilkakrotnie.
                      Pan Marszałek i Prezydent juz zgłosili ochoczo swoj udział.Oczywiscie nie
                      odpłatnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka