Gość: gut
IP: *.SBI.COM
04.06.03, 18:28
heya !
euro wrocilem wlasnie z bayerow i mimo ze w samym city bylem jeden dzien, to
zalowalem bardzo ze sie nie spotkalismy z przyczyn natury "techincznej". w
zwiazku z tym na szybciora otworzylem sobie konto na yahoo. prosze napisz tam
cokolwiek, zebym mial do ciebie jakis kontakt. ja odrazu odpisze z mojego
email.
nymess2112@yahoo.com
pozdrawiam i czekam na wiadomosc,
gut