Dodaj do ulubionych

jutro piątek !!!

IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 06.12.01, 08:38
rewelacja..
Obserwuj wątek
    • Gość: ochman pojutrze sobota!!! IP: 194.203.162.* 06.12.01, 09:50
      jeszcze lepiej?
      • Gość: #kasia Re: pojutrze sobota!!! IP: 194.204.138.* 06.12.01, 09:58
        pewnie.. bo imprezke Toruniacy wyprawiaja :)
        • Gość: ochman za 4 dni poniedzialek!!! IP: 194.203.162.* 06.12.01, 10:00
          ekstaza!!!!
          • Gość: #kasia Re: za 4 dni poniedzialek!!! IP: 194.204.138.* 06.12.01, 10:02
            euforia.. wreszcie do pracy... juz zaczynam tesknic
            • Gość: ochman za miesiac 6 stycznia!!! IP: 194.203.162.* 06.12.01, 10:23
              wije sie z niecierpliwosci
              • Gość: ochman za rok 2002!!! IP: 194.203.162.* 06.12.01, 10:33
                omdlewam z podniecenia
                za 100 lat nowe milenium - z zadowoleniem drapie sie w grobie
                za 100 mld lat nic nie bedzie mialo juz znaczenia, bo Ziemia nie bedzie od dawna istniec - na wszelki
                wypadek jednak tez sie ciesze jak cholera

                temat wyczerpany
                • Gość: oki Re: za rok 2002!!! IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 06.12.01, 12:25
                  za 100 lat nowe millenium ??? To chyba z tego omdlenia.
                  • Gość: ochman Re: za rok 2002!!! IP: 194.203.162.* 06.12.01, 12:32
                    Gos´c´ portalu: oki napisa?(a):

                    > za 100 lat nowe millenium ??? To chyba z tego omdlenia.

                    czepiasz sie literowek, a przeciez nie to w tym wszystkim najwazniejsze
              • Gość: #kasia Re: za miesiac 6 stycznia!!! IP: 194.204.138.* 06.12.01, 10:35
                yezu bo nie wytrzymam!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka