Dodaj do ulubionych

Sprawa Tyfusa

IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 16.07.03, 11:23
Witam !

Chciałbym raz na zawsze wyjaśnić sprawę z pewnym wyzwiskiem jakim obrzucają
się te dwa miasta. Racje mają bydgoszczanie. Na toruńczyków mówi sie tyfus od
dawnych tablic rejestracyjnych np. TYF, TYV... No, i wyjaśnione.

Xim
Obserwuj wątek
    • Gość: Wiech Re: Sprawa Tyfusa IP: 217.97.134.* 16.07.03, 12:06

      a ja zawsze myślałem, że my 'krzyżacy', a 'tyfusi' to ci tamci...
      ;))

      pozdrawiam mieszkańców obu grodów.
      • otto_von_bismarck Re: Sprawa Tyfusa 16.07.03, 13:28
        Gość portalu: Wiech napisał(a):

        > a ja zawsze myślałem, że my 'krzyżacy',

        wy krzyżacy, my prusacy
        • Gość: Wiech Re: Sprawa Tyfusa IP: 217.97.134.* 16.07.03, 13:41
          otto_von_bismarck napisał:

          > Gość portalu: Wiech napisał(a):
          >
          > > a ja zawsze myślałem, że my 'krzyżacy',
          >
          > wy krzyżacy, my prusacy

          na ja, naturlich!

          czy może prusaki? -przynajmniej sądząc po tym, ja was tępią rodowici
          bydgoszczanie na bydgoskim forum GW?....

          • genuine44 Re: Sprawa Tyfusa 16.07.03, 13:51

            > czy może prusaki? -przynajmniej sądząc po tym, ja was
            tępią rodowici
            > bydgoszczanie na bydgoskim forum GW?....
            >

            Toc to nawet nie prusaki lecz jakies larwy poszywajace
            sie pod prusaki.
          • otto_von_bismarck Re: Sprawa Tyfusa 16.07.03, 13:56
            Gość portalu: Wiech napisał(a):

            > czy może prusaki? -przynajmniej sądząc po tym, ja was tępią rodowici
            > bydgoszczanie na bydgoskim forum GW?....

            rodowite to są brombergery a bydgoszczanie to przyjezdni i tyle na ten temat
            • Gość: Wiech Re: Sprawa Tyfusa IP: 217.97.134.* 16.07.03, 14:04
              otto_von_bismarck napisał:

              >
              > rodowite to są brombergery a bydgoszczanie to przyjezdni i tyle na ten temat

              a wiesz, gdzie stał polski zamek, jak Toruń był krzyżacki?!...

              coś dużo tych przyjezdnych - dałeś się wykolegować, Bruner.
            • tyciarek Re: Sprawa Tyfusa 16.07.03, 18:22
              otto_von_bismarck napisał:

              > Gość portalu: Wiech napisał(a):
              >
              > > czy może prusaki? -przynajmniej sądząc po tym, ja was tępią rodowici
              > > bydgoszczanie na bydgoskim forum GW?....
              >
              > rodowite to są brombergery a bydgoszczanie to przyjezdni i tyle na ten temat

              -a odkąd wyznacznikiem rodowitości są zabory ?

              - serdecznie zapraszamy naszych niemieckich sąsiadów w gościnę. przyjeżdzajcie,
              odwiedzajcie, zostawiajcie Euro...
              ... i Wasze samochody :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka