Gość: Xim
IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl
16.07.03, 11:23
Witam !
Chciałbym raz na zawsze wyjaśnić sprawę z pewnym wyzwiskiem jakim obrzucają
się te dwa miasta. Racje mają bydgoszczanie. Na toruńczyków mówi sie tyfus od
dawnych tablic rejestracyjnych np. TYF, TYV... No, i wyjaśnione.
Xim