07borewicz 06.11.07, 21:56 Czy słyszał ktoś, coś na temat konfliktu pomiędzy proboszczem pleszewskim i mieszkańcami tamtejszej parafii? Ponoć "gosposią" pana proboszcza jest Radziejowianka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sauber1 Re: Proboszcz pleszewski 09.11.07, 15:24 07borewicz napisał: > Czy słyszał ktoś, coś na temat konfliktu pomiędzy proboszczem > pleszewskim i mieszkańcami tamtejszej parafii? Ponoć "gosposią" > pana proboszcza jest Radziejowianka. "W Dobrzycy mówiło się, że tak naprawdę to gosposia kierowała parafią i dochodową swego czasu firmą" Z tego wniosek że potrafią i gosposie odpowiednio zrządzać dużym cudzym kapitałem ;))) pleszew.naszemiasto.pl/inne/specjalna_artykul/642411.html Odpowiedz Link Zgłoś
07borewicz Re: Proboszcz pleszewski 09.11.07, 15:43 Znam gosposię bardzo dobrze.Nie długo wszyscy poznamy i proboszcza, bo z pewnych źródeł wiem,że jest w trakcie przeprowadzki do Radziejowa.Będzie im sie razem miło żyło. Odpowiedz Link Zgłoś
sauber1 Re: Proboszcz pleszewski 09.11.07, 16:14 07borewicz napisał: > Znam gosposię bardzo dobrze.Nie długo wszyscy poznamy i proboszcza, bo z pewnyc > h > źródeł wiem,że jest w trakcie przeprowadzki do Radziejowa.Będzie im sie razem > miło żyło. A co w tym takiego złego się dopatrujesz, chłop bez baby bardzo słaby Odpowiedz Link Zgłoś
07borewicz Re: Proboszcz pleszewski 09.11.07, 18:52 No,to jeżeli dla ciebie,to nic zdrożnego,to pamiętaj,aby następnym razem dać wiecej na tackę,bo jeszcze nie wykonczyli swej budowy.A pieniążki od wiernego parafianina bardzo się im przydadzą. Odpowiedz Link Zgłoś
sauber1 Re: Proboszcz pleszewski 09.11.07, 19:29 07borewicz napisał: > No,to jeżeli dla ciebie,to nic zdrożnego,to pamiętaj,aby następnym > razem dać wiecej na tackę,bo jeszcze nie wykonczyli swej budowy.A > pieniążki od wiernego parafianina bardzo się im przydadzą. Takie dziś czasy, kto ma kasę i nie ważne jak pozyskaną, ten panisko. Dobrze, że już w rękę całować nie potrza Odpowiedz Link Zgłoś
sauber1 Re: Proboszcz pleszewski 11.11.07, 19:21 07borewicz napisał: > No,to jeżeli dla ciebie,to nic zdrożnego,... Musiałem tu jeszcze dodać coś pod wpływem dzisiejszej mszy w radio "tam gdzie miłość tam Bóg". W innych kościołach księża mają żony, oficjalnie dzieci i nie muszą kombinować, lecz zapewne swoich kobiet do interesów nie dopuszczają zbyt blisko, by uchronić się przed niechybnym przedwczesnym bankructwem, migracją ... Odpowiedz Link Zgłoś