Dodaj do ulubionych

Proboszcz pleszewski

06.11.07, 21:56
Czy słyszał ktoś, coś na temat konfliktu pomiędzy proboszczem pleszewskim i
mieszkańcami tamtejszej parafii? Ponoć "gosposią" pana proboszcza jest
Radziejowianka.
Obserwuj wątek
    • 08borewicz Re: Proboszcz pleszewski 08.11.07, 22:41
      a znasz gosposie
    • sauber1 Re: Proboszcz pleszewski 09.11.07, 15:24
      07borewicz napisał:

      > Czy słyszał ktoś, coś na temat konfliktu pomiędzy proboszczem
      > pleszewskim i mieszkańcami tamtejszej parafii? Ponoć "gosposią"
      > pana proboszcza jest Radziejowianka.

      "W Dobrzycy mówiło się, że tak naprawdę to gosposia kierowała parafią i
      dochodową swego czasu firmą" Z tego wniosek że potrafią i gosposie odpowiednio
      zrządzać dużym cudzym kapitałem ;)))
      pleszew.naszemiasto.pl/inne/specjalna_artykul/642411.html
    • 07borewicz Re: Proboszcz pleszewski 09.11.07, 15:43
      Znam gosposię bardzo dobrze.Nie długo wszyscy poznamy i proboszcza, bo z pewnych
      źródeł wiem,że jest w trakcie przeprowadzki do Radziejowa.Będzie im sie razem
      miło żyło.
      • sauber1 Re: Proboszcz pleszewski 09.11.07, 16:14
        07borewicz napisał:

        > Znam gosposię bardzo dobrze.Nie długo wszyscy poznamy i proboszcza, bo z pewnyc
        > h
        > źródeł wiem,że jest w trakcie przeprowadzki do Radziejowa.Będzie im sie razem
        > miło żyło.


        A co w tym takiego złego się dopatrujesz, chłop bez baby bardzo słaby
        • 07borewicz Re: Proboszcz pleszewski 09.11.07, 18:52
          No,to jeżeli dla ciebie,to nic zdrożnego,to pamiętaj,aby następnym razem dać
          wiecej na tackę,bo jeszcze nie wykonczyli swej budowy.A pieniążki od wiernego
          parafianina bardzo się im przydadzą.
          • sauber1 Re: Proboszcz pleszewski 09.11.07, 19:29
            07borewicz napisał:

            > No,to jeżeli dla ciebie,to nic zdrożnego,to pamiętaj,aby następnym
            > razem dać wiecej na tackę,bo jeszcze nie wykonczyli swej budowy.A
            > pieniążki od wiernego parafianina bardzo się im przydadzą.

            Takie dziś czasy, kto ma kasę i nie ważne jak pozyskaną, ten panisko. Dobrze, że
            już w rękę całować nie potrza
            • 08borewicz Re: Proboszcz pleszewski 09.11.07, 19:36
              Dobrze powiedziane.Popieram
          • sauber1 Re: Proboszcz pleszewski 11.11.07, 19:21
            07borewicz napisał:

            > No,to jeżeli dla ciebie,to nic zdrożnego,...

            Musiałem tu jeszcze dodać coś pod wpływem dzisiejszej mszy w radio "tam gdzie
            miłość tam Bóg". W innych kościołach księża mają żony, oficjalnie dzieci i nie
            muszą kombinować, lecz zapewne swoich kobiet do interesów nie dopuszczają zbyt
            blisko, by uchronić się przed niechybnym przedwczesnym bankructwem, migracją ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka