Dodaj do ulubionych

Kibole rzucili się na gimnazjalistów

    • ojciecswiety Czterech wandali w wieku od 13-16 lat hahahahaha 15.11.07, 16:28
      uuuuuuuuhahahahahaha buuuuuuuhhahahhaha no niezli "KIBOLE"
      hahahahahahahahaah pewnie we czterech wazyli 100 kilo!!
      • publicznyodbyt Re: Czterech wandali w wieku od 13-16 lat hahahah 15.11.07, 17:28
        ojciecswiety to mój nick!!!sram na ciebie.
        • bog_wszechmogacy Re: Czterech wandali w wieku od 13-16 lat hahahah 15.11.07, 17:31
          Wszystko jest moje.To ja sram na was.
          • indianski Re: Czterech wandali w wieku od 13-16 lat hahahah 15.11.07, 18:01
            Wykorzystaj odbyt do lepszych celow , np: użycz sasiadowi
    • paletz Kibole rzucili się na gimnazjalistów 15.11.07, 16:50
      "Brawo" dla GW, takimi artykułami tylko nakręcacie spiralę. Tym chuliganom na
      niczym innym nie zależy jak właśnie na rozgłosie.

      Zupełnie niepotrzebnie też, jeden z redaktorów GW forsuje używanie słowa kibol w
      stosunku do chuliganów, czy też młodocianych bandytów. Wydaje mi się, że te
      ostatnie określenia dokładniej opisują tych ludzi i z bicowaniem niewiele mają
      wspólnego.


      sjp.pwn.pl/haslo.php?id=3281564

      bydgoski.blox.pl









      bydgoski.blox.pl
    • kasioola81 Kibole rzucili się na gimnazjalistów 15.11.07, 17:08
      Jasne, ale ściema. Nie ma czegoś takiego jak 13- latek biorący
      udział w ustawce...nawet nie ma 16- latków. To jakby ktoś napisał że
      kobiety się też biją w takich akcjach. Ale sobe ktoś wymyślił
      sensacje...
      • kz_karlovitz Re: Kibole rzucili się na gimnazjalistów 18.11.07, 23:22
        sadze ze taka banda 13-latkow zrobila by ci bardzo dobrze. Nawet
        jakbys nie byla jedna tylko bylo was dwie i kasia i ola. Jak sie
        kiedys z takimi spotkasz to inaczej zaspiewasz
    • boykotka Kibole rzucili się na gimnazjalistów 15.11.07, 18:12
      Ja to bym ich zaobrożowała - obrożą pod napieciem elektrycznym. Jak
      się taki podnieci za bardzo - potraktować prądem. Na krowy nie ma
      innego sposobu by nie wyrządały szkody.
      Obroże oczywiście mogą być w barwach klubowych :)))
    • przekolo Efekty tzw. bezstresowego wychowania 15.11.07, 18:43
      Większość tych gó..aży pochodziła pewnie z tzw "dobrych domów",
      gdzie wychowywani byli bez jakiegokolwiek rygoru i
      odpowiedzialaności. To tak modne ostatnio >bezstresowe wychowanie<
      promowane przez lewice, powoduje że dziecko nie czuje żadnego
      hamulca, a jego zachcianki są rozkazem. Taki człowiek który dojrzał
      do wieku pełnoletniego, czesto nie spotkał się w swoim życiu z
      sytuacją w której musiał ustapić. Bo w rodzinie przymykali oko, a i
      w szkołach coraz częściej to nauczyciel jest "winny". Największe
      potęgi świata padały przez to że ich społeczeństwa schodziły na psy
      (np Rzym). Bezstresowe wychowanie to jeden z elementów niszczących
      społeczeństwo i gnojący dobre obyczaje.
    • quasi-nazi "Gimnazjaliści napadli na gimnazjalistów". 15.11.07, 18:44
    • bydbrytan Re: Kibole rzucili się na gimnazjalistów 15.11.07, 22:38
      zgadzam sie z tą opinią. Oni tylko z wyglądu trochę przypominają człowieka.
      Dlatego wielkim i zasadniczym błędem jest analizowanie ich zachowania i
      mentalności wg kryteriów przysługujących ludziom. To samo dotyczy reagowania na
      skutki ich zachowań. Dopóki człekopodobne bydło stadionowe będzie traktowane i
      ewentualnie karane jak normalni ludzie - nie ma szans na poradzenie sobie z tym
      problemem. A wręcz przeciwnie-będzie on narastał. Jeżeli więc w imię jakiś
      wątpliwych racji wyższych temu stadionowemu bydłu będą przysługiwały prawa
      ludzkie-to musimy życ pod ich terrorem. I nie zmienią tego żadne programy,
      apele, mobilizacje sił porządkowych, inne nadęte bajdy, itp itd. Tym
      człekopodobnym istotom przemówi tylko do skóry, bo w głowach mają tylko ośrodki
      sterowania wrzaskiem, agresją i jedzeniem , ta sama rzecz czemu sami hołdują -
      brutalna, zohydzona poza granice wyobraźni prymitywna agresja. Agresja
      charakterystyczna dla kiboli. Bo nie zwierzęca. Zwierzęta w żaden sposób nie
      zasługują na taką bezpodstawną obrazę.
    • muvon200 Kibole rzucili się na gimnazjalistów 15.11.07, 23:07
      nieźle musieli być obładowani sprzętem ;) że ich nie dogonili hehehe.
    • friedmar lobotomia 20.11.07, 23:29
      dlaczego taki zwyrodnialec ma w przyszlosci zagrazac mojej corce?
      jak to kazik spiewal: nie ma litosci dla skurXysynow!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka