ojciecswiety Czterech wandali w wieku od 13-16 lat hahahahaha 15.11.07, 16:28 uuuuuuuuhahahahahaha buuuuuuuhhahahhaha no niezli "KIBOLE" hahahahahahahahaah pewnie we czterech wazyli 100 kilo!! Odpowiedz Link Zgłoś
publicznyodbyt Re: Czterech wandali w wieku od 13-16 lat hahahah 15.11.07, 17:28 ojciecswiety to mój nick!!!sram na ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
bog_wszechmogacy Re: Czterech wandali w wieku od 13-16 lat hahahah 15.11.07, 17:31 Wszystko jest moje.To ja sram na was. Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Czterech wandali w wieku od 13-16 lat hahahah 15.11.07, 18:01 Wykorzystaj odbyt do lepszych celow , np: użycz sasiadowi Odpowiedz Link Zgłoś
paletz Kibole rzucili się na gimnazjalistów 15.11.07, 16:50 "Brawo" dla GW, takimi artykułami tylko nakręcacie spiralę. Tym chuliganom na niczym innym nie zależy jak właśnie na rozgłosie. Zupełnie niepotrzebnie też, jeden z redaktorów GW forsuje używanie słowa kibol w stosunku do chuliganów, czy też młodocianych bandytów. Wydaje mi się, że te ostatnie określenia dokładniej opisują tych ludzi i z bicowaniem niewiele mają wspólnego. sjp.pwn.pl/haslo.php?id=3281564 bydgoski.blox.pl bydgoski.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
kasioola81 Kibole rzucili się na gimnazjalistów 15.11.07, 17:08 Jasne, ale ściema. Nie ma czegoś takiego jak 13- latek biorący udział w ustawce...nawet nie ma 16- latków. To jakby ktoś napisał że kobiety się też biją w takich akcjach. Ale sobe ktoś wymyślił sensacje... Odpowiedz Link Zgłoś
kz_karlovitz Re: Kibole rzucili się na gimnazjalistów 18.11.07, 23:22 sadze ze taka banda 13-latkow zrobila by ci bardzo dobrze. Nawet jakbys nie byla jedna tylko bylo was dwie i kasia i ola. Jak sie kiedys z takimi spotkasz to inaczej zaspiewasz Odpowiedz Link Zgłoś
boykotka Kibole rzucili się na gimnazjalistów 15.11.07, 18:12 Ja to bym ich zaobrożowała - obrożą pod napieciem elektrycznym. Jak się taki podnieci za bardzo - potraktować prądem. Na krowy nie ma innego sposobu by nie wyrządały szkody. Obroże oczywiście mogą być w barwach klubowych :))) Odpowiedz Link Zgłoś
przekolo Efekty tzw. bezstresowego wychowania 15.11.07, 18:43 Większość tych gó..aży pochodziła pewnie z tzw "dobrych domów", gdzie wychowywani byli bez jakiegokolwiek rygoru i odpowiedzialaności. To tak modne ostatnio >bezstresowe wychowanie< promowane przez lewice, powoduje że dziecko nie czuje żadnego hamulca, a jego zachcianki są rozkazem. Taki człowiek który dojrzał do wieku pełnoletniego, czesto nie spotkał się w swoim życiu z sytuacją w której musiał ustapić. Bo w rodzinie przymykali oko, a i w szkołach coraz częściej to nauczyciel jest "winny". Największe potęgi świata padały przez to że ich społeczeństwa schodziły na psy (np Rzym). Bezstresowe wychowanie to jeden z elementów niszczących społeczeństwo i gnojący dobre obyczaje. Odpowiedz Link Zgłoś
bydbrytan Re: Kibole rzucili się na gimnazjalistów 15.11.07, 22:38 zgadzam sie z tą opinią. Oni tylko z wyglądu trochę przypominają człowieka. Dlatego wielkim i zasadniczym błędem jest analizowanie ich zachowania i mentalności wg kryteriów przysługujących ludziom. To samo dotyczy reagowania na skutki ich zachowań. Dopóki człekopodobne bydło stadionowe będzie traktowane i ewentualnie karane jak normalni ludzie - nie ma szans na poradzenie sobie z tym problemem. A wręcz przeciwnie-będzie on narastał. Jeżeli więc w imię jakiś wątpliwych racji wyższych temu stadionowemu bydłu będą przysługiwały prawa ludzkie-to musimy życ pod ich terrorem. I nie zmienią tego żadne programy, apele, mobilizacje sił porządkowych, inne nadęte bajdy, itp itd. Tym człekopodobnym istotom przemówi tylko do skóry, bo w głowach mają tylko ośrodki sterowania wrzaskiem, agresją i jedzeniem , ta sama rzecz czemu sami hołdują - brutalna, zohydzona poza granice wyobraźni prymitywna agresja. Agresja charakterystyczna dla kiboli. Bo nie zwierzęca. Zwierzęta w żaden sposób nie zasługują na taką bezpodstawną obrazę. Odpowiedz Link Zgłoś
muvon200 Kibole rzucili się na gimnazjalistów 15.11.07, 23:07 nieźle musieli być obładowani sprzętem ;) że ich nie dogonili hehehe. Odpowiedz Link Zgłoś
friedmar lobotomia 20.11.07, 23:29 dlaczego taki zwyrodnialec ma w przyszlosci zagrazac mojej corce? jak to kazik spiewal: nie ma litosci dla skurXysynow! Odpowiedz Link Zgłoś