Forum   okulistyka

okulistyka

(8 wyników)
  • Mam gorącą prośbę o przesłanie artykułów na maila. Są mi potrzebne do zorientowania się w ewentualnym dalszym leczeniu się i szansach na poprawę. Niestety wna tym forum zamieszczony jest wyłącznie spis treści poszukiwanego przeze mnie miesięcznika proszę o przesłanie na maila barnaba25@gazeta.pl
  • Bardzo rposzę o radę wszystkich tych, którym temat ten jest znany. Otóż chodzi o mojego męża. Od wielu lat nosi okulary . Ma astygmatyzm : Oto jego wady wzroku z marca 2010 r: OL - (dal) (-) 2,25 sfera ; (+)4,0 cylinder ; oś 80 stopni OP - (dal) (-2,5) sfera ; (+)5,0 cylinder ; oś 90 stopni . Mąż zamówił na tej podstawie okulary i od tego czasu zaczęły się problemy w postaci zawrotów , bólu głowy i chwiejności... Do tej pory nosił okulary o następujących parametra...
  • Mam na kompie artykuły na temat zeza z "okulistyki" z 2001 roku. jeśli ktoś chce coś poczytać to mogę przesłać na maila.
  • Witam W przyszłym tygodniu mój synek będzie miał zabieg na okulityce w CZD. Czy któraś z mam może coś napisać na temat warunków tam panujących? Czy można nocować przy dziecku? Czy są przepustki dla dziecka na noc? Co zabrać ze sobą? Jakie są warunki sanitarne? A może ktoś ma za sobą rekonstrukcję kanalika łzowego?
  • Jestem z Gdańska. Szukam dobrego neurookulisty. Najlepiej gdzieś blisko, ale jak nie ma to jakiegokolwiek. Intensywne googlowanie dało mi tylko 5-6 nazwisk w całej Polsce!!! Proszę kogoś polecić.
  • krazy w internesie brutalny film, po ktorym nogi zrobily mi sie miekkie. byla na nim ukazana kobieta, ktora sama, za pomoca widelca i noza (!) wydlubuje sobie oko!!! (sic!). wbija widelec w zrenice, a u spodu, pod powieke wbija noz i podwazajac nim wyciaga oko. nerw wzrokowmy ma 5,6 cm dl, wszystko krwawi, kobieta sie trzesie i placze. (zaznaczam ze sama to robi!). czy to jest w ogole mozliwe???? czy ten film to jakis kit, moze sztuczne oko...??? meczy mnie to, prosze o odp.
  • Interesują mnie informacje i opinie na temat Kliniki Okulistycznej prof. A. Gierek-Łapickiej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 5 w Katowicach. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
  • Witam, Czy któraś mama wraz swoim maluchem była w tej klinice,poproszę o nr tel tam na gg 4887903, słyszałam że tam właśnie powinnam się wybrać z dzieckiem z wadą-bielmem, więc poszukuję jakich kolwiek informacji o tej klinice, Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się