Gość: KIBIC
IP: 158.75.48.*
12.08.03, 11:15
To co ostatnio dzieje się w Naszym klubie to przechodzi wszelkie pojęcie.
Były Min. Ochrony Środowiska A. Tokarczuk zostaje szefem (będzie zmniejszał
zanieczyszczenie środowiska żużlem?) ;)
Tracimy dobrych zawodników (Protas). Klub nadal wisi mu 300000 zł. Podobno
odsprzedał komuś swój dług i ten będzie egzekwował go wraz z odsetkami.
Walki w parkingu (Następne zawody będą o Złote Zęby Różyckiego ;)))))))
Działacze sprzedają Derby (Ewidentne błedy taktyczne).
Kanclerz podał się do dymisji (Mam nadzieję, że nie trafi się gorszy Wicek).
Ogólnie mówiąc straszny kociokwik.
Aby udowodnić tym zafajdanym pseudo działaczom, którzy krok po kroku pchają
Naszą Polonię w przepaść chcę uaktywnić protest. Proszę tych z Was, którzy
nie zgadzają się z ich "działaniami" o wpisy.
POLONIA BYDGOSZCZ!!!