Dodaj do ulubionych

POLONII NIE ODDAMY!!!

IP: 158.75.48.* 12.08.03, 11:15
To co ostatnio dzieje się w Naszym klubie to przechodzi wszelkie pojęcie.
Były Min. Ochrony Środowiska A. Tokarczuk zostaje szefem (będzie zmniejszał
zanieczyszczenie środowiska żużlem?) ;)
Tracimy dobrych zawodników (Protas). Klub nadal wisi mu 300000 zł. Podobno
odsprzedał komuś swój dług i ten będzie egzekwował go wraz z odsetkami.
Walki w parkingu (Następne zawody będą o Złote Zęby Różyckiego ;)))))))
Działacze sprzedają Derby (Ewidentne błedy taktyczne).
Kanclerz podał się do dymisji (Mam nadzieję, że nie trafi się gorszy Wicek).
Ogólnie mówiąc straszny kociokwik.
Aby udowodnić tym zafajdanym pseudo działaczom, którzy krok po kroku pchają
Naszą Polonię w przepaść chcę uaktywnić protest. Proszę tych z Was, którzy
nie zgadzają się z ich "działaniami" o wpisy.
POLONIA BYDGOSZCZ!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: dervish Re: POLONII NIE ODDAMY!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.03, 12:28
      Nie wiem czy sie zgadzam, nie wiem czy sie nie zgadzam.Wiem natomiast,ze jak
      tak dalej pojdzie to obejrze derby GTZ-Polonia. Z calym szacunkiem dla GTZ ale
      nie chce ich ogladac.Potrzeba odnowy jest az nadto widoczna....
      Pzdr.
    • Gość: KIBIC Re: POLONII NIE ODDAMY!!! IP: 158.75.48.* 13.08.03, 07:37
      POLONIA BYDGOSZCZ!!!
      • Gość: Konrad Polonii nie kochamy IP: *.bydgoski.pl 14.08.03, 20:30
        W Bydgoszczy TYLKO ZAWISZA!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka