Dodaj do ulubionych

Demetrios 938

24.02.08, 10:58
Cześć sukni ślubnej z kolekcji Demetrios 933 lub 938. Choć bardziej
938. Jestem z Bydgoszczy. Chętnie odkupie lub kupię na spółkę biała
rozm:34/36 wzrost:164+obcac.Termin 28 czerwiec 2008. Kontakt:
kowalskakamila@vp.pl
dziękuje za wszelkie informacje.
pozdrawiam Kama


Obserwuj wątek
    • cyniaaa Re: Demetrios 938 18.04.08, 10:23
      Hej Kama! Wczoraj byłam przymierzyć obie sukienki tzn. Demetrios 933
      i 938. I zdecydowanie piękniej wyglądam w 938. Teraz zastanawiam się
      nad jej kupieniem. Nowa jest troszkę droga, ale odkupić nie mam od
      kogo. Muszę się zdecydować do końca kwietnia, aby w razie co zamówić
      nową. Twoje wymiary są identyczne jak moje, ale nie wiem czy to nie
      za późno na kupno sukienki. Jednego jestem pewna jest to
      najpiękniejsza sukienka jaką widziałam!
      Hej jak masz jakieś zdjęcia z przymiarek to proszę prześlij mi na e-
      maila CYNIA@ONET.EU.
      Dziękuję i pozdrawiam CYNIA
      • donik21 Re: Demetrios 938 30.04.08, 11:55
        hej. Ja też wybrałam demerios 938 i normalnie to najpiękniejsza
        suknia. Mam ślub 14 czerwca wiec jak będziesz zainteresowana kupnem
        to możesz się odezwać. Rozmiar 36/38, biała
        najlepiej na maila donik21@o2.pl
        • cynia83 Re: Demetrios 938 01.06.08, 14:53
          Hej!
          Moja sukienka juz jest:-) Tak się złożyło,że Panie z salonu poszły
          mi na rękę. Sukienka ,którą zamówiły na stan do salonu ,jest moja. A
          ta ,która miała być moja, będzie dla nich. Jestem po pierwszej
          przymiarce u krawcowej. Jest po prostu cudna. Także dziękuję za
          propozycje,ale już mam swoją sukienkę.
          Pozdrawiam cynia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka