Dodaj do ulubionych

PREZYDENT Konstanty DOMBROWICZ

IP: *.iweb.pl 10.10.03, 19:15
Tak ma na imię Nasz Prezydent Miasta.
Pisane przez OM a nie Ą czy jakąś inną literę.
Do do wszystkich nieuków którzy piszą inaczej.
Pozdrawiam.

PS
Warto wiedziec jak nazywa sie Prezydent, który przejdzie di historii Miasta
jako TEN CO ROZLICZYŁ... wszyscy wiedzą kogo - nie napisze bo mi redakcja
wątek zdejmie.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: jołłł... [...] IP: *.acn.waw.pl 10.10.03, 20:12
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka