Dodaj do ulubionych

Pulchny: Chcę ostrzec ludzi

23.01.09, 09:14
Łeb urywa normalnie... Pan Pulchny ostrzega ludzi przed wykorzystaniem ich danych osobowych do złych celów, ale żadnych złych celów nie jest w stanie wymyśleć. Do tego wprost przyznaje, że dla niego jest to początek kampanii wyborczej, a partię sobie wybierze, jak już będzie znał koniunkturę. Czyli jak sił nabierze PiS, to pan Henio z przyjemnością wystartuje z ich listy (jeśli będą go chcieli), a jak znaczenia nabierze SLD, to też nie będzie problemu. W końcu chodzi o to, żeby dorwać się do "waadzy" i koryta.
Obserwuj wątek
    • wielka_bydgoszcz Samoobrona? 23.01.09, 10:50
      Z Samoobrony do PO?

      serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34392,943957.html
      • andrzej_kaniecki " kazde miasto ma swego kononowicza " 23.01.09, 13:37
        " jestem tu,a moze tam ?...a jak nie to moze gdzie indziej ? sam
        narazie nie wiem...ale wiem,ze gdzies tam chce byc - tylko gdzie ?
        ...gdzie ja jeszcze nie bylem ?..gdzie mnie jeszcze nie widzieli ?
        cos bym chcial - ale co ?..... eeee sam juz nie wiem " ???

        smiechu warte - ja smieszni potrafia byc co niektorzy

        to juz lepszy byl Kononowicz -:))) .....

        Andrzej Kaniecki
        • mc_pele Re: " kazde miasto ma swego kononowicza " 23.01.09, 13:54
          hahahahaha, tak jest panie Pulchny, przygotowuj się pan do wyborów samorządowych
          w taki sposób a znów pies z kulawą nogą na pana nie zagłosuje, brawo, skoro sam
          pan sobie strzela samobója to nie trzeba się obawiać że będzie pan decydował o
          czymkolwiek w Bydgoszczy.
          • andrzej_kaniecki Re: " kazde miasto ma swego kononowicza " 23.01.09, 18:21
            a przestrzegalem juz przed tym zagrozeniem - duzo wczesniej
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka