Forum   interna

interna

(7 wyników)
  • czy trudno się dostać na specjalizację z interny w szpitalu klinicznym? i ogólnie ile trwa taka specka? i czy aktualnie aby być kardiologiem/gastrologiem trzeba takową posiadać? bardzo proszę o odpowiedź :-)
  • Zwracam się z pytaniem do starszych kolegów,mających większe rozeznanie w tej kwestii ode mnie.Zaczęlam specjalizację z interny, w sumie podoba mi się,ale przeraża mnie to iż specjaliści tak malo zarabiają,przynajmiej u nas w szpitalu.Mój ordynator z 30 letnim stażem pracy ma 1500 brutto . Wszyscy u mnie na oddziale są zdania żebym zmienila specjalizację na med. rodzinna, bo z interny nie zarobię na chleb. Proszę o wasze opinie,czy myślicie Państwo, że lek. rodzinni będą zawsze za...
  • pewna interna, około 50km od Granicy zachodniej pewnego szpitala. pokój, jeden lekarz specjalistka, jeden lekarz w trakcie specjalizacji. Stazysta w dniu dzisiejszym powiedział - współczuje Państwu takiej pracy, te jednorodne grupy pacjentów i w ogóle Ci pacjenci...mogli by być leczeni ambulatoryjnie... -Lekarka - a dlaczego pan tak uważa? - stażysta- bo zasadniczo 95% pacjentów na oddziale choruje na starość i choroby jej towarzyszące,przecież Ci ludzie nie potrzebują hospital...
  • mam pytanie-czy rezydenta można oddelegować do pracy na innym oddziale, a chodzi mi o oddział dla przewlekle chorych,właściwie jest to Zakład należący do komórek szpitala, pobyt na nim jest płatny,przebywają tam chorzy neurologiczni,po udarach,po zabiegach operacyjnych,apaliczni .Lekarz oddelegowany tam,jest jedynym lekarzem tam pracującym. otrzymywałbym pensje rezydencką. czy dyrektor ma takie prawo ??? w programie specjalizacji (interna) nie mam staży na takim oddziale.
  • ?
  • Drogie Koleżanki, Koledzy Czy ktoś się przygotowuje do egzaminu specjalizacyjnego ? Jak organizujecie sobie czas, ile chcecie przeznaczyc czasu na naukę i czy jesteście bardzo zestresowani tą perspektywą? Napiszcie, proszę.
  • Czy ktos mieszkajacy w Poznaniu mogłby mi powiedziec w ktorym szpitalu jest najlepsza atmosfera dla robienia stazu podyplomowego? W tym roku koncze AM w wawie i zamierzam przeniesc sie do Poznania. Bede wdzieczny.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?