pawiotr 17.11.03, 07:47 szukam w bydgoszczy studia podyplomowe z zakresu psychologii. słyszałem, że działa w bydgoszczy oddział łódzki. bardzo prosze o kontakt pawiotr@wp.pl lub podanie stron internetowych. z góry dziekuję Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj