Dodaj do ulubionych

Ale gnoje!

25.11.03, 15:31
"Dziś o godz. 22.00 Sejm rozstrzygnie w głosowaniu wniosek o utajnienie
obrad nad informacją szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Andrzeja
Barcikowskiego w sprawie lobbingu wokół niektórych ważnych przetargów i
kontraktów. "

Po prostu parlamentarzyści mają głęboko w d... tzw. "przypadkowe
społeczeństwo". I robią wszystko, aby tylko nie wyszło na jaw jakie i od
kogo nasi rządzący przyjęli łapówki.

Polynomial-C
Obserwuj wątek
    • krotoss Re: Ale gnoje! 25.11.03, 15:35
      po tym ile wszyscy stracili przy upowrzechnieniu 'rywingate' trudno się
      dziwić :) Choć myślę, żę i tak po tym Pan Roman Gietrych i tak ujawni co tam
      przedstawiono.. i jak tu go nie lubić? ;)

      Ps. a może nie utajnią?
    • rhemek Re: Ale gnoje! 25.11.03, 15:37
      Roztrzelac noi i po klopocie...
      czasem zaluje ze mieszkam 5 minut drogi piechota od sejmu...
      Za bardzo swiniami niekiedy jedzie;))
      • krotoss Re: Ale gnoje! 25.11.03, 15:41
        rhemek napisał:

        > Roztrzelac noi i po klopocie...
        > czasem zaluje ze mieszkam 5 minut drogi piechota od sejmu...

        no to na co czekasz chopie?!? >> WAL!!

        --
        <(KroTosS)>

        .::Ceterum.:.censeo.:.Carthaginem.:.delendam.:.esse::.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka