Dodaj do ulubionych

SP42 1986-1994

IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.12.03, 20:52
Może znajdzie się ktoś z naszej starej szkółki. Pamiętacie podział na SP42 i
SP60?
Obserwuj wątek
    • Gość: Ela Re: SP42 1986-1994 IP: *.telsten.com / *.telsten.com 30.03.04, 19:45
      Czy znajdzie się ktoś kto pamięta lata 70-te? Albo takich nauczycieli jak:
      Borzyszkowska,Wegner,Rybka itp.
      • Gość: Marcin Krys Re: SP42 1986-1994 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 23:39
        Z Wegner miałem "polaka", zawze ja lubiłem, a SP42 opuściłem w 1989/1990
      • rulinek Re: SP42 1986-1994 08.06.05, 20:48
        Oczywiście że pamiętam kończyłem szkołe 1979 moja wychowawczyni to pani
        Borzyszkowska od geografi .Mile wspominam ten czas fajnie było.Pozdrowienia.
      • rulinek Re: SP42 1986-1994 17.01.06, 21:44
        Witam pamiętam lata 70 kończyłem szkołę w 1979 super czasy miło wspominać a
        nauczycieli pamiętam doskonale jeszcze od WF KOsiak i od j.polskiego fajna
        babka ale nie pamiętam jak się nazywa.Pozdrawiam
    • Gość: Ania Re: SP42 1986-1994 IP: 82.146.230.* 29.06.04, 12:14
      Pamiętam , to było po 3 klasie .ze "starych" zostało nas 6 osób, reszta poszła
      sobie do 60.Tylko nieliczni odzywali sie do nas potem niestety.
      • Gość: Agnieszka Re: SP42 1986-1994 IP: *.dls.net 15.04.05, 20:53
        Ja oposcilam 42 w 89. Wegner byla moja wychowawczynia! Ale ona mnie nigdy nie
        lubila! Moj brat tez chodzil do 42. A pamietacie "Bialego misia"!
        • Gość: celny Re: SP42 1986-1994 IP: *.visp.energis.pl 17.04.05, 15:43
          Wszyscy tu wspominają p.Wegner, ja też miałem z nią zajęcia około 90 roku.
          Później chyba zmieniła pracę. Niektórzy jednak wracali z powrotem z SP60 do
          SP42. (Znam jeden przypadek, pozdrawiam Cię Katarzyno).
    • Gość: Anka Re: SP42 1986-1994 IP: 217.97.147.* 25.04.05, 10:22
      Ja pamiętam jak budowano SP 60 i w ten sposób zniszczono górkę, z której całe
      osiedle zjeżdżało na sankach. Ja SP 42 skończyłam w 1989 roku, klasa VIII g.
      • Gość: JC Re: SP42 1986-1994 IP: *.wolomin.net 09.05.05, 18:36
        Ja też 1989 - klasa VIIIe. Rok temu mieliśmy zlot podstawówki. Zabrakło tylko 3 osób z naszej licznej klasy. Było super.
        • Gość: silvia Re: SP42 1986-1994 IP: *.ewetel.net 13.06.05, 21:54
          super czasy,bardzo mile i czesto je wspominam.Ostatni raz widzialam moja
          kompletna klase w 1989 roku,a byla nia VIIIe.Piszesz o spotkaniu na ktorym
          brakowalo 3 osob.Moze bylam jedna z nich??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka