Gość: celny IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.12.03, 20:52 Może znajdzie się ktoś z naszej starej szkółki. Pamiętacie podział na SP42 i SP60? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ela Re: SP42 1986-1994 IP: *.telsten.com / *.telsten.com 30.03.04, 19:45 Czy znajdzie się ktoś kto pamięta lata 70-te? Albo takich nauczycieli jak: Borzyszkowska,Wegner,Rybka itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Krys Re: SP42 1986-1994 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 23:39 Z Wegner miałem "polaka", zawze ja lubiłem, a SP42 opuściłem w 1989/1990 Odpowiedz Link Zgłoś
rulinek Re: SP42 1986-1994 08.06.05, 20:48 Oczywiście że pamiętam kończyłem szkołe 1979 moja wychowawczyni to pani Borzyszkowska od geografi .Mile wspominam ten czas fajnie było.Pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
rulinek Re: SP42 1986-1994 17.01.06, 21:44 Witam pamiętam lata 70 kończyłem szkołę w 1979 super czasy miło wspominać a nauczycieli pamiętam doskonale jeszcze od WF KOsiak i od j.polskiego fajna babka ale nie pamiętam jak się nazywa.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: SP42 1986-1994 IP: 82.146.230.* 29.06.04, 12:14 Pamiętam , to było po 3 klasie .ze "starych" zostało nas 6 osób, reszta poszła sobie do 60.Tylko nieliczni odzywali sie do nas potem niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agnieszka Re: SP42 1986-1994 IP: *.dls.net 15.04.05, 20:53 Ja oposcilam 42 w 89. Wegner byla moja wychowawczynia! Ale ona mnie nigdy nie lubila! Moj brat tez chodzil do 42. A pamietacie "Bialego misia"! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: celny Re: SP42 1986-1994 IP: *.visp.energis.pl 17.04.05, 15:43 Wszyscy tu wspominają p.Wegner, ja też miałem z nią zajęcia około 90 roku. Później chyba zmieniła pracę. Niektórzy jednak wracali z powrotem z SP60 do SP42. (Znam jeden przypadek, pozdrawiam Cię Katarzyno). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: SP42 1986-1994 IP: 217.97.147.* 25.04.05, 10:22 Ja pamiętam jak budowano SP 60 i w ten sposób zniszczono górkę, z której całe osiedle zjeżdżało na sankach. Ja SP 42 skończyłam w 1989 roku, klasa VIII g. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JC Re: SP42 1986-1994 IP: *.wolomin.net 09.05.05, 18:36 Ja też 1989 - klasa VIIIe. Rok temu mieliśmy zlot podstawówki. Zabrakło tylko 3 osób z naszej licznej klasy. Było super. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silvia Re: SP42 1986-1994 IP: *.ewetel.net 13.06.05, 21:54 super czasy,bardzo mile i czesto je wspominam.Ostatni raz widzialam moja kompletna klase w 1989 roku,a byla nia VIIIe.Piszesz o spotkaniu na ktorym brakowalo 3 osob.Moze bylam jedna z nich?? Odpowiedz Link Zgłoś