Dodaj do ulubionych

nie przegapić!

26.12.03, 02:08
Sens życia według Monty Pythona ***
Polsat 00:00 Komedia

Ps.ode mnie 7 gwiazdek ;)
Obserwuj wątek
    • nortia Re: nie przegapić! 26.12.03, 02:32
      Postaramy sie ;)

      Ps. A jaka jest skala? ;)
      • krotoss Re: nie przegapić! 26.12.03, 02:35
        pięciogiwazdkowa ;} A film naprawdę warto-i w klimacie świątecznym ;D

        Pozdrawiam i dobranoc, bo noc głucha..
    • krotoss Re: nie przegapić! 27.12.03, 00:07
      właśnie sobie zasiadam do duchowej strawy ;)
      • krotoss Re: nie przegapić! 27.12.03, 02:05
        i już znam sens, a Wy?
        • nortia Re: nie przegapić! 27.12.03, 02:36
          Ja nie znam, nadal poszukuje..
          Jak skarbu, o ktorym wiem jedno, ze jest gdzies w glebi mnie, musze tylko
          pomyslec i odkryc jego tajemnice..
          • krotoss Re: nie przegapić! 27.12.03, 02:39
            platońska idea jednym słowem :)
            • nortia Re: nie przegapić! 27.12.03, 02:55
              Hmm..
              Byc moze sensem zycia jest..poznanie siebie i odkrycie tego, co jest w nas..
              Tak mysle..
    • Gość: goosia Re: nie przegapić! IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 27.12.03, 12:21
      Czesc VI zdecydowanie zatrudna dla mnie :) (dobrze, ze nic nie jadłam). Dopóki
      śpiewali hura! swej fujarce...oki, ale to wiadro i czekoladki miętowe :))...
      • nortia Re: nie przegapić! 27.12.03, 12:35
        A tak a'propos czesci VI, to jakos dziwnie skojarzyla mi sie ze swiateczna a'la
        tradycja siedzenia i jedzenia..Po prostu ludzkie obzarstwo - do granic
        mozliwosci..Fragment niekoniecznie smaczny i przyjemny, przynaje, ale moze w
        koncu czegos nauczy..
        Pozdrawiam :)
        • krotoss Re: nie przegapić! 27.12.03, 13:22
          te same odczucia do świąt miałem-pewnie dla tego, że siedziałem z pełnym
          brzuchem do granic możliwości ;]

          Ps.a idee i sens pociągne, ale później, teraz czas trochę pożyć ;)
    • krotoss Pogoda na dziś 27.12.03, 19:55
      Harry Angel ***
      Polsat 22:30 Thriller

      Osobiście nie znam-ale mam chęć na niezłą ucztę, po tym co widziałem/czytałem.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka