Gość: €uropejka
IP: *.dip.t-dialin.net
27.12.03, 12:08
Koniec, dosc obzarstwa, leniuchowania, ...tylko jak to
zrobic, lodowka pelna, 4 kg podarowanych ciasteczek... etc. :(
Cale szczescie, ze nie bylo sernika, bo bym na pewno pekla:)
Wy pewnie rozkladacie sie na kanapach, kompletnie zalatwieni,
bo widze, ze na forum wiele (a raczej jedno) znaczaca pustka;-)