Dodaj do ulubionych

Finito de la musica!

IP: *.dip.t-dialin.net 27.12.03, 12:08
Koniec, dosc obzarstwa, leniuchowania, ...tylko jak to
zrobic, lodowka pelna, 4 kg podarowanych ciasteczek... etc. :(
Cale szczescie, ze nie bylo sernika, bo bym na pewno pekla:)
Wy pewnie rozkladacie sie na kanapach, kompletnie zalatwieni,
bo widze, ze na forum wiele (a raczej jedno) znaczaca pustka;-)

Obserwuj wątek
    • cygne Re: Finito de la musica! 27.12.03, 12:17
      Gość portalu: €uropejka napisał(a):

      > Koniec, dosc obzarstwa, leniuchowania, ...tylko jak to
      > zrobic, lodowka pelna, 4 kg podarowanych ciasteczek... etc. :(
      > Cale szczescie, ze nie bylo sernika, bo bym na pewno pekla:)
      > Wy pewnie rozkladacie sie na kanapach, kompletnie zalatwieni,
      > bo widze, ze na forum wiele (a raczej jedno) znaczaca pustka;-)
      >

      a witam Cię, witam:))
      raki na stanowiskach, nie objedzone:)
      • nortia Re: Finito de la musica! 27.12.03, 13:06
        Gdyby nie to, ze mi wczoraj podstepem jedzenie podano ;), powiedzialabym, ze
        mam czyste sumienie i tylko po troszku jadlam, zadnego! obzarstwa ;)

        Poki co pozdrawiam cieplo :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka