26.02.21, 14:11
Uciekinierzy z kalifatu pontonami docierają już w objęcia Rzeczpospolitej!

tvn24.pl/poznan/jastrowie-glodna-zziebnieta-obywatelka-norwegii-na-dworcu-pkp-byla-zrozpaczona-5029952?fbclid=IwAR3Fo8E6wq_F7pugsum58fyiORiAvzj7MC9JxasCaJaxPPFTlqO7fv4M6Sk
Oczekuję, że nasze forumowe pistrolle stoją już na dworcach z transparentami Refugees Welcome!
Obserwuj wątek
  • nenia1 Re: Już są! 26.02.21, 14:29
   W sumie dobra informacja o tyle, że się ktoś nią zainteresował i jej pomógł. Jakoś nie mogę zapomnieć o starszej pani, która parę lat temu zgubiła się w Wilnie, kamery nagrywały ją przez parę dni jak podchodzi do ludzi, nikt jej nie rozumiał, w końcu ślad się całkiem urwał i do dzisiaj rodzina nie wie co się z nią stało.
  • beneficia Re: Już są! 26.02.21, 16:21
   "Była zrozpaczona, ponieważ po przyjeździe do Jastrowia zorientowała się, że nie posiada przy sobie już żadnych pieniędzy, wszystko wydała na podróż"

   Tak tak.
   • allijja Re: Już są! 26.02.21, 19:27
    czemu?
    "przesmiewczosc" nie dotyczy personalnie tej pani a raczej tego, że ludzie z "cywilizowanego swiata" uciekaja do PL (niby "bardziej cywilizowanego swiata")
    A poza tym ...Nie znasz historii, tak jak nikt inny.
    Nieco dziwne jest, że 56-letnia Norweżka, bez grosza przy duszy, szuka miejsca na ziemi w Polsce.
    Raczej nie jest na tyle niepełnosprawna umysłowo, zeby nie zdolała kupic biletu, i to raczej nie jednego, zważywszy na odległość i kraj początku podrózy.
    W tym wieku ludzie już maja jakies doswiadczenia zawodowo-finansowe, szykuja sie na emeryturę albo maja wsparcie swoich służb socjalnych, jesli znaleźli sie bez pracy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka