Dodaj do ulubionych

Teletubbies w telewizji

10.08.05, 09:49
Witam!
Niewiem czy wiecie , ale od dzisiaj Teletubisie pojawiły się w telewizji na
dwójce w środy i czwartki o 7.15. Warto więc nagrywać dla swoich Maluszków,
bo je bardzo lubią . Pozdrawiam Anna
Obserwuj wątek
    • driadea Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 10:35
      No nie wiem, moja nie lubi. Raz jej puściłam, nie wykazała żadnego
      zainteresowania (miała wtedy ok. 15 m-cy), może jedynie zniecierpliwienie, ja
      natomiast obejrzałam do końca chcąc wiedzieć czym się ludzie tak zachwycają
      i... nie wiem. O moich wnioskach pisać nie będę, bo mnie fani teletubisiów
      zlinczują.
      Pozdarwiam, Aga
      • margarettka Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 10:37
        A Ignacy je uwielbia. Teraz ma 18 mcy i oglada teletubisie od 2-3 mcy. Mamy 2
        filmy teletubisiowe (ok 1 h) na plytkach. Czasem puszczam mu kawalek tej bajki
        i jest po prostu zaczarowany a potem robi nam "tuliiiimyyy" smile
        • anitatab Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 10:45
          Moj Mateusz podobnie jak kolega Ignacy przepada za teletubisiami. osobiscie
          uwazam ze te male stworki sa swietne i bardzo pobudzaja wyobraznie dziecka, nie
          mowiac o walorach edukacyjnych. jak dla mnie to nr 1 wsrod bajek dla
          najmlodszych.
          • chimba Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 10:49
            Mój mały też lubi teletubisie i bardzo się cieszę, ze są w polskiej telewizji.
            Dziękiuję za informację, że już są i kiedy są.
            Pozdrawiam.
            • ada_zie Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 12:03
              mój synek powoli wyrasta z tej bajki - ale był fanem teletubisiów
              dzięki za informację - na pewno będziemy oglądali
      • gemmavera Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 12:48
        driadea napisała:

        > No nie wiem, moja nie lubi. Raz jej puściłam, nie wykazała żadnego
        > zainteresowania (miała wtedy ok. 15 m-cy)

        Driadea, 15 miesięcy to chyba trochę mało. Wydaje mi się, że dopiero dwulatki
        mogą się zainteresować Tubisiami, chociaż podobno serial jest przeznaczony dla
        dzieci od półtora roku do trzech lat. Ale 15 miesięcy to nie 18 miesięcy - w
        tym wieku trzy miesiące różnicy to bardzo dużo. smile
        Ja tam wolę, żeby moje dwuletnie dziecko, jeśli już ma oglądać tv, wgapiało się
        w tubisie niż np. w Shreka (chociaż nic do Shreka nie mam, nawet go lubię wink).
        Tym bardziej, że Teletubisie mają niezłe tzw. walory edukacyjne.
        pozdrawiam smile
        gemma
        • driadea Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 13:10
          Jasne, jasne smile. Teraz ma 22 m-ce i nadal nic z tego, ku mojej uciesze.
    • karina1974 Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 12:33
      Paula je uwielbia, dlatego cieszę sie, że puszczają ja na TVP2, bo do tej pory
      oglądała na BBC.
      Jak miała ponad rok, to też jej "nie ruszały", ale jak skończyła 2 zapałała do
      nich miłością! Nawet stronki na necie z PBCkids i BBC z zabawami
      Teletubisiowymi ma opanowane do perfekcji!
    • mamadwojga Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 13:50
      Maksiu dzisiaj oglądał i był ZACHWYCONY.
      My mamy dużo kaset z Teletubisiami bo nagrywałam jeszcze kiedy leciały na Canal
      Plus jak Misia była malutka. Teraz Maksiu sobie ogląda i się cieszy bo w
      telewizji są inne odcinki, takie których nie widział.
      • ewala5 Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 14:43
        moja 2 letnia Natalka bez dmuchanego ok 30 cm teletubisia się nie rusza , dla
        mnie na dworzu to utrapienie ona , wózek i ten teletubiś , ale niesamowicie
        wygląda jak z nim śpi
    • ese1 Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 17:33
      Fajnie, ale mojej corze sie juz one "przejadly", teraz na tapecie jest "Bob
      budowniczy".
      Teletubisie, jak ktos ma np kablowke, sa jeszcze w j.ang. na BBC World o 7.00
      rano i powtorka o 14.50 codziennie.
      • ania800 Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 20:22
        ale super wiadomosc mój Mateusz ma 11 miesięcy o oglada je od 2 miesięcy
        uwielbia je potrafi siedzieś przez 15 i patrzeć i robić ooo
        oglada na BBC Prime przy okazji osłuchuje się z językiem angielskim
        dla mnie bajka jest oki
        chyba tez zaznę nagrywać
        • kalafior_tez_kwiat Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 20:55
          Dzięki za info. Moja Marta (18 miesięcy) od miesiąca ogląda o 7:00 BBC i aż
          skacze z radości gdy widzi znajome słoneczko i słyszy tą muzyczkę. No i mówi:
          hello i bye bye wink))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka