as100p 10.08.05, 09:49 Witam! Niewiem czy wiecie , ale od dzisiaj Teletubisie pojawiły się w telewizji na dwójce w środy i czwartki o 7.15. Warto więc nagrywać dla swoich Maluszków, bo je bardzo lubią . Pozdrawiam Anna Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
driadea Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 10:35 No nie wiem, moja nie lubi. Raz jej puściłam, nie wykazała żadnego zainteresowania (miała wtedy ok. 15 m-cy), może jedynie zniecierpliwienie, ja natomiast obejrzałam do końca chcąc wiedzieć czym się ludzie tak zachwycają i... nie wiem. O moich wnioskach pisać nie będę, bo mnie fani teletubisiów zlinczują. Pozdarwiam, Aga Odpowiedz Link Zgłoś
margarettka Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 10:37 A Ignacy je uwielbia. Teraz ma 18 mcy i oglada teletubisie od 2-3 mcy. Mamy 2 filmy teletubisiowe (ok 1 h) na plytkach. Czasem puszczam mu kawalek tej bajki i jest po prostu zaczarowany a potem robi nam "tuliiiimyyy" Odpowiedz Link Zgłoś
anitatab Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 10:45 Moj Mateusz podobnie jak kolega Ignacy przepada za teletubisiami. osobiscie uwazam ze te male stworki sa swietne i bardzo pobudzaja wyobraznie dziecka, nie mowiac o walorach edukacyjnych. jak dla mnie to nr 1 wsrod bajek dla najmlodszych. Odpowiedz Link Zgłoś
chimba Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 10:49 Mój mały też lubi teletubisie i bardzo się cieszę, ze są w polskiej telewizji. Dziękiuję za informację, że już są i kiedy są. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
ada_zie Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 12:03 mój synek powoli wyrasta z tej bajki - ale był fanem teletubisiów dzięki za informację - na pewno będziemy oglądali Odpowiedz Link Zgłoś
gemmavera Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 12:48 driadea napisała: > No nie wiem, moja nie lubi. Raz jej puściłam, nie wykazała żadnego > zainteresowania (miała wtedy ok. 15 m-cy) Driadea, 15 miesięcy to chyba trochę mało. Wydaje mi się, że dopiero dwulatki mogą się zainteresować Tubisiami, chociaż podobno serial jest przeznaczony dla dzieci od półtora roku do trzech lat. Ale 15 miesięcy to nie 18 miesięcy - w tym wieku trzy miesiące różnicy to bardzo dużo. Ja tam wolę, żeby moje dwuletnie dziecko, jeśli już ma oglądać tv, wgapiało się w tubisie niż np. w Shreka (chociaż nic do Shreka nie mam, nawet go lubię ). Tym bardziej, że Teletubisie mają niezłe tzw. walory edukacyjne. pozdrawiam gemma Odpowiedz Link Zgłoś
driadea Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 13:10 Jasne, jasne . Teraz ma 22 m-ce i nadal nic z tego, ku mojej uciesze. Odpowiedz Link Zgłoś
karina1974 Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 12:33 Paula je uwielbia, dlatego cieszę sie, że puszczają ja na TVP2, bo do tej pory oglądała na BBC. Jak miała ponad rok, to też jej "nie ruszały", ale jak skończyła 2 zapałała do nich miłością! Nawet stronki na necie z PBCkids i BBC z zabawami Teletubisiowymi ma opanowane do perfekcji! Odpowiedz Link Zgłoś
mamadwojga Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 13:50 Maksiu dzisiaj oglądał i był ZACHWYCONY. My mamy dużo kaset z Teletubisiami bo nagrywałam jeszcze kiedy leciały na Canal Plus jak Misia była malutka. Teraz Maksiu sobie ogląda i się cieszy bo w telewizji są inne odcinki, takie których nie widział. Odpowiedz Link Zgłoś
ewala5 Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 14:43 moja 2 letnia Natalka bez dmuchanego ok 30 cm teletubisia się nie rusza , dla mnie na dworzu to utrapienie ona , wózek i ten teletubiś , ale niesamowicie wygląda jak z nim śpi Odpowiedz Link Zgłoś
ese1 Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 17:33 Fajnie, ale mojej corze sie juz one "przejadly", teraz na tapecie jest "Bob budowniczy". Teletubisie, jak ktos ma np kablowke, sa jeszcze w j.ang. na BBC World o 7.00 rano i powtorka o 14.50 codziennie. Odpowiedz Link Zgłoś
ania800 Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 20:22 ale super wiadomosc mój Mateusz ma 11 miesięcy o oglada je od 2 miesięcy uwielbia je potrafi siedzieś przez 15 i patrzeć i robić ooo oglada na BBC Prime przy okazji osłuchuje się z językiem angielskim dla mnie bajka jest oki chyba tez zaznę nagrywać Odpowiedz Link Zgłoś
kalafior_tez_kwiat Re: Teletubbies w telewizji 10.08.05, 20:55 Dzięki za info. Moja Marta (18 miesięcy) od miesiąca ogląda o 7:00 BBC i aż skacze z radości gdy widzi znajome słoneczko i słyszy tą muzyczkę. No i mówi: hello i bye bye )))) Odpowiedz Link Zgłoś