Gość: guest
IP: *.*
12.03.02, 16:33
Czy ktoś z Was posiada takowe auto? Bo mój Darek zachorował na w/w (wcześniej bywały inne marki). W naszej sytuacji (patrz wcześniejszy post)jest to szaleństwo, ale w sumie po co się żyje? W obliczu choroby teścia mąż dochodzi do wniosku, że z życia trzeba korzystać, czyli nabyć nowy samochód na przykład....A niech tam kupuje, byle był szczęśliwy. W związku z tym proszę o Wasze opinie, czy w ogóle warto sobie tym głowę zawracać...