Dodaj do ulubionych

Salmonella

25.09.06, 20:43
Moja 5 letnia córka ma salmonelle . Jutro mamy wyjść ze szpitala . Nadal ma
biegunkę ale kupy 3 a nie 11 . Mam tylko jedno pytanie .Podobno dzieck nie
może chodzić do przedszkola dopuki nie przestanie być nosicielem . Czy to
prawda i jak dlogo to może rwać . Jak przyspieszyć ten proces
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka