Dodaj do ulubionych

Raz jeszcze o skazie-czy minela?

20.10.09, 12:28
forum.gazeta.pl/forum/w,578,97238045,97238045,Czy_juz_by_bylo_po_wszystkim_.html

teraz maly ma 13 miesiecy,odkad skonczyl roczek nie podaje
zaditenu,nadal jest na mleku pepti dla alergikow-pani doktor
powiedziala,zeby byl na mleku conajmniej az skonczy dwa latka,ale od
jakiegos juz czasu je chlebek z maselkiem,w inny dzien dostal
jogurtu naturalnego troszke (lyzeczke) i nawet bialko z jajka
(oczywiscie po troszenku)choc dzisiaj zjadl troszke wiecej niz 1/4
tego bialka-(zoltko je od dawna i nigdy nic mu nie bylo),oczywiscie
nie wszystko naraz tylko w odstepach kilku dniowych.Wszystko jest
dobrze.Co myslicie?Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kina82 Re: Raz jeszcze o skazie-czy minela? 20.10.09, 19:21
      Tak jak to już było napisane w podpiętym wątku, ja bym się tak nie
      cieszyła. U nas (synek 9 m-cy) alergia wróciła, albo wcale nie
      minęła, ale zmiany na skórze pojawiły się po 2 tygodniach podawania
      misiowego jogurciku. Ale właśnie ze zdwojoną siłą.
      Czasem do prowokacji są używane za małe ilości produktów
      nabiałowych, czasem potrzeba czasu na reakcję organizmu.
    • kruffa Re: Raz jeszcze o skazie-czy minela? 20.10.09, 20:01
      Nie rób wszystkiego na raz. Najpierw podaj masło, potem biały ser a na końcu
      jogurt. Każdy ze składników wprowadzaj przez 3 tygodnie.
      Jak nic nie będzie się działo możesz spróbować mleka HA.
      Ja - na twoim miejscu - nawet gdyby cały nabiał "przeszedł" podawałabym BP
      jeszcze przez 5-6 m-cy.

      Kruffa
      • doa1980 Re: Do Kruffa. 20.10.09, 20:55
        Kruffa jak to zrobic?Jeden skladnik przez 3 tyg co kilka dni?I
        pozniej nastepny znowu przez 3 tyg?Przepraszam nie
        zrozumialam.Dziekuje dziewczyny bardzo-kruffa Tobie szczegolnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka