doa1980
20.10.09, 12:28
forum.gazeta.pl/forum/w,578,97238045,97238045,Czy_juz_by_bylo_po_wszystkim_.html
teraz maly ma 13 miesiecy,odkad skonczyl roczek nie podaje
zaditenu,nadal jest na mleku pepti dla alergikow-pani doktor
powiedziala,zeby byl na mleku conajmniej az skonczy dwa latka,ale od
jakiegos juz czasu je chlebek z maselkiem,w inny dzien dostal
jogurtu naturalnego troszke (lyzeczke) i nawet bialko z jajka
(oczywiscie po troszenku)choc dzisiaj zjadl troszke wiecej niz 1/4
tego bialka-(zoltko je od dawna i nigdy nic mu nie bylo),oczywiscie
nie wszystko naraz tylko w odstepach kilku dniowych.Wszystko jest
dobrze.Co myslicie?Pozdrawiam