15.03.04, 11:22
Czy ktoś podaje swojemu dziecku Sinlac z Nestle??? Ile razy dziennie, jakie
porcje? Dzięki
Obserwuj wątek
    • dzikimiki Re: Sinlac 15.03.04, 20:47
      Sorry, nie chce cie denerwowac, ale jak ja jadlam Sinlac to uczulil moje
      dziecko. Ale oby twoje dziecko moglo jesc bez zadnych negatywnych efektow.
      Pozdrawiam

      Noémi
    • skarolina Re: Sinlac 15.03.04, 22:09
      Ja też nie mam dobrej opinii o tym wynalazku. Moja córka wymiotowała
      każdorazowo po jego zjedzeniu, a przedtem, przez 2 lata swojego życia nie
      wymiotowała ani razu.

      pozdrawiam,
      skarolina
      • monika_lwo Re: Sinlac 16.03.04, 08:53
        O Sinlacu jest tu dużo. Wpisz w wyszukiwarkę.
    • kiniaan Re: Sinlac 16.03.04, 10:20
      Chyba nie jest tak źle z tym Sinlakiem jak mogło by wynikać z treśći
      odpowiedzi. Moja Kajka uczula się na wszelkie nowości (ostatnio np. na jagody).
      Sinlac dostaje od 4 miesięcy. Zaakceptowała, polubiła i dostaje 2 razy
      dziennie. Nie wymiotuje, nie ma uczulenia. Mało tego sama domaga się by jej
      dać. Powodzenia i nie zrażaj się po pierwszych niepowodzeniach...
      • monika_lwo Re: Sinlac 16.03.04, 11:29
        Wiele alergikow je Sinlac i wszystko jest ok.
        Jasne, że nie każdemu dziecku to samo szkodzi,tym bardziej zdrowemu.
        Mojej dzidzi on bardzo smakował i zaluję że nie może go jeść.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka