filonek4 15.03.04, 11:22 Czy ktoś podaje swojemu dziecku Sinlac z Nestle??? Ile razy dziennie, jakie porcje? Dzięki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dzikimiki Re: Sinlac 15.03.04, 20:47 Sorry, nie chce cie denerwowac, ale jak ja jadlam Sinlac to uczulil moje dziecko. Ale oby twoje dziecko moglo jesc bez zadnych negatywnych efektow. Pozdrawiam Noémi Odpowiedz Link Zgłoś
skarolina Re: Sinlac 15.03.04, 22:09 Ja też nie mam dobrej opinii o tym wynalazku. Moja córka wymiotowała każdorazowo po jego zjedzeniu, a przedtem, przez 2 lata swojego życia nie wymiotowała ani razu. pozdrawiam, skarolina Odpowiedz Link Zgłoś
monika_lwo Re: Sinlac 16.03.04, 08:53 O Sinlacu jest tu dużo. Wpisz w wyszukiwarkę. Odpowiedz Link Zgłoś
kiniaan Re: Sinlac 16.03.04, 10:20 Chyba nie jest tak źle z tym Sinlakiem jak mogło by wynikać z treśći odpowiedzi. Moja Kajka uczula się na wszelkie nowości (ostatnio np. na jagody). Sinlac dostaje od 4 miesięcy. Zaakceptowała, polubiła i dostaje 2 razy dziennie. Nie wymiotuje, nie ma uczulenia. Mało tego sama domaga się by jej dać. Powodzenia i nie zrażaj się po pierwszych niepowodzeniach... Odpowiedz Link Zgłoś
monika_lwo Re: Sinlac 16.03.04, 11:29 Wiele alergikow je Sinlac i wszystko jest ok. Jasne, że nie każdemu dziecku to samo szkodzi,tym bardziej zdrowemu. Mojej dzidzi on bardzo smakował i zaluję że nie może go jeść. Odpowiedz Link Zgłoś