03.02.05, 11:07
Czy ktoś zauważył złą tolerancję Cropozu G u małego alergika? 10 dni temu
pani doktor zmianiła synowi (2,5 roku) Ketotifen na Cropoz G. Syn dotąd nie
miał specjalnych problemów ze skórą. Odkąd dostaje Cropoz na pupie i nogach
ma paskudne, czerwone plamy, dużo gorzej śpi, boli go brzuch (nie dawałam mu
nic nowego do jedzenia). Co robić? Odstawić?
Miałam nadzieję, że ten lek pomoże na problemy jelitowe synka, a mam
wrażenie, że pogorszył sytuację. Jesli ktoś miał podobne doświadczenia, niech
napisze.
Obserwuj wątek
    • setia Re: Cropoz G 03.02.05, 11:17
      Moze jest nadwrazliwy na kromoglikan, albo ma np. nietolerancje sacharozy (czy
      dostawal kiedys cos slodkiego?).
      U nas po 2 dawkach cropozu wystapila biegunka, lekarka kazala odstawic lek.
      Pozdrawiam, Kasia.
      • zuta1 Re: Cropoz G 03.02.05, 13:42
        Podawalam synkowi cropoz g przez ponad tydzien.
        Dwa pierwsze dni bylo ok, a potem zaczely sie bole brzucha, kolki
        i suche plamki na buzi. Najpierw myslalam, ze to wina zaditenu, ktory tez w tym samym
        czasie zaczelam podawac. Ale po odstawieniu zaditenu problem pozostal.
        Odstawilam wiec cropoz, bo jaki sens podawac lekarstwo, ktore wzmaga
        objawy, ktore powinno eliminowac. A jeszcze w kupce pojawilo sie bardzo duzo sluzu i krew.
        Przedtem tez mial sluz i krew, wiec nie obwiniam o to bezposrednio cropozu, ale w kazdym razie tych
        kupkowych problemow tez nie zlikwidowal.
        Zaczelam podejrzewac nietolerancje sacharozy a byc moze byl to
        po prostu zbieg okolicznosci. Dziewczyny na forum bardzo chwalily to lekarstwo.
        Moze za jakis czas sprobuje znow wprowadzic cropoz bo tak naprawde na 100% nie wiem czy to on
        byl przyczyna tych problemow. sory za to zamieszanie, ale tak naprawde wciaz nie wiem na co syn jest
        uczulony i na co dokladnie zle reaguje. Podejrzane rzeczy po prostu wyrzucam bo nie chce potem sie
        zastanawic godzinami czy to to go uczulilo czy tamto. Bywa tak, ze jem doslownie piec produktow na
        krzyz a syn i tak ma problemy zoladkowe. jestem juz troche bezsilna. Czekam na wprowadzenie stalych
        pokarmow do jego diety. Moze to cos wyjasni.
        Joanna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka