Dodaj do ulubionych

do SIGVARIS

15.01.06, 21:18
jakie objawy zarażenia lamblią miało twoje dziecko??? dlaczego zdecydowałaś
sie na badania???
Obserwuj wątek
    • sigvaris Re: do SIGVARIS 16.01.06, 00:18
      W innym poście wkleiłam Ci wątek, ale nie wiem czy tam będziesz szukać, więc:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=578&w=22274618
      Ja nie miałam wyjścia. Musiałam szukać. Wszystko było lepsze od siedzenia i
      patrzenia na strasznie chore dziecko. Aczkolwiek wtedy moja wiedza o np.
      lamblii była bliższa lambadzie niż pasożytom. Tak było.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka