mamabartkajasia 15.01.06, 21:18 jakie objawy zarażenia lamblią miało twoje dziecko??? dlaczego zdecydowałaś sie na badania??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sigvaris Re: do SIGVARIS 16.01.06, 00:18 W innym poście wkleiłam Ci wątek, ale nie wiem czy tam będziesz szukać, więc: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=578&w=22274618 Ja nie miałam wyjścia. Musiałam szukać. Wszystko było lepsze od siedzenia i patrzenia na strasznie chore dziecko. Aczkolwiek wtedy moja wiedza o np. lamblii była bliższa lambadzie niż pasożytom. Tak było. Odpowiedz Link Zgłoś