w PL nie ma na razie probiotykow z ta bakteria (badaja), ale mamusie zagraniczne moga poszukac.
LGG jest podobno skuteczniejszy niz inne, choc nie wiem dokladnie czy tylko na rotawirusowa
biegunke czy tez jako "ochroniarz bebeszkow"

jak sie dowiem wiecej, dam znac.